Profile cover photo
Profile photo
ELTOM - Elektryczne Systemy Grzewcze
5 followers -
ELTOM - elektryczne ogrzewanie podłogowe i przeciwoblodzeniowe. Gwarantujemy szybkie realizacje zamówień, fachowe doradztwo oraz zawsze niskie ceny!
ELTOM - elektryczne ogrzewanie podłogowe i przeciwoblodzeniowe. Gwarantujemy szybkie realizacje zamówień, fachowe doradztwo oraz zawsze niskie ceny!

5 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Polecamy wszystkim zainteresowanym ogrzewaniem podłogowym!

➖ Termostat ELEKTRA OWD5 WiFi - POLSKI PRODUCENT

Regulator OWD5 posiada taki sam szeroki zakres opcji i funkcji, jak ceniona przez użytkowników poprzednia wersja termostatu – ELEKTRA OCD5 z wyświetlaczem dotykowym. Efekt – to najbardziej kompletny, dopracowany i elastyczny regulator WiFi do sterowania elektrycznym ogrzewaniem podłogowym. Regulator jest kompatybilny z najbardziej popularnymi na rynku czujnikami oraz systemami ramek, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla nowo projektowanych instalacji grzewczych, ale również przy modyfikacjach instalacji istniejących.

Przejdź do sklepu internetowego, aby zakupić Termostat ELEKTRA OWD5 WiFi:

➡🌐 https://www.ogrzewanie-elektryczne.pl/termostat-elektra-ocd5-wi-fi-p-1531.html

Zapoznaj się z naszym artykułem na www.matygrzewcze.pl !!! ⤵

Post has attachment
Sprawdź opinie na temat systemu Danfoss Link!

Proste, efektywne i zdalne ogrzewanie domu przyszłości! Poznaj opinie Danfoss Link.

Pozytywne opinie Danfoss Link zawdzięcza ponadczasowemu wzornictwu, intuicyjnej obsłudze oraz inteligentnym funkcjom oszczędzającym energię. Dodatkowo użytkownik może dokonać wszelkich regulacji za pośrednictwem swojego telefonu z darmową aplikacją Danfoss Link App.

Dzięki niej system Danfoss Link zadba o to, aby Twój dom był zawsze ciepły i przytulny, nawet wtedy gdy wrócisz wcześniej niż planowałeś. Nie musisz myśleć, jak to działa. Po prostu ciesz się najwyższym komfortem. Zajmij się tym, co jest dla Ciebie ważne i pozwól, aby Danfoss Link zajął się całą resztą.

Przeczytaj więcej w naszym artykule:

http://danfosslink.pl/opinie-danfoss-link/
Add a comment...

Post has attachment
Kup Danfoss Link w naszym sklepie internetowym:
https://www.ogrzewanie-elektryczne.pl/system-danfoss-link-c-88.html
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Instalując kable grzejne w miejscach przeznaczonych do zapobiegania przed gromadzeniem się śniegu i oblodzeniem, należy wziąć pod uwagę bezpieczeństwo oraz koszty instalacji.
System grzewczy ma zastosowanie w budownictwie indywidualnym pod chodnikami i drogami dojazdowymi lub w miejscach publicznych takich jak: parkingi, rampy lub chodniki.
Istnieje również możliwość ogrzewania powierzchni asfaltowych stosując kabel grzejny Deviflex™ DTIK. Projektując instalacje grzewczą, należy wziąć pod uwagę dostępną moc elektryczną.
Add a comment...

Post has attachment
Ogrzewanie podjazdów, schodów oraz dachów, rynien i rur spustowych

Systemy przeciwoblodzeniowe składają się z kabli lub mat grzejnych, termostatów oraz systemów mocowania. Stosowane są do usuwania śniegu i lodu z podjazdów, schodów, dachów i rynien. Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe to koniec z odśnieżaniem i bezpieczeństwo na suchej nawierzchni. Dzięki systemowi ochrony przeciwoblodzeniowej unikamy rozmrażania za pomocą mieszanek zawierających niszczącą sól. Nie występują także uszkodzenia nawierzchni przez zamarzającą wodę. Systemy przeciwoblodzeniowe mogą być instalowane pod typowymi nawierzchniami takimi jak asfalt, beton, płyty chodnikowe, polbruk czy kostką kamienną. Są w pełni zautomatyzowane, działając na podstawie pomiaru temperatury i wilgotności powietrza. Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe nie wymaga obsługi technicznej i jest bardzo trwałe, z 20 letnią gwarancją na kable i maty grzejne.
Add a comment...

Post has attachment
Ogrzewanie boisk piłkarskich pozwala przedłużyć okres korzystania z boiska i eksploatację poza typowym sezonem. Podgrzewanie płyty boiska umożliwia przygotowanie nawierzchni do właściwego stanu, pozwalającego na rozgrywki piłkarskie w okresach trudnych warunków atmosferycznych (opady deszczu / śniegu). Elektryczne ogrzewanie boisk piłkarskich można stosować zarówno w przypadku nawierzchni trawiastych, jak i sztucznych. Instalację elektrycznego podgrzewania stanowią specjalne kable grzejne wraz z automatyką sterującą.

