Profile cover photo
Profile photo
ECHO Marketing
13 followers
13 followers
About
Posts

Post has attachment
Późnymi popołudniami i po nocach, w międzyczasie i niedoczasie, w chwilach kradzionych od rodziny i najbliższych - tak powstawała. W końcu jest. Już można wchodzić, oglądać i się zachwycać. Całkiem nowa strona #ECHO #Marketing! Uważamy (nieskromnie, ale co tam ;)) że jest BOSKA! Też możecie mieć równie dobrą. Wystarczy tylko… zresztą, wiecie, co trzeba zrobić ;-)
Add a comment...

Post has attachment

Pamiętacie nasz telegram do Miłki Raulin? Dotarł do adresatki na wysokość 5300 m.n.p.m.! I dostaliśmy odpowiedź, która dosłownie zapiera dech w piersiach! :-) Popatrzcie i posłuchajcie, jak to jest w Everest Base Camp. Co byście zrobili dla takich widoków?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ECHO podziwiamy, szanujemy i wspieramy ludzi, którzy z determinacją dążą do realizacji swoich marzeń i strasznie się cieszymy, że jesteśmy częścią projektu Miłki Raulin. Mocno trzymamy kciuki 👍👍👍 za sukces Miłki! I Was też o to prosimy :-)
#echomarketing
#echomarketinglodz
#napedzamybiznes
Add a comment...

Post has attachment
Dziś chwalimy się bardzo smakowitą realizacją. Strona Trattoria La Vecchia Scuola to jeden z naszych ostatnich projektów. Aż żal, że do Zabrza mamy kawałek drogi...

Uwaga! Wejście na stronę grozi gwałtownym wzrostem apetytu :) Żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy ;)

www.trattoriazabrze.pl
Add a comment...

Post has attachment
Wczoraj całe ECHO zasiadło przy wigilijnym stole. Symbolicznie przełamaliśmy się chlebem, były świąteczne potrawy, dużo śmiechu oraz odrobina wzruszeń (no może trochę więcej ;)) … i oczywiście #Mikołaj! Nikt nie dostał rózgi, bo wszyscy byliśmy bardzo grzeczni! :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zaczęło się od wynajmu wózków widłowych, a później… zresztą zobaczcie sami, co o ECHO Marketing mówi pani Paulina Kosztowska, Menedżer ds. Marketingu w firmie Jungheinrich Polska.

https://www.youtube.com/watch?v=cdeuTqtwX9w&feature=youtu.be
Add a comment...

Post has attachment
Dziś Mikołajki - czas świętowania i prezentów rozpoczął się na dobre. Być może jeszcze w tym roku prezent otrzymają wszyscy, którzy marzą o zintegrowaniu komunikacji z FB ze swoją stroną www. Wtyczka Customer Chat (na razie w fazie intensywnych testów) umożliwia płynne przechodzenie pomiędzy platformami komunikacyjnymi bez utraty historii i kontekstu rozmowy. Czysta magia! :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment

W ECHO lubimy #Łódź :-) A zwłaszcza jej pofabryczną architekturę. Dlatego jej kawałek “przeszczepiliśmy” do naszej siedziby. O autentyczność naszych dekoracji zadbały farby-dekoracje.pl, a industrialną surowość ociepliły wesołe meble z salonu Markowe Meble Empir Łódź. Teraz pracuje się JESZCZE PRZYJEMNIEJ!!!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
05.12.2017
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Google nie daje próżnować użytkownikom Google Maps :) Od pewnego czasu mają oni możliwość zadawania pytań na wizytówkach lokalnych firm w tzw. Panelu Wiedzy. Odpowiedzi może udzielić właściciel oraz... każdy inny użytkownik. Dlatego warto pilnować swojej wizytówki na #Mapach #Google! Zobaczcie, jak to wygląda na przykładzie łódzkiej Manufaktury.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od tygodnia dział handlowy #ECHO jest zasilany wysokoenergetycznym uśmiechem Małgosi Wesołowskiej. Najnowsze prognozy mówią, że niebawem pod jego pozytywny wpływ dostaną się nasi Klienci… Małgosia jest w trakcie intensywnych szkoleń, ale już rozpoczęła pracę nad swoim pierwszym projektem. Małgosiu cieszymy się, że z nami pracujesz i życzymy Ci wielu sukcesów! :-)
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded