Profile cover photo
Profile photo
Ekskomisarų biuras
12 followers
12 followers
About
Posts

Post has attachment
Signalizacija – vienas iš esminių saugumo komponentų, padedančių užtikrinti Jūsų turto saugumą.
Jūs vis dar jos neturite? Paskambinkite, ir mes nemokamai įvertinsime ir pakonsultuosime, kokia signalizacija Jums reikalinga. Taip pat, parengsime sąmatą jos įrengimui.
Savo namų saugumo lygį galite patikrinti čia: http://testas.ekskomisarai.lt/ #bukramus
Photo

Post has attachment
Rūpinantis savo namų saugumu, vertėtų plėsti saugos teritoriją. Jei gyvenate privačiame name, užtikrinkite gerą teritorijos apšvietimą, įsirenkite stebėjimo kameras. Jei daugiabutyje - kartu su kaimynais pasirūpinkite spyna laiptinės duryse, apšvietimu. Vagys nemėgsta būti matomi. ;)
Patikrinkite savo namų saugumo lygį: http://testas.ekskomisarai.lt/ #namuekskomisaras #bukramus
Photo

Post has attachment
Atrodo paprasta ir elementaru, bet ar visada išeidami paliekate namus saugius? 3 elementarūs žingsniai, kuriuos visi žino, bet ne visada prisimena.
1. Uždarykite langus. 2. Įjunkite signalizaciją. 3. Užrakinkite duris.
Ir taip kaskart, kai paliekate namus.
Savo namų saugumo lygį galite patikrinti čia: http://testas.ekskomisarai.lt/ #namuekskomisaras #bukramus
Photo

Post has attachment
SOS skambutis! Ar žinote, kokia tai paslauga? Mes, gavę Jūsų skambutį į centrinį stebėjimo pultą, nedelsiant reaguosime į pavojaus pranešimą ir atvyksime apsaugoti Jūsų ir Jūsų artimųjų bet kur, kur su savimi turėsite mobiliojo ryšio telefoną.
Daugiau apie šią paslaugą: https://bukramus.lt/lt/sos-skambutis/ #bukramus
Photo

Post has attachment
"Pas mane nėra ko vogti". Kaip dažnai girdite šią frazę? Naivu tikėtis, kad ilgapirščiai galvoja taip pat.
Patikrinkite savo namų saugumo lygį: http://testas.ekskomisarai.lt/ #namuekskomisaras #bukramus
Photo

Post has attachment
Paradoksalu, bet dažnai turtingi žmonės pinigus ir vertybes laiko namuose, tačiau kokybiškai apsaugai lėšų neskiria. Ar žinojote, kad efektyviausia yra kompleksinė apsauga: signalizacija, tvirti užraktai ir turto draudimas? Pasirūpinkite signalizacijos įsirengimu, vienu svarbiausių saugumo komponentų.
Daugiau informacijos: https://www.ekskomisaru-biuras.lt/lt/paslaugos/privatiems/apsaugos-sistemos/ #namuekskomisaras #bukramus
Photo

Post has attachment
Vagys palieka tik sienas, neretai pasisavindami ne tik finansiškai, bet ir emociškai vertingus daiktus. Įsivaizduokite, kad grįžus randate sujauktus namus ar biurą, išmėtytus daiktus - iššūkis emocinei būklei ir saugumo jausmui. Leiskite „Ekskomisarų biurui“ padėti Jums maksimaliai išvengti šių pasekmių.
Išsirinkite Jums tinkamiausią paslaugą: https://www.ekskomisaru-biuras.lt/lt/ #services #versloekskomisaras #namuekskomisaras #bukramus
Photo

Post has attachment
Gerais santykiais su kaimynais džiaugsitės ne tik norėdami išgerti kavos puodelį, bet ir tuomet, kai ruošitės išvykti atostogauti, o namus norėsis palikti saugius. Pašto dėžutė dažnai tampa tikra išdavike - jei ji pilna, vagims gali sufleruoti apie išvykusius gyventojus. Paprašykite savo kaimynų, kad kas kelias dienas išimtų korespondenciją iš pašto dėžutes ir duokite bent kelių artimųjų telefono numerius, kad prireikus galėtų informuoti apie iškilusius netikėtumus.
O kol dar tik planuojate atostogas, patikrinkite savo namų saugumo lygį: http://testas.ekskomisarai.lt/
#namuekskomisaras #bukramus
Photo

Post has attachment
Miegokite ramiai! Kol "pavojaus mygtukas" šalia - Jūsų darbuotojai ir verslas saugūs. Net ir aukščiausios klasės restoranai kartais sulaukia nepageidaujamų "klientų". Šiais laikais saugumo garantu gali tapti vos vienas mygtuko paspaudimas. "Ekskomisarų biuro" centrinis stebėjimo pultas, budintis 24h per parą, gavęs pavojaus signalą nedelsiant išsiųs 2 ginkluotus greitojo reagavimo grupės ekipažus į įvykio vietą.
#versloekskomisaras #bukramus
Photo

Post has attachment
Su vaikais būtina kalbėtis apie viską. Apie namų saugumą - taip pat. Paaiškinkite vaikams, kodėl darželyje nederėtų girtis apie vertingus daiktus namuose ar pasakoti apie tai, kokiu laiku tėveliai būna darbe. Jei Jūsų mažasis jau moka pats įjungti signalizaciją ir žino kodą, būtinai jam paaiškinkite, kodėl šios paslapties nederėtų išplepėti net geriausiems draugams.
Savo namų saugumo lygį galite patikrinti čia: http://testas.ekskomisarai.lt/
#namuekskomisaras #bukramus
Photo
Wait while more posts are being loaded