Profile cover photo
Profile photo
Ebras- salon bielizny damskiej z profesjonalnym brafittingiem, stroje kąpielowe, bielizna męska
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Nastąpiła zmiana cen kosztów przesyłek z naszego e-sklepu na www.ebras.pl na niższe.
Od dziś oprócz przesyłek za pośrednictwem poczty, kuriera i paczkomatów nadajemy także "Paczki w Ruchu" za jedyne 6 zł !
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Fiszbiny usztywniają stanik i ułatwiają podtrzymywanie biustu. Stanik może być mocno wycięty od góry, ale boki powinien mieć tak zabudowane, żeby miska obejmowała całą pierś. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.ebras.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ramiączka mogą mieć różną szerokość. Ich zadaniem nie jest dźwiganie piersi (mają się one opierać na obwodzie), zatem nawet przy sporym biuście możesz sobie pozwolić na cienkie ramiączka. Jeśli się wrzynają w ramiona, wydłuż je lub sięgnij po stanik z węższym obwodem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.ebras.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aż 80 proc. Polek nosi źle dopasowane staniki. Bardzo często jest to przyczyną bólu kręgosłupa, pleców, ramion. Dobry stanik zapewnia wygodę, poprawia wygląd i chroni biust. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.ebras.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobry biustonosz to podstawa damskiej garderoby. Wydaje się, że skoro nie widać go pod ubraniem, to nie jest tak ważny. A to błąd. Żadna, nawet najmodniejsza bluzka nie będzie dobrze wyglądać, gdy pod nią będzie niewłaściwy stanik. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.ebras.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozmiar to nie wszystko – krój biustonosza także wpływa to, jak się w nim czujemy. Krój biustonosza powinien być dostosowany do kształtu i kondycji naszych piersi, do noszonego ubrania i okazji, a także, rzecz jasna, naszych osobistych upodobań. Czasem chcemy wyeksponować nasze kształty, innym razem wolimy, by były dyskretnie ukryte, choć niezupełnie zamaskowane. Odpowiedni krój biustonosza pozwoli nam osiągnąć pożądany efekt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.ebras.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stanik sportowy jest niezbędną pomocą w wykonywaniu ćwiczeń. Często wykonując ćwiczenia, pamiętamy jedynie o efektach, nie mogąc się doczekać aż nasze ciało stanie się jędrne i sprężyste. Powinnyśmy jednak również pamiętać o odpowiedniej technice i ochronie przed niekorzystnymi zmianami w ciele, jaką oferuje nam biustonosz sportowy. Często, wykonując intensywne ćwiczenia doprowadzamy do urazów i uszkodzeń piersi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.ebras.pl/biustonosze/sportowe-2.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze piersi potrzebują podtrzymania – do tego właśnie służą nam biustonosze. Dlatego wybierając codzienny biustonosz, czy to będzie model zwykły czy sportowy – musimy zadbać po pierwsze o odpowiedni rozmiar, a po drugie o jego odpowiednią konstrukcję i materiały. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.ebras.pl/biustonosz-panache-sport-uw-cyber-print.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Subtelna i nieodznaczająca się spod ubrań bielizna w kolorze nude to najlepsze rozwiązanie pod cienką i jasną letnią odzież. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.ebras.pl/biustonosz-selena-cielisty-nessa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ciąża oraz okres karmienia to bardzo szczególny okres w życiu każdej kobiety. W tym czasie musi ona, szczególnie w przypadku bielizny, znaleźć doskonałe wyważenie pomiędzy komfortem użytkowania a wyglądem. Niewątpliwie w tym okresie życia każda kobieta także pragnie pięknie i atrakcyjnie wyglądać oraz poszukuje biustonoszy ciążowych i do karmienia nie tylko funkcjonalnych, ale także spełniających wysokie wymagania estetyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.ebras.pl/biustonosze/do-karmienia-2.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded