Profile cover photo
Profile photo
Elesa+Ganter Polska
26 followers -
standardowe elementy maszyn i urządzeń
standardowe elementy maszyn i urządzeń

26 followers
About
Posts

Post has attachment
Listwy rolkowe RLT-U15 to część systemu przeznaczonego do tworzenia powierzchni transportowych i magazynowych przydatnych w różnych aplikacjach i sektorach przemysłu: buforach załadowczych i rozładowczych maszyn, systemach transportu wewnętrznego i pakowania, urządzeniach pakujących, itp. Szczegóły znajdziecie na karcie katalogowej: https://www.elesa-ganter.pl/produkty/elementy-maszyn/seria/rlt-u15
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Jedyna na świecie stopa wahliwa, spełniająca nowe normy higieniczne.

W przemyśle spożywczym, technologii medycznej oraz w przemyśle farmaceutycznym bezpieczeństwo produktów i ochrona konsumentów ma kluczowe znaczenie.
Ze względu na swoje specyficzne właściwości, standardowe elementy o konstrukcji higienicznej mogą pomagać w produkcji w tych delikatnych obszarach i ułatwiać wytwarzanie produktów o długim okresie przechowywania, które nie zawierają konserwantów.

Higieniczne stopy wahliwe GN 20 są jedynym produktem tego typu obecnym na rynku, certyfikowanym przez European Hygienic Engineering & Design Group i spełniającym najnowsze, surowe normy higieniczne.
https://youtu.be/TZZNunj2UcI
Więcej informacji o GN 20 znajdziesz w karcie katalogowej:
https://www.elesa-ganter.pl/produkty/stopy-wahliwe-i-elementy-przenosnikow/seria/gn-20

Post has attachment

Post has attachment
Koła przemysłowe i zestawy kołowe RE ułatwiają ręczne przemieszczanie maszyn, urządzeń, wózków i innego wyposażenia wykorzystywanego w branży przemysłowej.
Są wykonane z gumy, poliuretanu lub poliamidu. Zależnie od wymagań danej aplikacji, do kół jezdnych stosowane są obudowy stalowe galwanizowane bądź nierdzewne (przy wymaganej odporności na korozję). Występują w wersji stałej lub obrotowej (z lub bez hamulca). Szczegółowe informacje znajdziecie na karcie katalogowej: https://www.elesa-ganter.pl/produkty/kola-i-zestawy-kolowe

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
W tych wskaźnikach okienko pryzmatyczne ułatwia kontrolowanie poziomu cieczy. Szczegóły znajdziecie w treści karty katalogowej:
https://www.elesa-ganter.pl/produkty/elementy-ukladow-hydraulicznych/seria/hftr-pr

Post has attachment
Koła ręczne, pełne o oznaczeniu VDN-XX mogą być używane ze wskaźnikami z napędem grawitacyjnym GA05.
https://www.elesa-ganter.pl/produkty/wskazniki/seria/vdn-xx
Wait while more posts are being loaded