Profile cover photo
Profile photo
Ekolangai
111 followers -
Plastikiniai langai Langų montavimas Langų remontas Durų montavimas Durų remontas Angokraščių apdaila
Plastikiniai langai Langų montavimas Langų remontas Durų montavimas Durų remontas Angokraščių apdaila

111 followers
About
Posts

Post has attachment
Akcija - nemokama langų priežiūra peržiūrėkite Plastikiniai langai - Ekolangai.lt Užsisakykite bent vieną naują langą ir mes įsipareigojame visus kitus Jūsų būto turimus langus prižiūrėti metus laiko NEMOKAMAI. Pas mus užsisakę langus galite pamiršti visus vargus, reikalingus langų aptarnavimui. MES - viskuo pasirūpinsime. Nemokama langų priežiūra tik Jums. Daugiau http://www.ekolangai.lt/akcijos/akcija-nemokama-langu-prieziura/
Add a comment...

Post has attachment
Atnaujinome prekių asortimentą. Nuo šiol dar daugiau informacijos apie plastikinius langus www.ekolangai.lt
Add a comment...

Post has attachment
http://www.ekolangai.lt/ - dirbame visoje Lietuvoje!!!

Pagrindinės paslaugos:
Langų montavimas
Langų remontas
Durų montavimas
Durų remontas
Angokraščių apdaila.
Add a comment...

Post has attachment
http://www.ekolangai.lt/produktai/plastikiniai-langai-veka/ - PLASTIKINIAI LANGAI “VEKA”

Plastikiniai langai Veka Alphaline 90MD 90mm 6 kamerų - tai naujausia langų profilių sistema su 90mm storio rėmu bei varčia ir specialiu polistireno užpildu, gerinančiu gaminio šilumines savybes, trigubo sandarinimo sistema padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo, pagerina sandarumą ir šilumos izoliacines savybes. Standartinis stiklo paketas 44 mm, šilumos laidumo koeficientas U=0,6 W/m2K.
Add a comment...

Post has attachment
http://www.ekolangai.lt/produktai/plastikinis-langas-brugmann/ - PLASTIKINIS LANGAS “BRUGMANN”


Brügmann langai yra patvarūs ir kokybiški, atsparūs klimato pokyčiams. Tai labai svarbu, žinant, kokių išbandymų mūsų namams teikia keturi metų laikai. Stiklo paketai – iš dviejų arba trijų skaidrių stiklų, su vienu energiją taupančiu selektyviniu stiklu, tarpas tarp stiklų užpildytas argono dujomis.
Add a comment...

Post has attachment
http://www.ekolangai.lt/produktai/mediniai-langai/ - MEDINIAI LANGAI

Mediniai langai gaminami iš IV-92 SOFT-LINE ir IV-78 SOFTLINE profilių. Naujos kartos SOFTLINE profilių kampai yra labiau užapvalinti. Tai ne tik geriau saugo langą nuo vandens ir purvo sankaupų, bet ir pagerina gaminio išvaizdą. Pagaminti iš SOFTLINE profilių langai yra stabilesni, lengviau prižiūrimi. Dėl patobulintos antros tarpinės šie langai pasižymi labai geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis.
Add a comment...

Post has attachment
http://www.ekolangai.lt/produktai/zaliuzes/ - ŽALIUZĖS

Vertikalios ŽALIUZĖS dažniausiai naudojamos biuruose, mokyklose, ligoninėse ir kitose įstaigose. Bet vis didesnį populiarumą pasiekia jų naudojimas butuose bei nuosavuose namuose.
Audinių ir spalvų įvairovė suteiks jūsų namams šiuolaikiškumo ir išskirtinumo. Juostos gaminamos iš impregnuoto, atsparaus drėgmei bei saulės spinduliams audinio.
Juostų plotis gali būti 89mm arba 127mm. Žaliuzės valdomos grandinėlės ir virvelės pagalba, montuojamos prie lubų arba prie sienos laikiklių pagalba.
Add a comment...

Post has attachment
http://www.ekolangai.lt/produktai/roletai-tinkleliai/ - ROLETAI, TINKELIAI


Mūsų įmonė galėtų pasiūlyti apie 300 audinių rūšių ir atspalvių. Nuo skaidraus iki pilnai užtamsinančio patalpą. Roletus galima montuoti ne tik ant lango rėmo, bet ir lango nišoje, virš jos ar prie lubų. Visų rūšių roletų gamybai naudojami tie patys audiniai.
Add a comment...

Post has attachment
http://www.ekolangai.lt/produktai/vartai/ - VARTAI


Išsirinkti vartus ganėtinai sunku. Norint sėkmingai išsirinkti tinkamiausius vartus reikėtų atsakyti į keletą klausimų. Čia pateikti klausimai norint išsirinkti kiemo vartus.
Kokia bus pagrindinė kiemo vartų funkcija? Ar vartai turi apsaugoti nuo gyvūnų pabėgimo? Koks bus naudojamas užraktas – skląstis ar cilindrinė spyna? Ar noriu, kad vartai būtų permatomi ar uždari? Kokio konstrukcijos tipo noriu: varstomi (viengubi arba dvigubi) ar stumdomi? Kokio noriu dizaino: įprasto ar išsiskiriančio? Ar reikalinga automatika?
Add a comment...

Post has attachment
http://www.ekolangai.lt/produktai/sarvuotos-durys - ŠARVUOTOS DURYS

Namų saugumas šiais laikais yra labai svarbus. Vagys nuolat įsigudrina, kaip galima išlaužti duris. Dažniausi įsilaužimai būną į blogai apsaugotus namus ar būtus. Siekiant užkirsti kelia reikėtų rinktis tinkamas duris ir spynas. Nes kuo konstrukcija bus sudėtingesnė tuo vagiu sunkiau įsilaužti. Mūsų specialistai padės Jums surasti optimaliausia sprendimą, kad ŠARVUOTOS DURYS atitiktų visus norimus poreikius.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded