Profile cover photo
Profile photo
Elektronik Sigara AVM
6 followers -
ElektronikSigaraAVM
ElektronikSigaraAVM

6 followers
About
Elektronik Sigara AVM's interests
Elektronik Sigara AVM's posts

Post has attachment
One Hit Wonder Muffin Man Premium Elektronik Sigara Likiti (180ml)
http://www.elektroniksigarashop.net/one-hit-wonder-muffin-man-premium-elektronik-sigara-likiti-180ml

Karşınızda One Hit Wonder™ markasının Efsanesi haline gelen ve en çok tercih edilen likitlerinden biri, Kıpkırmızı Sulu Tatlı Bir Elma, Enfes Kokulu Tarçın ve Kabarmaktan Çatlamış Kocaman Bir Muffin Kekin muhteşem birleşiminden gelen lezzet; Muffin Man®!

#OneHitWonder #MuffinMan #PremiumLikit #elektroniksigaralikit
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Sigarayı Bıraktıktan Sonra Vücudumuzda Neler Olmaya Başlıyor?

Yazının Tamamı için Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz: http://www.elektroniksigarashop.net/sigarayi-biraktiktan-sonra-vucudumuzda-neler-olmaya-basliyor

Senelerdir süregelen sigara tiryakiliğinizi bitirmeyi ve sigarayı unutmayı bir kere olsun düşündünüz mü?

Eğer düşündüyseniz sigarayı unutmaya çalışmanın zihniniz üzerindeki izlerinin nasıl olduğunu gayet iyi bilmeniz gerek.

Peki sigarayı hayatımızdan çıkardıktan sonraki süreçte insan vücudunda ne gibi fizyolojik ve biyolojik değişiklikler meydana geliyor haberiniz var mı?

Sigara ve diğer tütün mamüllerine olan bağlılığızı bitirdiğinizde yada bırakmayı denediğinizde gerçekleşen olaylarıne tane özetleyerek sigaranın nasıl ciddi bir tehlike arz ettiğini sizler için tüm gerçekliğiyle ortaya dökeceğiz .

Sigaraya Oranla %95 Daha Az Zararlı Olduğu Bilimsel Olarak Kanıtlanmış Bir Tedavi Yöntemi: Elektronik Sigaralar

Elektronik sigaraların günümüzde henüz yüzde yüz zararsız olduğu söylenemiyor.

Çünkü tüm bu kavramlar, ülkemiz için henüz gelişmeyen bir kültüre ait ve dünya içinde çok yeni gelişen teknolojilerin ürünü.

Fakat şu zamana kadar hayata geçirilen çalışmaların ürünü olan raporlar ve tezler elektronik sigaraların sigaralara oranla %95 daha az zararlı olduğunu kanıtlar nitelikte.

Sigaradan yakanızı kurtardıktan sonraki süreçte vücudunuzda yaşadığınız tecrübelerin hepsini elektronik sigarayı tüketmeye başladığınızda da şahit olacaksınız.

En Büyük Düşmanlardan Biri: Sigara

Sigaraların bir insanın ölme olasılığını üç kat yükselttiğini biliyor musunuz? Bahsettiğimiz bu durum sigaraları uçak yada trafik kazaları ve Marijuana'dan çok daha tehlikeli bir duruma getiriyor.

Sigaraya son verdiğiniz anda neler olup bitiyor bakalım ve beraber altını çizelim.

Sigaradan kurtulmak için başlangıç ürünlerimize göz atabilirsiniz…

#elektroniksigara #sigarabirakma #istanbul #vape
Photo

Post has attachment
Eleaf iJust S Elektronik Sigara - Ürünü Satın Almak için: http://www.elektroniksigarashop.net/eleaf-ijust-s-elektronik-sigara

#EleafiJustS #ElektronikSigara #EleafiJust #Eleaf #iJustS #istanbul #mecidiyeköy

Eleaf’in 2016 yılında ardı ardına yenilikçi cihazlarla devrim niteliğinde stabilize yapısını geliştirdiğini ve elektronik sigara pazarında kendine büyük yer edindiğini satış rakamlarından görüyoruz.
Avrupa temelli şirket şimdide son cihazlarından biri olan iJust S ile karşımıza çıkıyor, ürünün birkaç özelliğine göz atacak olursak 0.18 oHm ve 0.5 oHm olarak farklı içim özelliklerine göre sarılmış olan Atomizer Başlıklarının yanı sıra boyutlarına oranla şaşırtıcı derecede devasa buhar üretme imkanını da sağlıyor, çoklu kullanım modları ve uyumlu Atomizer Başlıkları yedek parça sıkıntısı çekmeden değişik içim keyifleri yaşamanızı sağlıyor.
Tüm EC serisi Atomizer Başlıkları ile stabilize şekilde çalışıyor. 24,5 mm çapında olan iJust S 4 ml likit kapasitesine sahip, ECL 0.18 oHm Atomizer başlığı ile 50-80W aralığında devasa boyutlarda buhar performansı sağlıyor.
Ürün Teknik Özellikleri:
Genişlik: 24,5 mm
Yükseklik : 139 mm
Kalınlık: 24,5 mm
Likit Kapasitesi: 4 ml
Batarya Kapasitesi: 3000 mAh
Renk Seçenekleri: Gümüş, Siyah
Uyumlu Atomizer Başlıkları: ECL 0.18 oHm - EC 0.30 oHm - EC 0.5 oHm
Vidalama Sistemi: 510
Paket İçeriği:
1 Adet Eleaf iJust S Batarya (3000 mAh)
1 Adet Hava Akımı Kontrol Yüzüğü
1 Adet Eleaf iJust S Atomizer Tank
1 Adet EC 0.5 oHm Atomizer Başlığı
1 Adet ECL 0.18 oHm Atomizer Başlığı
1 Adet EC 0.3 oHm Atomizer Başlığı (Tank’a Yerleşik Şekilde)
1 Adet Kullanım Kılavuzu
1 Adet Mini USB Şarj Kablosu
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
MJTech OLA X-M Elektronik Sigara - Ürünümüzü İncelemek İçin Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz: http://www.elektroniksigarashop.net/mjtech-ola-xm-elektronik-sigara Yeni model ekonomik sınıf elektronik sigara. Elektronik sigaraya ilk defa başlayacak olan ama aynı zamanda çok fazla bütçe ayırmak istemeyen kullanıcılar için muhteşem bir üründür. Bir çok ekonomik sınıfta bulunmayan hava kanallı atomizer yapısına sahiptir. Peki ne işe yarar hava kanalı? Hava kanalı sayesinde daha çok buhar yoğunluğunu tadarsınız aynı zamanda atomizerin iç ısısını düşürdüğü için coil ömrü uzamış olur. #elektroniksigara #istanbul #elektroniksigaralikit
Photo

Post has attachment
Joyetech eGo AIO D22 Elektronik Sigara - Ürünü İncelemek veya Satın Almak İçin: http://www.elektroniksigaraavm.com/joyetech-ego-aio-d22-elektronik-sigara

Joyetech 'in fiyat performans kıyaslamasında çıkarmış olduğu en iyi cihazlardan biri diyebileceğimiz eGo AIO, D22 modeli ile ürüne hem ergonomik bir kullanım sağlamış hemde güç katmış durumda. eGo AIO D22 modelinde ürünün boyunu biraz kısaltmış ve çap olarak biraz daha kalınlaştırmış. Standart eGo AIO 'da olduğu gibi D22 modelinde de likit tankının dolumu üst taraftan yapılmakta ve bu dolum esnasında ciddi kolaylık sağlamakta kullanıcıya. Başlangıç cihazları arasında en çok tavsiye edeceğimiz ürünlerden biride eGo AIO D22 'dir. #joyetech   #egoaio   #egoaiod22   #elektroniksigara  
Photo
Wait while more posts are being loaded