Profile

Cover photo
Esat Hüseyin ÇELİK
Lives in Ergene
12,787 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Esat Hüseyin ÇELİK

Shared publicly  - 
 
Bu akşamki duanızda bize de yer verin :) Hayırlı akşamlar :)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Esat Hüseyin ÇELİK

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Konuşmaya bak klavye delikanlısı :)
1
Add a comment...

Esat Hüseyin ÇELİK

Shared publicly  - 
 
"Allah'ın beni sevdiğini istediğim her şeyi vermemesinden anlıyorum."

Hz. Ali(r.a.)

"Allah'ın beni sevmediğini istediğim her şeyi vermesinden anlıyorum."

E.H.Ç.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Esat Hüseyin ÇELİK

Shared publicly  - 
 
Kırık cam tanelerinden cantanesi yapmak kadar zordu seni eski sen yapmak...Geride kesilmiş iki el, kan ve gözyaşından başka bir ben bırakmadın sen(!)

|● • ٠ Esat Hüseyin ÇELİK٠ • ●|
 ·  Translate
1
Add a comment...

Esat Hüseyin ÇELİK

Shared publicly  - 
1
ÖMER ALTUN's profile photo
 
çok güze
Add a comment...

Esat Hüseyin ÇELİK

Shared publicly  - 
 
Açköğretim sınav sonuçlarının açıklanması bu sene ne kadar uzun sürdü :)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Esat Hüseyin ÇELİK

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Kardeş bunları indirecek bir link falan yok mu?
 ·  Translate
1
derya gükten's profile photo
 
var tabiki:)
Add a comment...

Esat Hüseyin ÇELİK

Shared publicly  - 
 
Kardeşlerim pazara veya markete gittiğimizde 1 kilo elma aldığımızı farzedelim, ücretide 2 TL olsun, sizce elmanın gerçek değeri sadece 2 TL mi ? Dünyada yüzlerce bilim adamı biraraya gelse 1 tane elma yapamadıkları halde sadece 1 kilosuna 2 TL ödüyoruz. Bu olsa olsa çiftçinin harcadığı emeğinin karşılığı olabilir. Peki elmayı bize ihsan eden Rabbimize borcumuz nedir ? Bizden sadece elmayı yemeye başlarken “Bismillâhirrahmânirrahîm” diyerek ZİKİR, "Elhamdülillah" diyerek ŞÜKÜR, bu elmayı yerikende tefekkür edip bu nimetin tohum halinden elimize nasıl geldiğini düşünmemizi gerektiren FİKİR'i istiyor.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Esat Hüseyin ÇELİK

Shared publicly  - 
Facebook, insanları arkadaşlarıyla ve çevrelerinde yaşayan, çalışan ya da okuyan diğer insanlarla buluşturan sosyal bir araçtır. İnsanlar Facebook'u arkadaşlarından haberdar olmak, sınırsız sayıda fo...
1
Add a comment...

Esat Hüseyin ÇELİK

Shared publicly  - 
 
Yalanlar, kalplerin doğrusu olmuş, doğrularsa yanlızlığa mahkum olmuş!

|● • ٠ Esat Hüseyin ÇELİK٠ • ●|
 ·  Translate
1
Add a comment...

Esat Hüseyin ÇELİK

Shared publicly  - 
 
Aşka dair yazacak tek bir cümlem bile kalmadı, ya kalemim tükendi ya da kalbime aşk bir dikendi...(!)


|● • ٠ Esat Hüseyin ÇELİK٠ • ●|
 ·  Translate
1
Add a comment...

Esat Hüseyin ÇELİK

Shared publicly  - 
 
Ben seni nasıl incitebilirim?
Ayağına bir öpücük kondurayım desem, Kirpiklerimin dikeni ayağına batar da rahatsız eder diye korkarım…!
 ·  Translate
1
Add a comment...
Basic Information
Gender
Male
Birthday
December 28, 1992
Relationship
Single
Other names
Masumiyetimin Gözyaşı
Apps with Google+ Sign-in
  • Rally Racer | Dirt