System elektrycznego ogrzewania boiska można instalować pod istniejącą nawierzchnią (w przypadku naturalnej trawy) lub w trakcie modernizacji płyty (pod naturalną i sztuczną trawą). Montaż kabli grzejnych pod istniejącą nawierzchnią wykonywany jest przy użyciu lekkiego sprzętu mechanicznego, bez uszkodzenia murawy. Nowo wybudowane obiekty sportowe wyposażone w sprawny system odprowadzenia wody, można dziś wyposażyć w system podgrzewania murawy, bez konieczności modernizacji płyty boiska.
W przypadku budowy nowej płyty lub przebudowy istniejącej, specjalistyczne kable grzewcze DEVIsport układane są w trakcie wykonywania robót budowlanych, w warstwie podbudowy płyty boiska. Ogrzewanie boiska podzielone jest na kilka stref grzewczych, umożliwiając tym samym niezależne podgrzewanie każdej z nich. Kable grzewcze rozłożone są równomiernie na całej powierzchni na głębokości 15-25 cm, w zależności od rodzaju pokrycia (trawa sztuczna lub naturalna). Właściwe działanie systemu zapewniają sterowniki mikroprocesorowe w oparciu o pomiary temperatury w strefie korzeniowej. System grzewczy działa w pełni automatycznie, w zależności od uzyskanych danych z poszczególnych czujników, nie dopuszczając do przemarzania gruntu. Chroni również warstwę korzeniową trawy przed przegrzaniem oraz udrażnia system odwodnienia boiska. Elektryczne podgrzewanie boiska dzięki zastosowanej automatyce umożliwia pełną kontrolę działania, wizualizację oraz archiwizację danych, co czyni system w pełni ekonomicznym w eksploatacji.
Add a comment...

Post has attachment
Rodzaje mat grzewczych

Poniżej przedstawiamy wszystkie rodzaje mat grzewczych jakie dostępne są w naszym sklepie internetowym www.ogrzewanie-elektryczne.pl. Maty grzewcze mają zastosowanie w nowo budowanych domach czy mieszkaniach, przy renowacji podłóg, jak i w systemach ogrzewania przeciwoblodzeniowego.
Add a comment...

Post has attachment
Gwarancja DEVI wynika z wieloletniego, przeszło 80-letniego doświadczenia całej grupy Danfoss, będącej na rynku największym dostawcą elektrycznego ogrzewania podłogowego
w Europie.
Produkty DEVI wyróżniają się najwyższym poziomem komfortu, wysoką niezawodnością, nowoczesnym i estetycznym wzornictwem oraz niskimi kosztami eksploatacji.
Kompletne systemy grzewcze jakie dostarcza DEVI: kable grzejne, maty grzewcze, termostaty pochodzą od jednego producenta, co daje wysoką niezawodność, optymalną wydajność oraz niskie koszty zużycia energii.

Od 1 września 2013r firma DEVI zmieniła dotychczasową 10-letnią gwarancję na najdłuższą
na rynku pełną gwarancję 20 lat.
20 letnia gwarancja DEVI obejmuje nie tylko produkt, ale również instalację i ochronę powierzchni.
Gwarancja DEVI jest dopasowana do potrzeb i wymagań klientów, dając im pewność i niezawodność działania produktów.
W przypadku usterki, której źródłem jest wada wykonawcza, produkt DEVI objęty gwarancją zostanie nieodpłatnie naprawiony lub wymieniony. W ramach gwarancji pokryte zostaną koszty montażu oraz materiałów budowlanych, np. w przypadku szkód związanych z uszkodzeniem elementów podłogi oraz płytek.

20-letnia Gwarancja DEVI obejmuje:
Produkty DEVI objęte 5-letnią gwarancją:
Produkty DEVI objęte 2-letnią gwarancją:

Dowiedz się tego wszystkiego w naszym artykule:
Add a comment...

Post has attachment
Sterowanie ogrzewaniem elektrycznym powinno być proste w obsłudze, intuicyjne
w programowaniu oraz dające wymierne korzyści użytkownikowi. Sam system grzewczy to dopiero połowa sukcesu.
Niezawodność działania , precyzja regulacji temperatury nastawionej we właściwie dobranych cyklach pracy ogrzewania w dużym stopniu decydują o zużyciu energii, którą należy szanować. Dzisiejsze budownictwo nisko-energetyczne sprzyja prostym i efektywnym systemom ogrzewania. Nie ma już konieczności budowania wielkich kotłowni, z mnóstwem skomplikowanym urządzeniami. Dziś można wybrać bezpieczeństwo i prostotę działania, niezawodność, precyzję regulacji wszystkich pomieszczeń oraz najwyższy komfort użytkowy, które zapewnia elektryczne ogrzewanie podłogowe.

Więcej w artykule:
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded