Profile

Cover photo
Eclipse User Group Czech
15 followers|125,748 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Slajdy přednášek a zdrojáky příkladů najdete z DemoCampu Listopad 2013 z minulého týdne najdete na našem Bitbucketu. Díky všem!
 ·  Translate
Atlassian SourceTree is a free Git and Mercurial client for Windows. Atlassian SourceTree is a free Git and Mercurial client for Mac. Compare · Fork. Overview · Source · Commits · Branches · Pull requests · Issues · Wiki · Downloads. Branch master. Check out branch ...
1
Add a comment...
 
Listopadový DemoCamp je na spadnutí! Přípravy běží na plné obrátky. Stále hledáme jednoho dva přednášející se - osmělte se a ozvěte se :-) http://eclipseczech.cz/akce/democamp-november-2013/
1
Add a comment...

Czech Eclipse User Group has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
 
Program listopadového Eclipse DemoCamp hotov. Můžete se těšit na čtyři zajímavé přednášky.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Zveme všechny na první české setkání všech uživatelů a programátorů Eclipse DemoCamp Kepler 2013! Čtvrtek 20. června od 18.00 na FS ČVUT. Přijďte se podívat, co všechno se dá s Eclipse vytvářet, setkat se s dalšími Eclipsisty. Vstup je zdarma, ale je třeba se registrovat kvůli počtu míst. Tešíme se Vás.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Uživatelé, programátoři a přátelé Eclipse technologií v Česku.
Introduction
Česká a slovenská komunita uživatelů a programátorů technologií Eclipse. Zejména, ale nejenom IDE, RCP, RAP, Jetty, Equinox, OSGi.
Contact Information
Contact info
Email