Profile cover photo
Profile photo
Ehsan Chehri (‫احسان چهری‬‎)
احسان چهری / ehsan chehri
احسان چهری / ehsan chehri
About
Ehsan's posts

Post is pinned.Post has attachment
جهان در آستانه‌ی جنگ جهانی سوم
به گزارش دیلی اکسپرس
جهان در آستانه‌ی جنگ جهانی سوم قرار دارد و شراره‌های آنها در حال زبانه کشیدن است
این روزنامه در گزارش خود درباره تنش های اخیر بین آمریکا و کره شمالی نوشت: کیم جونگ ایل رهبر کره شمالی آماده آزمایش هسته ای دیگری می شود. تصاویر ماهواره ای "فعالیت های مستمر" در سایت آزمایش های هسته ای "یانگی ری" کره شمالی را رصد کرده اند.

این روزنامه نوشت: کره شمالی آماده ششمین آزمایش هسته ای خود است. درپی استقرار ناو هواپیمابرآمریکا در دریای چین، پیونگ یانگ هشدار داده است که پاسخ نظامی قوی خواهد دارد.

وزارت خارجه کره شمالی گفت: ما آمریکا را مسئول کامل عواقب فاجعه آمیز ناشی از رفتارهای اهانت آمیزش خواهیم دانست.

این وزارتخانه افزود: کره شمالی آماده برخورد با هر شیوه ای از جنگ است که آمریکا آن را ترجیح می دهد.

در پاسخ به تهدیدهای کره شمالی، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا گفت که وی ناوگانی دریایی را برای پیوستن به ناو هواپیمابر آمریکا اعزام خواهد کرد.

ترامپ به شبکه فاکس نیوز گفت: ناوگانی بسیارقوی اعزام خواهیم کرد. ما زیردریایی های بسیار قدرتمندی داریم. بگذارید به شما تاکید کنم که حتی قویتر از ناو هواپیمابر هستند.
تحلیل شخصی: مدت زیادیه کره شمالی این حرفارو میزنه اما تا حالا همچین اقدامی نکرده. بهترین کار اینه که اصلا دهن به دهن با ترامپ نشه و ادامه بده پیشرفت نضامیشو
#جنگ #ترامپ #کره_شمالی #آمریکا #جنگ_جهانی
by:+Ehsan Chehri
Photo

Post has attachment
توییتر احسان تارگت
از وقتی اکانت قبلی خراب شد اومدم روی این اکانت جدید لطفا فالو کنید https://twitter.com/EhsanTarget  / احسان تارگت

Post has attachment
چند نکته درباره وبلاگ
با اینکه تا حالا وبلاگای مختلفی داشتم اما اینبار تصمیم گرفتم روزنوشت‌های مستمری رو منتشر کنم تقریبا دو روز شده تا الآن بهینه‌سازی‌هایی که مد نظرم بوده انجام دادم که ادامش هم طی روند طبیعی وبلاگه قطعا اگه دقت کرده باشین توی منوی وبلاگ Social network رو اضافه...

Post has attachment
قدرت فنی وبسایت بلاگر
وبسایت بلاگر اوایل خیلی ساده بود در عین حال که ابزار قدرتمندی بود از ابتدا؛ حالا با اضافه کردن ویژگی‌های جدید ازجمله ssl و قالب با ویژگی‌های طراحی نوین، سعی داره با وردپرس وارد رقابت تنگاتنگی بشه اگه از من بپرسید که وردپرس چطوره واسه وبلاگنویسی؟ میگم وردپرس...

Post has attachment
روزنوشت‌ها
روزنوشت‌های احسان چهری در وبلاگ احسان تارگت https://ehsantarget.blogspot.com احسان تارگت: https://ehsantarget.blogspot.com/?m=news

Post has attachment
وبلاگ #بدنسازی، مطالبی درباره‌ی بدن انسان

مصرف بسیار و نابجا از عرقیات برای مداوا
توسط +Ehsan Chehri
اگر گذری بر برخی از عطاری‌های سطح شهر بیاندازند متأسفانه شاهد آن خواهید بود که در حجم‌های کلان انواع و اقسام عرقیات آن هم از نوع پاستوریزه، بی‌مزه و هموژنیزه را به بیماران تجویز یا بهتر بگوییم می‌فروشند بدون اینکه احاطه کاملی بر علت و نوع بیماری داشته باشند و صرف درج خواص مربوطه روی بسته‌بندی آن را مؤثر و عامل علاج مرض تلقی می‌کنند.
اما بهتر است ابتدا به این پرسش پاسخ دهیم که در عصر حاضر علت انحصار طب سنتی و عطاری‌ها در عرقیات چیست؟ چرا غالب عطاری‌ها از «علم الادویه» به سمت «علن العرق!» منحرف شده‌اند؟
پاسخ این امر را باید به رویکرد‌های غلط نهادهای بهداشت و درمان به طب سنتی دانست که با اجبار به اصطلاح علمی خودشان مانع از تولید داروهای طب سنتی ایرانی اسلامی شدند و برای سرکوب طب سنتی آن را در حد عرقیات غل و زنجیر کردند از همین روی عطاران نیز تنها با فروش عرقیات توانستند جوابگوی بیماران باشند.
البته همین تحریم‌ها موجب شکوفایی‌هایی نیز از حیث تجربیات جدید شد؛ اما متأسفانه این فشارها موجب بروز سطحی نگری‌هایی نیز شد که از آسیب‌های طب سنتی به شمار می‌رود.

#عرقیات_گیاهی

Post has attachment
شرایط نگهداری از عرقیات و شربت‌های گیاهی
برای حفظ خاصیت این نوشیدنی‌ها این نکات را فراموش نکنید. در صورتی که این شرایط رعایت نشود خواص این نوشیدنی‌ها تحت تأثیر آن کم شده یا به طور کلی از بین می‌رود.
_برای نگهداری عرقیات گیاهی از ظروف شیشه‌ای تیره رنگ یا آلومینیومی استفاده کنید به گونه‌ای که در آن‌ها به طور کامل بسته شود.
_عرقیات معمولاً از یک تا ۳ سال تاریخ مصرف دارند، بنابراین هنگام مصرف عرقیات گیاهی به تاریخ انقضای آن‌ها دقت کنید.
برای نگهداری عرقیات گیاهی از ظروف شیشه‌ای تیره رنگ یا آلومینیومی استفاده کنید به گونه‌ای که در آن‌ها به طور کامل بسته شود

Post has attachment
احتمال وجود متانول در عرقیات غیربهداشتی
گاهی ممکن است در اثر ورود چوبه گیاه و تقطیر آن متانول وارد عرقیات گیاهی شود که البته موضوعی عمومی نیست. متانول الکلی است که از تقطیر تخریبی چوب به دست می‌آید و تفاوت آن با اتانول در آن است که اتانول از تخمیر میوه و غلات به دست می‌آید و مصرف آن موجب خارج شدن فرد از حالت طبیعی و ایجاد مستی و بی اختیاری بر حرکات می‌شود که در درازمدت می‌تواند بر کبد، کلیه و قلب تأثیر بگذارد، اما متانول ماده‌ای است کشنده که مرگ سریع را رقم می‌زند.
#عرقیات_گیاهی

Post has attachment
وبلاگ اوقات فراغت خودمه و یه سری مطالب تحلیلی میذارم توش. دو سه سال پیش درستش کردم فعالیت شخصی نداشتم توش. حالابرای تمرین نوشتن دارم توش پست میکنم
https://ehsanchhry.wordpress.com/
Wait while more posts are being loaded