Profile cover photo
Profile photo
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
37 followers -
SCIENTIA VINCES
SCIENTIA VINCES

37 followers
About
Posts

Post has attachment
20 вересня з нагоди Міжнародного дня студентського спорту студенти СНУ імені Лесі Українки провели перед головним корпусом вишу спортивний флешмоб – виконали згинання та розгинання рук в упорі лежачи.

Post has attachment
Закінчилися передвступні хвилювання, і знову аудиторії та коридори Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки сповнилися звичним молодіжним гомоном, у якому радо залунали й нові голоси. Та початок 2017–2018 навчального року був би не зовсім повним, якби його не підтвердила церемонія інавгураційного cтарту, який відбувся у Лесиному виші 9 вересня.

Post has attachment
18 серпня у СНУ імені Лесі Українки відбулася зустріч керівників земляцьких організацій України з колективом вишу. Візит став можливим завдяки Міжнародному громадському об’єднанню «Волинське братство», що очолює Сергій Шевчук.

Post has attachment

Post has attachment
Запрошуємо на навчання до СНУ імені Лесі Українки

Post has attachment
7–9 червня вдруге на базі СНУ імені Лесі Українки відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Територіальний розвиток і регіональна політика: сучасний стан та орієнтири подальших реформ».

Post has attachment
Неординарною подією на факультеті інформаційних систем, фізики та математики стала зустріч нинішніх студентів із випускниками фізико-математичного факультету 1957 року (організатор – доцент Ніна Падалко).

Post has attachment
24 травня в рамках робочого візиту до Луцька Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті завітав до Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Офіційний візит розпочався зустріччю почесного гостя з ректором Ігорем Коцаном, та проректорами вишу. Також на цю зустріч до університету завітали перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад та президент Волинської торгово-промислової палати Олександр Смолич. Мета візиту Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індії в Україні Маноджа Кумар Бхарті – налагодження співпраці з університетами України. Адже, як зазначив Посол, в Індії щороку приріст населення сягає близько 22 млн, вищі навчальні заклади невзмозі задовільнити попит на вищу освіту. В Україні навчається досить багато студентів із Республіки Індії, але практично лише на медичних спеціальностях. Тому пріоритетним напрямом співпраці між двома країна є розширення співробітництва у сфері освіти та науки. Ігор Ярославович розповів про досвід університету в цій сфері, зокрема про культурні центри Великої Британії, Канади, Королівства Норвегії, арабської культури й інші. Відтак запропонував відкрити подібний пану Послу в Луцьку, а в університетах-партнерах його країни відкрити українські культурні центри, аргументувавши це тим, що студентам буде легше адаптуватися до нової країни. Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті підтримав цю ініціативу. Домовлено, що найближчим часом буде направлено відповідні листи до Посольства Республіки Індії та призначено відповідальних осіб за такий формат співпраці.

Post has attachment
20 травня в Замку Любарта відбулися урочистості з нагоди Дня університету СНУ імені Лесі Українки та Дня науки в Україні.

Post has attachment
17 травня у Страсбурзі голова Європарламенту Антоніо Таяні та представник Мальти, яка головує в Раді ЄС, підписали рішення про безвізовий режим України з Європейським Союзом. Невдовзі, 22 травня, це рішення опублікують в «Офіційному журналі» ЄС, а через 20 днів після цього воно набуде чинності. Тож уже з 11 червня громадяни України зможуть їхати в країни Євросоюзу без віз.
Wait while more posts are being loaded