Profile cover photo
Profile photo
EDM Bilişim
22 followers
22 followers
About
Posts

Post has attachment
2018 yılının sizlere ve sevdiklerinize yeni esenlikler getirmesini dileriz.

Saygılarımızla
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ülkemizin Lider E-Dönüşüm Operatörü EDM Bilişim, New Generation (NG) Portal geliştirmeleri kapsamında E-Fatura Portalinin, özellikle yabancı müşterilere daha iyi hizmet vermek amacıyla Türkiye’de İLK ve TEK olan İngilizce versiyonunu canlıya almıştır.

Bu uygulamayla birlikte EDM’ye rekabet avantajı kazandıran pek çok özellik EDM NG Portal üzerinde hayata geçmiştir. Bunlardan en önemlisi yine Türkiye’de İLK ve TEK olarak E-Muhasebe ismi ile tescilli ticari muhasebe programının EDM NG Portal ile aynı ekranlarda bütünleşik olarak hizmete sunulmuş olmasıdır.

EDM NG Portalin diğer fark yaratıcı özellikleri:

· Tüm Resmi muhasebe programlarına otomatik aktarım (ETA, LOGO, MİKRO ,ZİRVE ,LUCA, GMS NET vb).
· 182 ERP programına tam entegrasyon
· %100 EDM üretimi bulut yazılım teknolojisi
· %98 Depository Özelliği
· 3DS 32 bit üstün şifreleme teknolojisi
· İstanbul/Ankara üçlü on-line yedekleme
· Medula, UBL fatura Excel fatura yükleme olanakları
· SMS ile E-Fatura ve E-Arşiv Fatura bildirimi
· Tekrar eden faturaları otomatik oluşturma
· Tam metin arama özelliği ile faturalara anında ulaşabilme
· Gelişmiş Filtreleme özelliği (print alınanlar alınmayanlara kadar detay incelikte)
· Ve yüzlerce başka farklılık

Bilgilerinize sunarız.


Saygılarımızla
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ülkemizin E-Dönüşüm Sektörünün Lider Operatörü EDM Bilişim,

Elektronik irsaliye hizmetleri için GİB tarafından yetkilendirilerek hizmet vermeye başlamıştır.

EDM Bilişim’in Elektronik irsaliye lisansı GİB’in sitesinde ki E-İrsaliye yetkili özel Entegratörler listesinde ikinci sırada yayınlanmıştır.

E-İrsaliye ile ilgili önemli hususlar;

• E-İrsaliye uygulamasından, sadece E-Fatura uygulamasına geçen mükellefler yararlanabilir.
• 1.1.2018 tarihide gönüllük esasına göre başlayacaktır. Zorunluluk tarihi bilahare yayınlanacaktır.
• Teknik alt yapısı ve işleyişi E-Faturaya benzer, kapalı sistemdir, yani göndericisi ve alıcısı GİB yada özel entegratör sistemlerine bağlantıyla gönderir alır.

E-İrsaliye ile ilgili detaylı bilgi ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için hemen başvurun:
http://www.edmbilisim.com.tr/online-basvuru/
Add a comment...

Post has attachment
Ülkemizin Lider E-Dönüşüm Operatörü EDM Bilişim’in ve Bolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ile organize ettiği, "Elektronik Dönüşümde Yeni Uygulamalar" semineri düzenlendi.
Seminerin açılış konuşmasını Bolu SMMMO Başkanı YÜKSEL CEYLAN Gerçekleştirdi.

Ardından EDM Bilişim Pazarlama Müdürü Ahmet Soyseven , E-Dönüşüm Hizmetleri yeni regülasyonlar kapsamında E-Defter Beyanname sistemi, Sağlık Sektörü, İnternet Ticareti, Serbest Meslek, Müstahsil ve İrsaliyenin Geçişi ve Uygulama Esaslarıyla birlikte Yeni E-Fatura ve E-Arşiv Fatura Mükellefiyetleri ve Mevzuatı konularını detaylarıyla birlikte katılımcılara aktardı.
Seminer, Katılımcıların Sorularının cevaplanmasıyla ve Demo gösterimi ile son buldu.

