Profile

Cover photo
Educativo.pl
80 followers|177,547 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Educativo.pl

Shared publicly  - 
 
W ostatnim kwartale 2016 zarówno Google Play jak i App Store zwiększyły swoje przychody aż o 67%! Zobacz, jakie aplikacje użytkownicy obu sklepów pobierali najczęściej.
 ·  Translate
Zwykły Damian Jaroszewski 16 stycznia 2017 Brak komentarzy. Niektóre osoby zdają się poddawać pod wątpliwość to, czy na aplikacjach mobilnych da się zarabiać. Na szczęście są raporty, które rozwiewają wszelkie wątpliwości. Rynek mobilny ma się dobrze. Co więcej, cały czas dynamicznie rośnie.
1
Add a comment...

Educativo.pl

Shared publicly  - 
 
W Nowym Roku udostępniamy NOWY KURS tworzenia niesamowitych aplikacji na iPhone, Apple Watch i Apple TV 4!

W naszym katalogu znajdziesz już 4 szkolenia online, które od podstaw przygotują Cię do programowania w języku Swift. Do środy (18 stycznia) każde z nich możesz zacząć 30% taniej!

👉 Kliknij w link lub wpisz kod: SWIFT30 aby skorzystać z rabatu.
 ·  Translate
Innowacyjna Platforma Edukacyjna – przejrzyj nasz katalog szkoleń: IOS,Android, WP, Linux!
1
Add a comment...

Educativo.pl

Shared publicly  - 
 
Teraz możesz samemu kontrolować, jakie dane gromadzi na Twój temat Microsoft.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Educativo.pl

Shared publicly  - 
 
Prawdopodobnie w tym roku po raz pierwszy urządzenia Apple przegonią w sprzedaży urządzenia systemami Microsoft.
 ·  Translate
Według prognoz Gartnera, po raz pierwszy w tym stuleciu klienci kupią łącznie więcej iPhone'ów, iPadów i Maców niż wszystkich urządzeń z Windowsem. Nie będzie to jednak jednorazowy przypadek - trend ten nie tylko się utrzyma, ale nawet pogłębi w kolejnych latach. W 2016 roku, z 2,3 miliarda wszystkich, sprzedanych urządzeń, około 260 milionów pracowało pod kontrolą systemu operacyjnego Windows (11,2%). Z kolei tych, z iOS i macOS kupiono w tym o...
1
Add a comment...

Educativo.pl

Shared publicly  - 
 
Możecie się już zapisywać na styczniową sesję egzaminów certyfikacyjnych Educativo. Aktualne terminy dostępnych testów końcowych znajdziecie po zalogowaniu na stronie: http://educativo.pl/users/exams/list/ Powodzenia! :)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Educativo.pl

Shared publicly  - 
 
Znasz już podstawy języka Swift? Zajrzyj koniecznie do naszego najnowszego szkolenia, aby teraz nauczyć się tworzyć aplikacje na niemal wszystkie urządzenia Apple.

Wraz z trenerem stworzysz 9 nowych gier i aplikacji, a wśród nich m.in. uproszczony klon światowego hitu Pokemon Go! Na praktycznych przykładach nauczysz się obsługi frameworków HealthKit, ResearchKit, EventKit i SceneKit.

❗️ Do 18 stycznia (środa) możesz zacząć naukę 30% taniej!
 ·  Translate
Praktyczny kurs programowania w Swift 3. Nie nudzimy teorią, uczmy na przykładach. Pokażemy Ci, jak stworzyć 20 gier i aplikacji.
1
Add a comment...

Educativo.pl

Shared publicly  - 
 
Dobra wiadomość dla programistów aplikacji:

Koniec z małymi aplikacjami na tvOS. Od teraz na platformę telewizyjną Apple TV 4 będą mogły trafiać też bardziej skomplikowane projekty.
 ·  Translate
Apple poinformowało deweloperów , że limit wielkości obsługiwanych przez najnowsze Apple TV programów został zwiększony z 200 MB do 4 GB. Co więcej, aplikacje dla tvOS będą mogły po uruchomieniu pobrać dodatkowe 20 GB danych, a nie 2 GB, jak to miało miejsce wcześniej.
1
Add a comment...

Educativo.pl

Shared publicly  - 
 
Dobra wiadomość dla programistów Swift:

Deweloperzy publikujący aplikacje w App Store w 2016 zarobili aż o 40% więcej niż w poprzednim roku. Użytkownicy iPhone'ów nie żałowali pieniędzy na płatne aplikacje i mikrotransakcje.
 ·  Translate
W informacji prasowej opublikowanej dziś ns stronie internetowej firmy Apple przeczytać można kilka ciekawych faktów dotyczących sklepów App Store. Już w nagłówku znajdują się informacje o tym, że tylko 1 stycznia 2017 roku użytkownicy wydali na aplikcje rekordową sumę 240 milionów dolarów, a w 2016 roku deweloperzy, którzy udostępniają swoje programy w sklepach Apple zarobili 20 miliardów dolarów - o ponad 40% niż w roku ubiegłym.
1
Add a comment...

Educativo.pl

Shared publicly  - 
 
Masowa popularyzacja smartfonów zaczęła się od premiery pierwszego iPhone'a - 10 lat temu: http://ow.ly/u6hh307PaHe
 ·  Translate
Dokładnie dziesięć lat temu - 9 stycznia 2007 r. - Steve Jobs zaprezentował na targach Macworld w San Francisco pierwszego iPhone'a. Urządzenie to w dużym stopniu zmieniło nie tylko firmę Apple, ale i cały rynek telefonów komórkowych.
1
Add a comment...

Educativo.pl

Shared publicly  - 
 
W Nowym Roku życzymy Wam wielu sukcesów zawodowych! :)
 ·  Translate
1
Add a comment...
Contact Information
Contact info
Phone
587314050
Email
Story
Tagline
Multimedialne kursy IT - administracja systemami Linux, Windows i Windows Server; tworzenie aplikacji mobilnych na Android, iOS i Windows Phone.
Introduction
Platforma Educativo.pl cały czas się rozwija. W naszej ofercie mamy kursy z programowania aplikacji mobilnych dla systemów AndroidWindows Phone, iOS, a także uczymy jak zarabiać na grach i aplikacjach. Oferujemy także kursy związane z administracją systemami LinuxWindows Server. Coś dla siebie znajdą również użytkownicy systemów domowych, dla których mamy kursy z zakresu zabezpieczania systemu Windows.

Kursy przygotowane są w atrakcyjnej wersji multimedialnej i dostępne on-line na platformie Educativo.pl natychmiast po zrealizowaniu transakcji!

W trakcie kursów uczestnik może na bieżąco sprawdzać swoją wiedzę i umiejętności za pomocą testów. Doświadczeni trenerzy omawiają zagadnienia od strony teorii a następnie uczą praktycznych zastosowań, wykorzystując prezentacje multimedialne, podgląd kodu i omawiając case study.

Dzięki kursom Educativo.pl zdobędziesz zawód przyszłości!