Profile cover photo
Profile photo
Drukarnia Opole Fotodruk
14 followers
14 followers
About
Drukarnia Opole Fotodruk's posts

Post has attachment
Fototapety na ścinę w bogatej ofercie 61 milinów plików wysokiej jakości do produkcji fototapet . Do dyspozycji Państwa został stworzony kreator w którym to klient sam w kilku prost krokach przygotuje swoja fototapetę .Intuicyjny panel plus kilka niezbędnych funkcji pozwoli przygotowanie fototapety lub okleiny na meble pod dowolny wymiar .Generator do wydruków automatycznie podliczy powierzchnie m2 z podanych wymiarów fototapety lub okleiny na meble i w łatwy sposób za pośrednictwem systemu bezpiecznych płatności Dotpay można dokonać wpłaty za zamówiony wydruk .W ofercie drukarni Fotodruk znajdą Państwo fototapety zmywalne , fototapety lateksowe, fototapety flizelinowe , każda fototapeta drukowana jest pod wymiar i zamówienie.Zapraszam do zapoznania się z pełna oferta na fototapety i do skorzystania z naszego generatora .


Post has attachment
Oklejanie samochodów cena. Oto najczęstsze pytanie jakie zadają klienci jak dzwonią do naszej drukarni .Nie ma jednolitej ceny lub stawki  dla reklamy na auta .Jest tak wiele czynników i rodzaju użytych materiałów przy oklejaniu aut  że niezbędna jest wizyta w drukarni w celu omówienia wszystkich szczegółów .Po krótkiej rozmowie zaproponowaniu kilku ciekawych rozwiązań klient już jest bardziej świadomy tego jaka reklama na samochód  będzie dla niego odpowiednia .Na tym etapie po dobraniu odpowiednich materiałów jesteśmy wstanie zrobić wstępny projekt reklamy na auto plus  całkowitą wycenę za oklejanie samochodu .
Zapraszamy do naszej strony   http://e-fotodruk.pl/oferty/reklama-na-samochod-opole/

Post has attachment
Oklejanie samochodów Opole .Kolejna realizacja na samochodzie  dla klienta  który wybrał reklamę na auto a dokładnie na  Citroena Berlingo. Wyklejanie aut to jedna z bardziej popularnych  reklam stosowanych w firmach. Auto a dokładnie reklama na aucie to idealny kompromis , niezbędne narzędzie do transportu i pracy a do tego  idealna mobilna reklama na samochodzie która dociera codziennie  do nowej grupy odbiorców . Oklejanie samochodów  dwie metody  jeden cel dotarcie do największej grupy odbiorców  czy jest to reklama tylko na szybach  czy oklejany samochód jest na całej powierzchni założenie jest to same . Sukces na rynku dotarcie do klienta pokazanie swojej marki .
http://e-fotodruk.pl/oferty/reklama-na-samochod-opole/
Photo
Photo
2015-09-11
2 Photos - View album

Post has attachment
Reklama na samochód - druk plandek  .
Kolejna realizacja plandeki reklamowej  na auto dostawcze w naszej drukarni Fotodruk.Drukujemy plandeki o dowolnym wymiarze .
Sprawdź nasze portfolio i postaw na doświadczenie naszej drukarni w Opolu .

Post has attachment
Zapraszamy wszystkich naszych obecnych jaki i nowych klientów do odwiedzenia nowej strony Drukarni Fotodruk Opole  -  Krapkowice

Post has attachment
Zapraszamy do naszego e-sklepu   pod adresem http://alle-oferta.pl

Znajdą Państwo w nim wszystko co jest niezbędne do reklamy własnej firmy i promowania swojej marki .Oferujemy Ulotki dowolny format,plakaty,wydruki wielkoformatowe ,banery , billboardy, siatki mesh ,folie na witryny sklepowe,plandeki na auta, reklama na samochody,roll-upy, poty-kacze i wiele innych produktów serdecznie zapraszamy do Drukarnia Opole Fotodruk

Post has attachment
Tablica reklamowa szyld.
Druk na płycie.
Drukarnia Opole Fotodruk
Photo

Post has attachment
Roll-up  wydrukowany w drukarni Opole Fotodruk
Photo

Post has shared content
Drukarnia Opole 
Plakaty  format A2 A1 A3
Agencja reklamowa Opole
Drukarnia Opole 
Plakaty  format A2 A1 A3
Agencja reklamowa Opole

Post has shared content
Drukarnia Opole Agencja reklamowa Fotodruk
Wait while more posts are being loaded