#bolu #edönüşüm #edm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
E-Ticaret Yapanlara KEP Zorunluluğu (Son 5 Gün)

İnternet ticareti yapan hizmet sağlayıcı ve aracı hizmet sağlayıcıların Elektronik Ticaret Bilgi Sistemine (ETBİS) 31 Aralık 2017 tarihine kadar kayıt olmanız ve bildirim yapmanız gerekmektedir. Kayıt olurken hem aracı hizmet sağlayıcılar hem de hizmet sağlayıcıların KEP adresi edinmeleri gerekmemektedir.

Kayıt ve bildirim yükümlülüklerini yerine getirmeyenlere Bakanlık tarafından 5 bin liradan 20 bin liraya kadar idari para cezası uygulanabilir.

KEP Adresi detaylı bilgi ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için hemen başvurun:
http://www.edmbilisim.com.tr/online-basvuru/
Add a comment...

Post has attachment
Ülkemizin Lider E-Dönüşüm Operatörü EDM Bilişim,
Perpa Ticaret Merkezinde seminer düzenledi. EDM icra Kurulu Başkanı Özcan Ermiş, katılımcı İstanbullu Mali Müşavirleri yeni e dönüşüm düzenlemelerini ve uygulama esaslarını aktardı.
Ermiş, katılımcılara aynı zamanda EDM nin e-fatura e-arşiv fatura e- bilet e-defter e-irsaliye, e- serbest meslek makbuzu ve e-müstahsil makbuzu ürünleri hakkında bilgiler verdi.
Seminerin son bölümünde EDM Teknik Müdürlügü uzmanları tarafından EDM nin web tabanlı e-muhasebe programı demosu yapıldı.
Demo katılımcılar tarafından büyük ilgiyle izlendi.
#perpa #edönüşüm #edm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
EDM Bilişim Sivas SMMM Odası Başkanı Sn. Hasan Coşkun ERKMEN'in desteği ile Sivaslı Mali Müşavir Muhasebecilerle Sivas Revag Palace Otelde kahvaltıda buluştu.
Kahvaltı sonrasında Sn. Başkanımız Hasan Coşkun ERKMEN'in açılış konuşmasının ardından EDM Bilişim Pazarlama Müdürü Ahmet Soyseven , e fatura, e defter, e arsiv, e imza, kep, e mutabakat, e bordro, e muhasebe, e yedekleme ürünleri hakkında bilgilendirme yaptı. Yeni yasallaşan GİB Tebliğinde belirtilen e serbest meslek Makbuzu, e İrsaliye, e Müstahsil Makbuzu ve e Defter Beyan Sistemi uygulama esasları ve süreçleri büyük ilgi çekti.
Seminer sonrasında katılımcılar , verilen bilgilerin e dönüşümde yaşanabilecek sıkıntıları önlemek hem de e dönüşümü 360 derece izleyebilmek adına önem arz ettigini belirttiler.
Seminerde en çok tümleşik çalişan e dönüşüm hizmetlerimiz ve 7/24 teknik temsilci anlayışımızın kullanıcılar için çok önemli olduğu katılımcılar tarafından belirtildi.
Organizasyonun gerçekleşmesi için desteklerini esirgemeyen Sivas SMMM Odası Başkanımız Sn. Hasan Coşkun ERKMEN'e, Yönetim Kurulu Üyelerimize, katılımcılarımıza ve Organizasyonun düzenlenmesine büyük katkı sağlayan Sivas Temsilcimiz BMF Bilişim yetkilisi Sn. Kemal ŞİMŞİR'e teşekkür ederiz.

#sivas #edönüşüm #edm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ülkemizin Lider E-Dönüşüm Operatörü EDM Bilişim,
Giresun SMMMO İşbirliği ile ortaklaşa Giresun SMMMO toplantı salonunda E-Dönüşüm Uygulama Esasları semineri gerçekleştirdi.
Giresun SMMMO Başkanı Sn. Fikri ÇALCALI açılış konuşmasında Mali Müşavir ve Serbest Muhasebeciler olarak artık E-Dönüşümün önemini bildiklerini ve Giresun SMMM Odasının da bu dönüşüm süreçleri konusunda oda üyelerine gerekli desteği her zaman vermeye hazır olduklarını söyledi.
Ardından EDM Bilişim Projeler Müdürü Ahmet Fatih Gülcan, E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv, E-İmza, KEP, E-Mutabakat, E-Bordro, E-İrsaliye, E-Serbest Meslek Makbuzu, E-Müstahsil hizmetleri ile ilgili hem mevzuat hem de isleyişi hakkında bilgi verdi.
Katılımcılar, E-Fatura haricinde GİB mevzuatının yeni uygulamalarından E-Müstahsil Makbuzu, E- Serbest Meslek Makbuzuna, E-Defter Beyan Sistemine ve bu uygulamaların kullanım ve zorunluluğu esaslarına ilgi gösterdi.
Giresun SMMMO Seminerinin organizasyonu gerçekleştiren Ata Bilişim Yetkilisi Esra Çakmak’a teşekkür ederiz.

#giresun #edönüşüm #edm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Amasya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ve EDM Bilişim'in organize ettiği, Amasya SMMMO’nun Çok amaçlı salonunda "E-Dönüşümde Yeni Uygulamalar" semineri düzenlendi.

Seminerin açılış konuşmasını Amasya SMMMO Başkanı Mesut Yaşar AKSÖZ gerçekleştirdi.

EDM Bilişim Teknik Müdürü Ferhat Kuvan, E-Dönüşüm Hizmetleri yeni regülasyonlar kapsamında E-Defter Beyanname sistemi, Sağlık Sektörü, İnternet Ticareti, Serbest Meslek, Müstahsil ve İrsaliyenin Geçişi ve Uygulama Esaslarıyla birlikte Yeni E-Fatura ve E-Arşiv Fatura Mükellefiyetleri ve Mevzuatı konularını detaylarıyla birlikte katılımcılara aktardı. BTK Düzenlemeleri olan E-imza ve KEP süreçlerin zorunluluk ve yaptırılmalar anlatıldı.

Seminere Amasya Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Eczacı Odası Yönetim Kuruluyla birlikte çok sayıda Mali Müşavir katılım gösterdi.
#amasya #edönüşüm #edm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Adıyaman Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ve ülkemizin lider E-Dönüşüm operatörü EDM Bilişim'in organize ettiği, "E-Dönüşümde Yeni Uygulamalar" semineri Adıyaman’ın SMMMO’nun Seminer salonunda düzenlendi.
Seminerin Açılış Konuşmasını Oda Başkanı Nazif Atalay Gerçekleştirdi.
EDM Bilişim Projeler Müdürü Ahmet Fatih Gülcan Adıyamanlı Mali Müşavirlere E-Dönüşüm Hizmetleri yeni regülasyonlar kapsamında E-Defter Beyanname sistemi, Sağlık Sektörü, İnternet Ticareti, Serbest Meslek, Müstahsil ve İrsaliyenin Geçişi ve Uygulama Esaslarıyla birlikte Yeni E-Fatura ve E-Arşiv Fatura Mükellefiyetleri ve Mevzuatı konularını detaylarıyla birlikte katılımcılara aktardı. BTK Düzenlemeleri olan E-imza ve KEP süreçlerin zorunluluk ve yaptırılmalar anlatıldı.
Katılımcılar özellikle yeni uygulamalardan E-İrsaliye, E-Serbest Meslek Makbuzu ve E-Defter Beyan sistemlerinin işleyişi hakkındaki sorularına cevap buldu.
Seminer Mali Müşavirler tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.
#adıyaman #edönüşüm #edm
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded