Profile

Cover photo
E-TECHNOLOGIA.PL - oświetlenie LED - gwiezdne niebo - żyrandole światłowodowe - sufity napinane
50 followers|61,842 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Oświetlenie do sauny fińskiej w wersji niezwykle eleganckiej i dekoracyjnej. Oświetlenie w saunie fińskiej zamontowanie w suficie, świecące w różnych kolorach. Cały projekt udało się zrealizować, wykorzystując zestawy oświetlenia światłowodowego firmy E-Technologia. Oświetlenie w saunie fińskiej w postaci gwieździstego nieba, przystosowanego do warunków panujących w saunie. Tego typu oświetlenie świetnie sprawdza się w saunie, tworząc niesamowity nastrój.

http://e-technologia.pl/oswietlenie-sauny.html
 ·  Translate
1
 
Oświetlenie dekoracyjne w ścianie w solarium wykonane za pomocą zestawu Ściany Świecące firmy E-Technologia.

http://e-technologia.pl/oswietlenie-dekoracyjne-scian.html
 ·  Translate
1
 
Lampy LED kolorowe idealnie nadające się do korytarzy, przedpokoi, sal weselnych, bankietowych, konferencyjnych i innych. Lampy LED produkowane przez firmę E-Technologia to przede wszystkim najlepsza jakość, opcje świecenia i gwarancja zadowolenia. Lampy mogą być tak jak na przedstawionych fotografiach kolorowe, sterowane np. za pomocą pilota. Lampy LED często stosuje się w salach w części tanecznej, nad parkietem. Taka dekoracja przykuwa uwagę gości i staje się magnesem przyciągającym klientów. Lampy LED są tworzone na specjalne zamówienie.

http://e-technologia.pl/lampy-led-kolorowe
 ·  Translate
1
 
Żyrandol światłowodowy Diament to bardzo nowoczesny tym lampy dekoracyjnej. Polecamy zobaczyć zdjęcia na www.e-technologia.pl

#żyrandol   #lampa   #dekoracje   #aranżacje   #wnętrza  
 ·  Translate
Żyrandol Światłowodowy Diament to bardzo elegancka, ekskluzywna lampa do każdego rodzaju wnętrza. Żyrandol Światłowodowy Diament to nowoczesna lampa wykonana ze światłowodów świecących bokiem, które są zakończone szklanymi kryształami tworzącymi świecący Diament.
1
 
http://e-technologia.pl/zestaw-pajeczyna---nowosc-!.html

Zestaw Pajęczyna - oświetlenie światłowodowe - oświetlenie nowoczesne - oświetlenie dekoracyjne / E-TECHNOLOGIA
 ·  Translate
Zestaw Pajęczyna jest rozwiązaniem, które szczególnie docenią osoby kreatywne, które chcą tworzyć oryginalne instalacje łączące w sobie piękno światła i uniwersalność światłowodów.
1
 
Oświetlenie dekoracyjne do przedpokoju daje wiele możliwości aranżacyjnych. Przedpokój to miejsce, które łączy wszystkie pomieszczenia, dlatego tym bardziej warto przewidzieć w nim ciekawe oświetlenie do dekoracji. Jednym ze sposób takiego oświetlenia może być sufit napinany ze specjalnym nadrukiem. Sufit dekoracyjny w przedpokoju może przedstawiać wybrany, podświetlany obraz. Na zdjęciach widzimy nadruk pięknego drzewa w słonecznej scenerii nieba. Oświetlenie dekoracyjne do przedpokoju i wiele projektów na ten temat są dostępne na naszej stronie internetowej.
 ·  Translate
1
 
Lampy basenowe firmy E-Technologia świetnie sprawdzają się także w sufitach nad basenem. Lampy basenowe zapewniają niezwykły klimat i atmosferę. Prezentowane przez naszą firmą lampy basenowe nie są standardowym produktem do kupienia w sklepie. Lampy widoczne między innymi na załączonych zdjęciach są produkcji firmy E-Technologia. Lampa ma charakter stricte dekoracyjny, do której trzeba przewidzieć oświetlenie główne. Lampy nad basenem prezentują się niezwykle efektownie i są bardzo nowoczesną dekoracją.

http://e-technologia.pl/oswietlenie-basenowe.html
 ·  Translate
1
 
Gwieździste niebo w pokoju jest ciekawym elementem dekoracyjnym wystroju wnętrz. Gwiazdki na niebie można układać według własnej fantazji, tworząc swoje własne wymarzone niebo. Oświetlenie punktowe w pokoju jest sprawdzonym sposobem na stworzenie czegoś niebanalnego na suficie. Gwieździste niebo w pokoju posiada różne opcje świecenia i barwy, którymi można sterować za pomocą pilota. Gwieździste niebo stworzone w pokoju dziennym, gościnnym, czy dziecka, będzie stanowić jego główną dekorację, cieszącą oko mieszkańców i gości.

http://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo-w-pokoju
 ·  Translate
1
 
http://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo-zorza-polarna.html

Gwieździste Niebo Zorza Polarna - Gwieździste Niebo do sauny - gwieździste niebo w saunie
 ·  Translate
Zestaw Zorza Polarna to dobre oświetlenie, które sprzyja pozytywnemu samopoczuciu, tworzy miły nastrój, upiększa przestrzeń. Zestaw Zorza Polarna umożliwia kształtowanie w niezwykły sposób wnętrza sauny. To oświetlenie do sauny tworzy piękne, gwieździste niebo, tworząc jej niezwykłą aranżację i dekorację. Zestaw Zorza Polarna to dobry sposób na wyposażenie sauny w wersji bardzo eleganckiej.
1
 
http://e-technologia.pl/gwiezdne-niebo-2.html

Gwiezdne niebo Mgławice - gwiezdne niebo montaż - gwiezdne niebo sufit / E-TECHNOLOGIA
 ·  Translate
Zestaw Mgławice idealnie nadaje się do pomieszczeń, pokazując ich piękno oraz stając się prawdziwą ich ozdobą. zięki naszemu zestawowi Mgławice, możemy ułożyć wizualne efekty świetlne, znaki zodiaku, komety i tworzyć własne projekty artystyczne. Delikatne mruganie gwiazd światłem biało-niebieskim będzie ozdobą każdego pomieszczenia.
1
Story
Tagline
E-Technologia jest producentem i dystrybutorem oświetlenia światłowodowego w Polsce.
Introduction
Oferujemy profesjonalne doradztwo w kwestii doboru oświetlenia oraz kompleksową obsługę.

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej na temat produktów naszej firmy .
Contact Information
Contact info
Mobile
(+48) 668-487-285
Email
Address
Salon Firmowy E-Technologia ul. Franciszka Kniaźnina 2/u4 31 - 637 Kraków