Profile cover photo
Profile photo
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
1,219 followers -
Yurtdışı eğitim , yurt dışı dil okulları, yurtdışında üniversite, master, sertifika ve diploma eğitimleri konusunda ücretsiz yurtdışı eğitim
Yurtdışı eğitim , yurt dışı dil okulları, yurtdışında üniversite, master, sertifika ve diploma eğitimleri konusunda ücretsiz yurtdışı eğitim

1,219 followers
About
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Malta’da TOEFL, IELTS, Cambridge Sınav Hazırlık Kursları


Yabancı ülkelerdeki üniversitelere kayıt yaptırırken veya akademik kariyer yapmanın ilk basamağı olan master programlarına yurt içinde veya yurt dışında başvururken istenen dil sınavları olan TOEFL ve IELTS çok önemli sınavlardır. Zor geçen bu sınavlardan başarılı olabilmek için gerçekten İngilizceye hakim olmak gerekir. Ayrıca Cambridge Üniversitesine başvururken gireceğiniz Cambridge sınavları da oldukça zor geçmektedir. Dil sınavı niteliğinde olan ve üniversitenin kendisinin yaptığı bu sınav ile TOEFL ve IELTS sınavlarında başarılı olabilmek için Malta’da TOEFL, IELTS, Cambridge Sınav Hazırlık Kursları yeterli olmaktadır.

Malta’da TOEFL, IELTS, Cambridge Sınav Hazırlık Kursları hakkında daha fazla bilgiye http://www.maltaegitimrehberi.com/maltada-toefl-ielts-cambridge-sinav-hazirlik-kurslari/ adresinden ulaşabilirsiniz.
Photo

Post has attachment
Malta dil okullarında ingilizce öğrenmek

Malta birçok kişi için İngilizce öğrenmenin en popüler olduğu yerlerinin başında gelmektedir. Hem İngilizce öğrenebileceğiniz hem kumsalında güneşlenebileceğiniz ender yerlerden biridir Malta Adası.. Hem kim Atlantik Okyanusunun kenarında güneşli bir adayı tercih etmeyi istemez, öyle değil mi? Geçen yıl çoğunluğunu İtalyan, Alman , Türk ve Rusların oluşturduğu 70.000 kadar öğrenci İngilizce öğrenmek için Malta’yı tercih etmiştir. Ve her geçen sene bu ziyaretçi sayısının artışı beklenmektedir..

Malta dil okulları için araştırma yapıyorsanız, 50’den fazla okulun arasından bir seçim yapma şansınız olacaktır. Gençseniz, barlara gitmeyi, diğer gençlerle tanışmayı seviyorsanız; adanın gece hayatının en yoğun olduğu ve adaya gelen turistlerin de en çok dışarı çıkmaktan keyif aldığı St Julians’ın hemen yanı başındaki “Paceville” bölgesine mutlaka gitmenizi tavsiye ederiz.. Paceville yerleşim itibariyle İstanbul, Ortaköy’ün barlar bölgesine çok benzer. Hatta Paceville de alışveriş yapmak için “Bay Street”isimli büyük bir alışveriş merkezi bile vardır...

Yazının devamını : http://www.yurtdisiegitimevi.com/malta-dil-okullarinda-ingilizce-ogrenmek/ adresinden takip edebilirsiniz.

Post has attachment
Bournemouth dil okulları sizlere İngilizce eğitimi kısa sürede ingilizceyi öğrenmenizi sağlayacak olan okullardır. Bu okullar için araştırma yapmaya başladığınız da aslında İngilizce öğrenmek için en önemli adımı atmış olursunuz.

Uluslararası ve İngiliz öğrencilerin bir araya geldiği uluslararası öğrenci şehri konumundadır. Bournemouth üniversitesi ve kolejine her yıl ortalama olarak 25.000 öğrenci eğitim için gelir.Şehre dünyanın 80 ülkesinden gelen öğrencileri görmek mümkündür. Bournemouth şehrinde 80 kadar uluslararası öğrencilere eğitim veren dil okulu bulunmaktadır.

Altın rengindeki kumsalı ve şehrin neredeyse her yeri yayılan yeşil alanları ile Bournemouth aynı zamanda bir turistik şehirdir. Her sene yüz binlerce turist Bournemouth’a tatil için gelir. Türkler bu sebepten dolayı Bournemouth‘u ‘İngiltere’nin Antalya’sı’ olarak tanımlanır. Turizm potansiyelinden dolayı çok fazla butik ve uluslararası zincir otele ev sahipliği yapar.

İngilizce öğrenmek için sadece gramere dayalı değil, aynı zamanda konuşmaya dayalı olarak da eğitim almanız gerekir. Alacağınız eğitim sonucunda akıcı bir şekilde ingilizce konuşmaya başlayacağınız için sorun yaşamadan eğitim sürecini tamamlamış olursunuz. Bournemouth dil okulları arasından uygun fiyatlı bir dil okulu seçmek istiyorsanız sitemizde bulunan dil okullarına göz atabilirsiniz.


Post has attachment
Dünyadaki en popüler öğrenci şehirlerinden biri olma özelliğine sahip olan Oxford’un nüfusunun yaklaşık olarak dörtte birini öğrenciler oluşturmaktadır. Dünyanın her köşesinden gelen öğrenciler için, tarihi güzelliklerin arasında yüzyılın modern yaşamını Ortaçağ’dan kalan tarihi binalarda bulunan modern kafeler, kitapçılar, restoran ve barlar hoşça vakit geçirebilecekleri yerlerdir. Oxford’un iklimi İngiltere’nin genel iklim koşullarına benzemektedir. Her mevsim yağış alabilme olasılığı vardır. En sıcak aylar Temmuz ve Ağustos aylarıdır. En soğuk aylar ise Aralık, Ocak ve Şubat aylarıdır. EC English Oxford, Londra’daki Heathrow Havaalanı’na özel araçla 58 dakika uzaklıktadır.

Oxford dil okulları hakkında daha fazla bilgi için http://www.eduvizyon.com/oxford-indirimli-dil-okullari/ web adresini ziyaret edebilir veya bize 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. #oxford #ingilteredilokullari #ingilizce

Photo

Post has attachment
Kazanmanın insan kazanmakla başladığına inanan Edu Vizyon çalışanları, iyi iletişimin yurtdışı eğitim de ilk hedef olduğuna inanır ve tüm işlemleriniz boyunca sizlerle kesintisiz bir iletişim kurmayı hedeflemektedir.

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yurtdışı dil okulları, yurtdışı mesleki yabancı dil kursları, yurtdışında üniversite & master , sertifika ve diploma programları …gibi temel yurt dışı eğitim programlarında ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır..

Yurtdışında eğitim planlarınızı sizden dinlemek ve bu alanda sizlere bilgi ve tecrübelerimizi aktarmak adına sizleri de Edu Vizyon ‘da görmekten mutluluk duyacağız. #yurtdışıeğitim #ingilizce #kariyer #yurtdisiegitim


Post has attachment
Yurtdışı eğitim , yurt dışı dil okulları, yurtdışında üniversite, master, sertifika ve diploma eğitimleri konusunda ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlık hizmetleri . http://www.eduvizyon.com #yurtdışıeğitim #yurtdışıdilokulları #ingilizce 

Post has attachment

Post has attachment
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - http://www.eduvizyon.com/ 0 212 543 58 06 - 0 535 712 07 90 #yurtdışıeğitim #yurtdışındaeğitim  
Photo
Wait while more posts are being loaded