Profile cover photo
Profile photo
EPOKSI CENTER Epoksi Zemin Kaplama
19 followers -
EPOKSİCENTER, özellikle mağazacılık, sağlık, otomotiv ve gıda sektörlerinde endüstriyel zemin uygulamaları yapmaktadır.
EPOKSİCENTER, özellikle mağazacılık, sağlık, otomotiv ve gıda sektörlerinde endüstriyel zemin uygulamaları yapmaktadır.

19 followers
About
Posts

Post has attachment
EPOKSİCENTER, otopark tasarımı ve özellikle mağazacılık, sağlık, otomotiv ile gıda sektörlerinde endüstriyel zemin uygulamaları yapmaktadır. 2004 yılında temeli atılan Epoksicenter, bilgi birikim ve tecrübeleriyle epoksi zemin uygulamaları ile ilgili sektöre yön vermeye devam etmektedir. Epoksicenter markası HER ZEMİN KAPLAMA SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ‘ne ait olup Beylikdüzü’nde kurulmuştur ve hizmetlerine yıllardır aynı mekanda devam etmektedir.

Epoksicenter, müşterilerine doğru epoksi uygulamaları ile daha kalıcı, temiz, estetik, iyi görünümlü ve tozumayan zeminler sunmaktadır. Aynı zamanda epoksi sonrası zemindeki iyi görünüm ve kalıcılığı sürekli kılmak da çok önemlidir.

Epoksicenter, kurulduğu günden bu yana, gelişen zemin uygulamaları ve kaplama sistemleri alanında çok geniş bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Epoksicenter, özellikle epoksi zemin uygulamalarında Mercedes, Petrol Ofisi, Pak Group, Taha Holding, Aselsan gibi kurumsal ve büyük firmalar ile çalışmaktadır. İlkemiz gereği kaliteli ürünler kullanarak daha uzun ömürlü zemin uygulamaları yapmaktayız. Zemin uygulamalarının hatalı yapılması durumunda hiçbir şekilde geri dönüş yoktur. Çok hassas bir konudur epoksi zemin uygulaması, duvar boyama ya da alçıpan benzeri bir iş değildir. Çünkü zeminin epoksi sonrası tesliminde herhangi bir kabarma söz konusu olduğunda işin bir daha tekrar yapılması mümkün değildir. Malzeme genellikle ithal edildiğinden hem pahallıdır, hem de zeminin bir daha boşaltılması ve alanın sırf bu iş için bir daha ayrılması malzemeden kat be kat daha fazla maliyet anlamına gelecektir.

Doğru epoksi uygulaması düşük maliyet, temizlik, konfor, iyi görüntü, temizlik demektir. Epoksi uygulaması kesinlikle uzman yani profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Dış cephe ya da iç cephe boya işine benzemez. Bizim de tesisimizde ustalarımız var, “ne var uygulamasında, çok basit” derseniz gerçekten hata yaparsınız. Her işte olduğu gibi epoksi uygulamasının da çok fazla püf noktaları var. Uzman ekip ile beraber sağlıklı ve doğru bir epoksi uygulaması için kalite ürün kullanmak şarttır. Bir de zemine göre uygulanacak teknik çözümler.

Epoksicenter zemin uygulamaları konusunda yenilikler ve teknik gelişmeleri zamanında ve yerinde takip etmektedir. Tüm uygulamaları sonrasında, müşteri memnuniyeti mutlak kılınmıştır.

EpoksiZemin06

Kalite anlayışını bütünüyle benimsemiş olan firmamız çalışanlarına daima iyi imkânlar sunarak, estetik ve sağlam zeminler ortaya çıkarmıştır.Yapmış olduğumuz tüm sözleşmelerde önceliğimiz doğru zemin uygulamasını sunmak olmuştur. Epoksi uygulamaları konusunda her ne kadar piyasada yanlış ve eksik yöntemler uygulansa da içimize sinmeyen hiçbir uygulama müşterimize teslim edilmemiştir.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
18.03.2018
47 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
www.epoksicenter.com İSTANBUL +902128534055 / GEBZE +902626424055
Ramazan Bayramınızı Kutlar, Tüm İnsanlığa Huzur ve Barış getirmesini Temenni Ederiz.
Epoksi Zemin ve Otopark Tasarımında Lider Firma. HER ZEMİN KAPLAMA SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. (EPOKSİCENTER) 7/24 Hizmet. 5 Yıl Garanti.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded