Profile cover photo
Profile photo
Elad Faltin
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Marketing is very similar to a threat.
The big question is whether the threat is ultimately fulfilled by the facts?
We hope that in POWERWATTS it happens.
שיווק דומה מאוד לאיום.
השאלה הגדולה אם מקיימים את האיום בסופו של דבר בעובדות ?
אנחנו מקווים שב POWERWATTS זה קורה.
https://bit.ly/2IM8J4S
Add a comment...

Post has attachment
מבחינה תפיסתית-אימונית נסו להבין יותר את הרעיון של לרכב – לרוץ – או לשחות מהר יותר לזמן של 10-30 דקות יהפוך אתכם עם אימונים מתאימים ונכונים לבעלי יכולת לבצע את אותם הדברים גם למרחקים ארוכים יותר כמו מרחקי אולטרה או ישראמן.
במהלך אמצע השבוע מומלץ להתמקד יותר באימונים מהירים ועצימים. (לדוגמה – שעה במקום שעתיים, או שעתיים במקום שלוש שעות בהתאמה לכל רמת יכולת או זמן)
מומלץ להשאיר את אימוני הנפח הארוכים לסוף השבוע (מיני העמסה של שישי + שבת). כמובן, לשנות ולהתאים את תוכנית האימונים בהתאם להתקרבותה של התחרות (העלאת נפחים והתמקדות בעצימות קצב התחרות, אך בהחלט שלא רק).
התאוששות הוא גורם מרכזי בהעלאת ושיפור הכושר הגופני – לפי הזמן הפנוי והיכולת לנוח מאימונים ארוכים וקשים – יש לבנות את התוכנית.
#ישראמן #אישברזל #טריאתלון
https://goo.gl/Dwmo2g
Add a comment...

Post has attachment
החורף התחיל - ממש לא, אבל הוא ממש כאן בפתח. מה לקנות ? איזה טריינר ? רולר ? משהו ברמה של "פרארי ? או למבורגיני" בדיוק כמו שאתם רוכבים על שילדת אופניים ברמה של הPROTOUR במשקל 6.9 ק"ג...זה לא אומר שאתם רוכבים ברמה כזאת... אז לא חשבתם במקום זאת, אולי להירשם לאימון טריינר מיוחד ברמה כן של למבורגיני ? שיהיה יעיל ואפקטיבי יותר מכל טריינר משוכלל ? כנסו לסרטון ותשמעו על ההבדלים. זה סרטון מלפני שנה. בעונה הקרובה שמתחילה רשמית באמצע אוקטובר אנחנו מבצעים עדכון תוכנה קשוח עם פיצ'רים חדשים לגמרי
Add a comment...

Post has attachment
חשבתם פעם למה רוכבי אופניים, רוכבים לאט ?
שאלה טיפשית ? אולי. או מי אלה שרוכבים לאט ?
טיפשית או לא חשוב לענות עליה.
אז ניסיתי לענות. מקווה שהצלחתי, מוזמנים להוסיף בתגובות. או לעשות SHARE לחברים.
SHARING IS CARING
http://www.powerwatts.co.il/riding_slow_heb/
Add a comment...

כל הנכתב במאמר נעשה מסקרנות בלבד וניסיון לחקר בתחום האימון, אין במאמר שום כוונה להמליץ על סוג אימונים כאלה או אחרים. אימון, כל אימון ייכתב ספציפית לכל ספורטאי על ידי מאמן שהוסמך לכך. כמו כן במידה ויש חומר הכתוב כאן והוא אינו ברור (כולל מקרים של הומור תפל) – הקורא עושה זאת על אחריותו האישית בלבד). ראו הוזהרתם.

הוזמנתי על ידי ויקטור קטייב להצטרף לרכיבת כיפור לעליית הג'ירו של זיכרון יעקוב ולחזור. שזה די ארוך יש לציין. הרבה מים וליתר בטחון הכנסתי שתי פיתות של חמץ (שזה בכלל חג אחר) בכיסים למקרה שיהיה לי קשה. אני לא אוהב לרכוב בחושך (5:35AM) אבל ניחא, כיפור.

https://lp.vp4.me/ecba

חג סוכות שמח
https://youtu.be/irwsqwpA2oI
Add a comment...

Post has attachment
מאמנים רבים נוטים להיות לא באיזון בקיום טסטים. טסטים זה דבר חשוב ויש כאן באתר לפחות 2 כתבות או יותר בנושא זה. מה הכוונה לא באיזון מבחינת עשיית טסטים :
1. מבצעים טסטים קשים מדי (בדר"כ ארוכים מדי) - טסט ארוך מדי הרבה פעמים לא משקף כושר גופני במידה והכושר התחלתי (הכוונה לטסטים של 1 שעה, או בהרבה פעמים אף טסטים של 20 דקות - גם אלה לפעמים "יותר מדי" למי שבכושר התחלתי. לתוצאה של טסטים אלה אין רלוונטיות בשיפור הכושר הגופני של הנבדק.

2. טסטים רבים מדי. מאמנים נוהגים לתת טסטים רבים מדי במהלך העונה, (על אותו משקל במידה ומבצעים מעט טסטים) - הרלוונטיות והעזרה "מיותר מדי" או מעט מדי - שווה - התוצאות פחות ופחות רלוונטיות באיפיון רמת הכושר ועזרה לספורטאי. השאלה החשובה כאן אולי צריכה להיות אחרת - "לאורך כמה זמן מצליח הספורטאי לשמור על כושר זהה (טוב) ולעלות אותו מתי שצריך ולא לאבד אותו יותר מדי בתקופת פגרה ?"

חשבתם פעם לעשות טסטים קצרים ? באיפיון רמת כושר גופני ?

נקודה למחשבה. כולם (או הרבה) נוהגים לבצע טסט ל 20 דקות.

האם חשבתם פעם לנסות לבצע טסט אחר ? טסט של 4 דקות בעומס 100% (=20 דקות) עם מנוחה של 30 שניות ולחזור עליו שוב ושוב - כמה אינטרוולים כאלה אתם מצליחים ?
6 ואט לקילו (הספק של רוכב פרו טור ל 20 דקות בדירוג +/- 150-200) עזבו רגע את הפרו טור. נסו לרכב בהספק 6 ואט לקילו (קחו את המשקל שלכם ותכפילו אותו ב6) למשך 30 שניות (ל 98% מהקוראים כאן זה בעצם מיני ספרינט) עכשיו, תעשו 30-40-60 שניות התאוששות ותחזרו על זה - כמה פעמים אתם יכולים לבצע זאת ? הנה , קיבלתם טסט לסבולת הספק בתחום האנאירובי. באנגלית זה יישמע טוב יותר Anaerobic Tolerence. האם הטסט המוזכר כאן קשה יותר מטסט של 20 דקות - אני בטוח שלא. האם הוא מתאים לכולם - לא. צריך לשנות אותו בהתאם לרמת כושר של כל מתאן ומתאמנת.
http://www.powerwatts.co.il/black_eye/
Add a comment...

Post has attachment
עניינים של סל"ד גבוה, זה הרבה והמון עניינים של אימון, אבל זה קודם כל והרבה קודם - לנסות ולאמץ משהו חדש ....
(לא צריך להיות פרום כדי לגלות שזה עובד)
http://www.powerwatts.co.il/high-cadence-drills-at-high-intensity/
Add a comment...

אתמול - מכירתה של סודהסטרים לחברת פפסיקו, יותר מהכול מסבירה על מצוקתן של חברות משקאות הסוכר.
חברות ענק שהשקיעו (ועדיין משקיעות) מיליארדים בשיווק, כדי להפוך את העולם "לנרקומן של סוכר". לעולם בו יש יותר סכרת (עכשיו גם ויותר בעולם השלישי והרביעי שם המודעות לבריאות עדיין נמוכה). נראה אף (נראה...בטוח !) כי בלעדיי חברות המשקאות הללו, עולם הרפואה (סכרת/לב/השמנת יתר ועוד) היה כנראה במקום אחר לגמרי.
טוב שהציבור פחות מטומטם מבעבר.
https://bit.ly/2bgn22A
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded