Profile cover photo
Profile photo
Emir Medya Reklam
8 followers -
Profesyonel seslendirme hizmeti, 2D Animasyon ve Whiteboard tanıtım videosu hazırlama konularındaki deneyimlerimizle farkedilmenizi sağlarız
Profesyonel seslendirme hizmeti, 2D Animasyon ve Whiteboard tanıtım videosu hazırlama konularındaki deneyimlerimizle farkedilmenizi sağlarız

8 followers
About
Posts

Post has attachment
Arapça seslendirme eşliğinde emlak sektörü için hazırladığımız animasyon tanıtım videosu. Arapça reklam ve tanıtım videoları için hemen bize ulaşın emirmedya.com
Add a comment...

Post has attachment
Sanal bulut tabanlı ödeme sistemi olan nearpay için hazırlamış olduğumuz, animasyon video çalışmamız. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz:
http://www.emirmedya.com/2d-animasyon-tanitim
Add a comment...

Post has attachment
Firma tanıtım filmi yaptırmak isteyenler için uygun fiyatlı ve etkili animasyon videolar hazırlıyoruz. Siz de firmanızı en etkili şekilde ve akılda kalıcı bir yöntemle hedef kitlenize anlatmak için animasyon tanıtım videosu yaptırmak istiyorum diyorsanız hemen bize ulaşın: http://www.emirmedya.com/2d-animasyon-tanitim
Add a comment...

Post has attachment
Hukuk Bürosu ve avkukatlık hizmetleri adliye iş takip sistemi için hazırladığımız animasyon tanıtım filmi örnek videosu.

İşinizi, ürün ve hizmetlerinizi etkili bir şekilde anlatan bu tarz bir animasyon tanıtım filmi yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz: http://www.emirmedya.com/2d-animasyon-tanitim
Add a comment...

Post has shared content
halı ve koltuk yıkama işi yaparak part time para kazanmak
Part time iş imkanı olarak yerinde halı ve koltuk yıkama rehberimizi okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın:
http://www.temizlikmakineleri.com/blog/icerik/ek-is-yapma-imkani-koltuk-yikama-isi

Ek İş İmkanı Halı ve Koltuk Yıkama İşi

Son zamanlarda pek çok kişi ek iş yaparak ekstra para kazanmaktadır. Günlük çalışma süresi akşam saat 5 civarı sona eren memurlar, üniversite öğrencileri, ev hanımları ve de emekliler ek iş yapma konusunda en istekli olan insanlardır. Ayrıca, öğleden sonra ve hafta sonu müsait olan tüm bireyler yaklaşık 2-3 saat çalışıp gelir elde edebilecekleri bir part time iş yapma hususunda potansiyele sahiptir.

Bu yazımızda ek iş yapmak istiyorum diyenler için çok mantıklı iş fırsatlarından biri olan koltuk yıkama işi hakkında bilgiler vereceğiz. Bir ek iş olarak koltuk yıkama, hem oldukça kolay uygulanabilecek hem de hatırı sayılır para kazandırabilecek bir iştir. Günde ortalama 2 saatinizi ayırarak bir evde ya da ofiste koltuk yıkama işlemi yapıp 150-200 lira gibi para kazanmak muhtemeldir.

Malumunuz insanlar artık evlerindeki halıları, halı yıkamacılara gönderip temizletiyorlar. Ama koltuklar, boyutları gereği nakliyesi pek mümkün olmadığı için yerinde yıkanması lazım gelen eşyalardır. Tam da bu noktada ek iş arıyorum diyenler için mükemmel bir iş fırsatı karşımıza çıkar: “ Koltuk Yıkama İşi”.Halı ve koltuk Yıkama İşi Ne şekilde Yapılır?Öncelikle bu iş için bütçenize uygun bir koltuk yıkama makinesi satın almanız gerekir. Bu profesyonel koltuk yıkama makinalarının fiyatları bin beşyüz TL ile beş bin TL arasında değişiyor. Başlangıç olarak uygun fiyatlı makineleri tercih edebilirsiniz.

İkinci aşama olarak da müşteri bulma konusunda yapılacak çalışmalardan bahsedebiliriz. Makalemizin devamında halı ve koltuk yıkama işi için müşteri bulma tekniklerini ayrıntılı bir biçimde anlatacağız. Şu an sadece şunu bilelim ki, işe öncelikle çevrenizden başlamak en doğru yoldur. Akrabalarınız, arkadaşlarınız ve komşularınız size en yakın müşteri ve ayrıca referansınızdır. Genel olarak halı ve koltuk yıkama işinde potansiyel müşterileri 3 sınıfta sınıflandırabiliriz.

Evde Koltuk Yıkama: Genellikle karı koca çalışan aileler, temizlik ihtiyaçları için vakit bulamadıklarından dışarıdan hizmet almayı seçmektedir. Bu bakımdan evde koltuk yıkama hizmeti son dönemlerin en gözde iş alanlarındandır.

Ofislerde Halı ve koltuk Yıkama: Firmaların ofisleri, özellikle de yoğun müşteri trafiği olan showroomlar potansiyel müşteriler içinde sayılabilir. Firmalara halı ve koltuk yıkama teklifi verebileceğiniz gibi, onların bu iş için açtığı ilanları internetten takip ederek de kendinize çalışma imkanı açabilirsiniz.

Taşıt İçi Koltuk Yıkama: Özellikle de ticari oto sahipleri, yoğun kullanımdan dolayı sıkça koltuk yıkama işi yaptırırlar. Bu da oto koltuğu yıkama işi için yüksek potansiyeli bulunan diğer bir gruptur.

Bu belirttiğimiz gruplar dışında daha birçok iş imkanı oluşabilir. Özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız koltuk ve halı yıkama ihtiyacı duyanlar internet üzerinden size ulaşabilirler. Yeter ki, çalışmak için müsait olduğunuz zaman internette bulunur durumda olun. Bu hususta makalemizin sonraki kısmında detaylı bilgiler paylaşacağız.

Koltuk yıkama makinesi ve müşterilere ulaşma konusunu çözdükten sonra geriye zaman yönetimi ve uygulama yapmak kalıyor. Bu işte en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden verdiğiniz hizmetin çok iyi olması ve de zamanında yapılması gerekir.

Koltuk Yıkama İşi Masrafı Nedir?Halı ve koltuk yıkama işi, bulunduğu yerde gerçekleşen bir iştir. Temizlik makinesi ile yıkama çalışması yapılacak yere gittiğinizde müşterinizin elektriğini ve suyunu harcarsınız. Yani işi yaparken masraf neredeyse yoktur. Belki az bir şey temizlik kimyasalı kullanımı ile gidiş dönüş amacıyla harcadığınız benzin masrafından başka bir harcama oluşmaz.

Yani bu işe ilk başlağınızda bir defaya mahsus alacağınız koltuk yıkama makinesi sizin sabit maliyetinizi oluşturur. Bunun için de öyle yüksek fiyatlı bir makinaya gerek yoktur. Yaklaşık İki bin TL ücreti olan bir makine ile koltuk yıkama işine rahatlıkla girebilirsiniz.Koltuk ve halı Yıkama MakinalarıKoltuk yıkama makinaları aynı zamanda halı yıkama için de kullanılabilmektedir. Her ne kadar bireyler halılarını yıkama fabrikalarına yollasalar da, uzun teslim zamanı benzeri nedenlerle yerinde yıkatmayı da düşünebilirler. Bu sayede koltuk yıkamaya gittiğiniz yerde halı yıkama işi bile yapabilirsiniz.

Form Mühendislik Limited Şirketi olarak sanayi model temizlik makineleri konusunda yirmi yedi senedir büyük bir bilgi birikimine vakıf olduk. Şimdi bu deneyim ile geliştirip ürettiğimiz koltuk ve halı yıkama makinaları hakkında ayrıntılı bilgiler verelim.

Koltuk Yıkama Süpürgeleri

EWD model süpürgeler özel olarak geliştirilmiş sistemiyle deterjanlı suyu yıkanacak bölgeye püskürtür. Temizlenen yüzeydeki lekeleri yumuşatan sabunlu su, yüksek emiş kuvveti ile makinenin kirli su haznesine depolanır.

Buharlı Koltuk Yıkama Makinaları

ISV model koltuk ve halı yıkama makineleri gelişmiş buhar sistemiyle donatılmıştır. Temizlik kimyasalı harcamaya ihtiyaç olmadan etkili ve pratik bir temizleme fırsatı sunar. Bu açıdan deterjan kimyasallarının olumsuz etkilerinden uzak yüzde yüz dezenfekte bir ortam oluşturulabilir. Özellikle deterjan kimyasallarının alerjik etkilerinden ve zararlı bakterilerin neden olduğu hastalıklardan korunma amacıyla buharlı temizlik tartışılmaz bir üstünlüğe sahiptir.

ISV serisi makinelerimiz, özel buhar jeneratörü vasıtasıyla ürettiği 150-170 santigrat buharla kirleri çok hızlı çözebildiği gibi yıkama yaptığı bölgede az miktarda nem bırakmamaktadır. Buharın oluşturduğu az miktardaki nem, çok hızlı kendi kendine yok olmaktadır.

Koltuk ve halı yıkama makinelerini cazip fiyatları ve taksit imkanları ile internet üzerinden satışını yaptığımız www.temizlikmakineleri.com sitesinden satın alabilirsiniz.


Koltuk Yıkama Sektöründe Müşteri Bulma Yolları


Biraz önce de değindiğimiz gibi, müşteri bulma faaliyetlerinize yakınlarınızdan başlayın. Komşular, arkadaşlar, akrabalar ve onların tanıdıkları öncelikli hedef kitlenizi teşkil eder. Koltuk yıkamaya gittiğiniz yerlerden sizin için referans olmalarını ve çevrelerine sizi önermelerini rica edin. Zaten yapmış olduğunuz işin kalitesini ve makineden çıkan suyun ne kadar kirlendiğini görünce, ödedikleri paranın karşılığını aldıklarını anlayacak ve sizi yakın çevrelerine reklam edeceklerdir. Müşteri bulmak için kullanabileceğiniz diğer bazı yöntemleri şöyle açıklayabiliriz:

Google Reklamları

Google reklamları, internette direk olarak müşteriye ulaşmanın en etkili ve pratik yoludur. Potansiyel müşterilerimizin internet ortamında arama yaparken kullandıkları kelimeler için reklamınızın çıkmasını sağlayabilirsiniz. Mesela “koltuk yıkama fiyatları” sözcüklerini girerek internette fiyat araştırması yapan birine, arama sonuçlarının en üstünde bu işi yapanların reklamları ve iletişim bilgileri gösterilir. Böylece hedef kitleniz size çabucak ulaşabilir.

Adwords programında satın aldığınız reklamlar, işinizle alakası olmayan sözcükler arandığında gösterilmez. Dahası reklamınız görüntülense bile, kimse tıklamazsa para ödemezsiniz. Böylelikle reklam için ayırdığınız parayı en etkili bir şekilde değerlendirmiş olursunuz.

Aynı zamanda Google reklamlarını bölgesel olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede yalnızca bulunduğunuz yerde reklamlarınızın gözükmesini ayarlamış olursunuz. Söz gelimi siz, İstanbul Ümraniye ilçesinde yaşıyor ve de bu bölgeye ulaşımınız rahat oluyorsa, reklamlarınızın sadece Ümraniye bölgesinde arama yapan insanlara gözükmesini sağlayabilirsiniz.

İnternette İş İlanları Vermek

Armut.com web sitesi temizlik ve koltuk yıkama hususunda oldukça etkili olabilecek sitelerin ilk sıralarında gelmektedir. Siteye parasız üye olduktan sonra profil sayfanıza sizi ve de yaptığınız işin kalitesini gösteren makaleler yazıp resimler koyun.

Bir zaman sonra Amut.com web sitesine hizmet talebi açan insanların bilgileri, kısa mesaj ve e-posta ile size teklifler adı altında ulaşmaya başlayacaktır. Bu aşamada, müşterilerinize teklif vermek adına küçük ödemeler yapmanız gerekecektir. Fakat siz çalışma yapmaya ve olumlu müşteri yorumları kazanmaya başladıkça, iş teklifleri için ödediğiniz ücretler de çok ciddi miktarda azalmaya başlar. Bunun için işe yeni başladığınızda uygun fiyat teklifleri verip bol bol müşteri yorumları almaya gayret edin. Zaman içinde alanınızda son derece avantajlı bir konuma ulaşmış olacaksınız.

Broşür ve Kartvizit Dağıtmak

Çalışmaya gittiğiniz yerlerde kartvizit ve broşür dağıtmak, bir süre sonra size yeni müşteriler olarak dönecektir. Broşürlerinizi size ulaşım imkanı kolay olan yerlerdeki apartman ve sitelere bırakmak mantıklı olacaktır.

Broşür ve kartvizit hazırlatma hususunda, her hangi bir matbaadan destek alabilirsiniz. Aynı zamanda internet ve sosyal medya ortamında kullanmanız adına çeşitli reklam araçları banner ve de videolar bile yaptırabilirsiniz. Bu konuda cazip fiyatlı çözümler bulabileceğiniz şuradaki web sitesini inceleyebilirsiniz.

Sonuç Olarak: Part time İş İmkanı Olarak Halı ve koltuk Yıkama İşi Nasıl?

Özetlemek gerekirse, yukarıda paylaştığımız bilgilere göre ek iş fırsatı olarak koltuk yıkama işi oldukça iyi bir fırsattır. Gerek başlangıç maliyetinin düşük olması, gerekse çok kısa zamanda güzel kazanç sağlayan bir iş olması bakımından ek iş yapmak istiyorum diyen tüm bireyler için çok idealdir. Fakat bu işe rahat kazanç olarak yaklaşmak gerçekten en büyük hata olur. Yapmış olduğunuz işi ciddiye alıp gerekli özeni gösterirseniz başarısız olma ihtimali yok denecek kadar azdır.

Aklınızdaki soru ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ek iş yapmak istiyorum diyenler için part time iş imkanı olarak evde koltuk ve halı yıkama işini tanıtıyoruz. Yerinde koltuk ve halı yıkama nasıl yapılır? Bu ek iş imkanı maliyeti ve kazancı nedir? tüm bu soruların cevaplarını almak, koltuk ve halı yıkama makineleri fiyatları ve özelliklerini öğrenmek için temizlikmakineleri.com sitemizden bize ulaşabilirsiniz.
Add a comment...

Post has shared content
Webrazzi Dijital konferanslarının düzenli katılımcılarından IAB Türkiye, dijital reklamcılık sektörüyle ilgili büyüme tahminini yine ilk kez Webrazzi Dijital’15‘te paylaştı. IAB Türkiye’nin tahminine göre, 2014 yılında Türkiye’de dijital reklam…
Add a comment...

Post has attachment
Online ödeme sistemleri, bitcoin, paykasa vb konular için yapmış olduğumuz animasyon reklam filmi.

Siz de bu tarz bir tanıtım videosu yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz.

http://www.emirmedya.com/
Add a comment...

Post has attachment
Reklam ve Tanıtım filmi için senaryo nasıl yazılır?
Add a comment...

Post has attachment
Öğrenci yurdu, pansiyon, otel vb sektörleri için animasyon tanıtım videosu çalışmamız.
#animasyon #whiteboard
Add a comment...

Post has attachment
Eğitim sektörü ve öğrenci yurdu işletmecileri için hazırladığımız animasyon tanıtım filmi videomuzu izlediğiniz için teşekkür ederiz.

Siz de bu tarz seslendirmeli ve müzikli bir animasyon tanıtım filmi yaptırarak internet üzerinde ve sosyal medyada çok uygun fiyatlı reklam kampanyaları düzenleyebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için Emir Medya sitemizi ziyaret edebilirsiniz: http://www.emirmedya.com/2d-animasyon-tanitim
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded