Profile cover photo
Profile photo
Магазин покрівельних матеріалів «Еліт-Дах»
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
Сучасні технології виробництва цементно-піщаної черепиці Braas

Цементно-піщана черепиця Braas виробляються за останніми, інноваційними технологіями. Вона характеризуються різноманітними формами, красивими довговічними фарбами, стійкістю до бруду та поганих погодних умов. Перед тим, як черепиця переходить у продаж, вона піддаються суворому контролю якості та випробуванню на довговічність.

Для отримання додаткової інформації про технології виробництва цементно-піщаної черепиці, будь ласка, відвідайте:

Protegon
http://www.elit-dah.com/asortyment-tsementno-pischanoji-cherepytsi-braas/tehnolohiya-protegon/

Cisar
http://www.elit-dah.com/asortyment-tsementno-pischanoji-cherepytsi-braas/tehnolohyya-cisar/

Lumino
http://www.elit-dah.com/asortyment-tsementno-pischanoji-cherepytsi-braas/tehnolohiya-lumino/

Protector
http://www.elit-dah.com/asortyment-tsementno-pischanoji-cherepytsi-braas/tehnolohiya-protector/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
http://www.elit-dah.com/modulna-metalocherepytsya/modulna-metalocherepytsya-savanna/
Металочерепиця Savanna – це на 100% модульний продукт, з особливими технічними, естетичними та функціональними якостями, які дозволяють складами аркуші металочерепиці як елементи конструктора – модульна система.
«Саванна» – це марка металочерепиці, яка здобула популярність на ринку покрівельних матеріалів через свою високу якість. Приваблива оригінальна покрівля з модульної металочерепиці Savanna відрізняється від аналогічних покрівельних матеріалів ідеальною геометрію рисунку та чіткими яскравими кольорами, які залишаються насиченими протягом усього терміну експлуатації даху.
Add a comment...

Post has attachment
Сланець Samaca - пасує усім поверхням вашого будинку
Покрівля – Фасад – Інтер’єр

Покрівельний сланець Samaca з легко протистоїть суворим кліматичним умовам та майже не піддається впливу часу. Samaca перевіряє якість кожної сланцевої покрівельної плитки, щоб досягти найвищого результату з точки зору естетики та функціональності. В поєднанні з найрізноманітнішими матеріалами сланець надасть характерний та неповторний зовнішній вигляд будь-якого будинку. Сланець – це універсальний, багатофункціональний матеріал легкий в монтажі. Samaca пропонує широкий асортимент форматів, текстур та кольорів сланцю, які дозволяють підібрати матеріал до будь-якого архітектурного стилю.

http://www.elit-dah.com/slanets-samaca/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.elit-dah.com/modulna-metalocherepytsya/modulna-metalocherepytsya-scandinavia/

Металочерепиця Scandinavia – це на 100% модульний продукт, з особливими технічними, естетичними та функціональними якостями, які дозволяють складами аркуші металочерепиці як елементи конструктора – модульна система.

«Скандинавія» – це шведська марка металочерепиці, яка здобула популярність на ринку покрівельних матеріалів через свою високу якість. В Івано-Франківську модульна черепиця Scandinavia має попит, тому що вона: міцна, надійна, гарантія більше 50 років.
Детальніше: http://www.elit-dah.com/modulna-metalocherepytsya/modulna-metalocherepytsya-scandinavia/
Add a comment...

Post has attachment
Velux - учасник програми IQ energy

Вікна є одним із найважливіших елементів огороджувальної оболонки будинку. Вони забезпечують потрапляння денного світла та свіжого повітря всередину дому, допомагають створювати здоровий мікроклімат. У той же час, вікна вимагають особливої уваги для забезпечення їх енергоефективності.
http://www.elit-dah.com/produkciya-velux/mansardni-vikna/
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Раді Вам повідомити, що компанія Еліт Дах є офіційним представником СК Туоте Україна, виробником вентиляційних систем торгової марки VILPE, Фінська якість і довговічність матеріалів вже давно перевірена на Європейському ринку. Продукція Vilpe вирішує питання якості повітря в приміщеннях, вентиляцію в будинку від цоколя до даху, покращуючи якість житла і сприяє збереженню здоров'я. Одним з таких продуктів є - "Тиха кухня", створеним для того щоб Ви завжди могли насолоджуватися заняттям улюбленою справою і нічого Вас не відволікало.

https://www.facebook.com/elitdahcompany/videos/1695075634124789/
Add a comment...

Post has attachment
Вентиляція та покрівельні аксесуари Vilpe

www.elit-dah.com/ventylyatsiya-ta-pokrivelni-aksesuary-vilpe/

Продукція VILPEПродукція VILPE® – це широкий вибір елементів вентиляції та покрівельних аксесуарів для всіх типів покрівель для забезпечення свіжого повітря в приміщеннях та здоров’я конструкцій. Чисте та здорове повітря в приміщенні не є очевидністю. Кошти, вкладені в забезпечення чистого та свіжого повітря в будинку – це гарантія збереження здоров’я вашої сім’ї та вартості будинку. VILPE® вирішує питання комплексної вентиляції будівлі, попередження виникнення цвілі та видалення шкідливого газу радону.

Вироби серії VILPE® – виходи вентиляційних каналів та стояків каналізації, елементи вентиляції покрівлі, прохідні елементи, вентилятори практично для всіх типів та нахилів покрівлі. Вироби можна підібрати під колір покрівельного матеріалу. Компанія займається розробкою інноваційної покрівельної продукції з 1976 року, має майже 40-річний досвід роботи. Вся продукція відрізняється підвищеною стійкістю до несприятливих погодних умов. Вироби VILPE® сертифіковані та відповідають всім європейським стандартам.

Сьогодні VILPE® є одним з найвідоміших брендів у будівельній галузі Фінляндії. Компанія прагне до якості, надійності та простоти установки її продукції, щорічно поставляє на ринок нові інноваційні рішення. Розробка продукції, орієнтованої на клієнта, означає прояв уваги до потреб покупців.

Бітумний матеріал

Металева покрівля

Керамічна покрівля

Примусова вентиляція
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded