Profile cover photo
Profile photo
Effect Group sp. z o.o.
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
W życiu prawie każdego z nas przychodzi czasem ten moment, kiedy musimy wystąpić przed większym lub mniejszym audytorium. Na pytanie, kto z nas ostatnio występował publicznie, część osób może odpowiedzieć przecząco, jednak po szybkiej analizie dojdziemy do wniosku, że np. byliśmy na rozmowie kwalifikacyjnej, wypowiadaliśmy się na zebraniu, przedstawialiśmy projekt na spotkaniu firmowym...

W coraz większej ilości zawodów konieczne jest przygotowanie prezentacji, oferty, prowadzenie negocjacji. Dla wielu osób wystąpienia publiczne stają się chlebem powszednim, a jednak wciąż wywołują lęk, obawy, czy też zwykłą tremę.

Z umiejętnością publicznych wystąpień nikt się nie rodzi, ale można ją zdobyć. Prezentacja biznesowa powinna nie tylko wzbudzać zainteresowanie słuchaczy, ale także motywować i inspirować.

Jeśli paraliżuje Cię strach przed przemawianiem, czy nawet publicznym zabieraniem głosu, chcesz poznać techniki argumentacji, przekonać do swoich racji, nasze szkolenie jest dla Ciebie:

Post has attachment
– Wytrwałość i wysiłek to podstawa sukcesu. „Sukces” przed „wysiłkiem” występuje jedynie w słowniku. Jeśli przedsiębiorca chce osiągnąć powodzenie w biznesie, musi się liczyć z ciężką pracą – zauważa trenerka Effect Group.

Post has attachment
Zapraszamy na praktyczne #szkolenie skierowane głównie do menedżerów.
Rozwijać będziemy kompetencje, które są najtrudniejsze do zmierzenia i samodzielnej oceny. Ćwiczenia są tak skonstruowane, aby każdy mógł się znaleźć się w sytuacji, która pozwoli mu na weryfikację swoich zachowań w różnych sytuacjach. Postawy te mają olbrzymi wpływ na ocenę przez pracowników, co ma przełożenie na ich chęć i motywację do pracy.

#Warszawa #Kraków #Zakopane

Post has attachment
Warto połączyć przyjemne z pożytecznym - i to jeszcze w sierpniu :)

Dzięki temu wyjazdowi można zwiększyć zakres swoich umiejętności, zintegrować się w pięknych okolicznościach przyrody nad polskim morzem, po czym wrócić do pracy z większym zapałem i motywacją.

http://effectgroup.pl/wyroznione-szkolenia/szkolenia-w-sopocie/

Post has attachment
” W systemie wartości człowieka nie ma nic ważniejszego – bardziej decydującego o jego rozwoju psychicznym i motywacjach – niż szacunek, którym darzy on samego siebie”.
Nathaniel Branden

Zapraszamy na #szkolenie :)

Post has attachment
10 lat doświadczenia, 2.530 zrealizowanych szkoleń, 32.250 przeszkolonych pracowników i...

✨ Zupełnie Nowa Strona Internetowa ✨
https://effectgroup.pl/

Zapraszamy do oglądania, czytania i komentowania :)
Photo

Post has attachment
Jak robić interesy w obcych kręgach kulturowych? O tym mówi Jerzy Żylak, trener Effect Group :)

"W niektórych kulturach panuje zasada „maniana” (z języka hiszpańskiego – „jutro”), czyli: jeżeli nie osiągniemy porozumienia dzisiaj, możemy wrócić do tematu następnego dnia. Dla nas oznacza to, że na rozmowy powinniśmy zarezerwować znacznie więcej czasu, a pierwszy wyjazd do Brazylii czy Argentyny nie musi zakończyć się od razu podpisaniem kontraktu" – tłumaczy Jerzy Żylak.


http://mamstartup.pl/sprzedaz/8577/rozmowy-biznesowe-w-obcym-kregu-kulturowym

Post has attachment
Czy chcecie jechać do Sopotu ❓ Jest okazja! :) A właściwie ostatnia szansa, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Zapraszamy na 2-dniowe #szkolenia wyjazdowe Effect Group - już 28 i 29 sierpnia.

Wśród tematów - do wyboru - m.in:

✅ zarządzanie stresem
☑️ kreatywność i twórcze myślenie
✅ trudne rozmowy
☑️ organizacja i audyt szkoleń
✅ asertywność
☑️ zarządzanie czasem
✅ adaptacja pracowników
☑️ negocjacje zakupowe

Szczegółowe informacje:
https://effectgroup.pl/szkolenia-w-sopocie/
Photo

Post has attachment
Ponad 10 szkoleń (do wyboru) w nadmorskim kurorcie w ciągu 2 dni! Wszystkie szkolenia zaplanowane są w terminie od 28 do 29 sierpnia 2017 r.

Zapraszamy do Sopotu :)

#Sopot #szkolenia

Post has attachment
To już w sierpniu! Możecie połączyć przyjemne z pożytecznym :)

Ponad 10 szkoleń do wyboru w ciągu dwóch dni. A poza tym morze i wakacyjna atmosfera.

#szkolenia #sopot

Wait while more posts are being loaded