Profile

Cover photo
Portál pro strojní konstruktéry
17 followers|21,536 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Firma WITTENSTEIN-alpha představuje své portfolio výrobků v oblasti lineární techniky pohonu pastorku a hřebene. Nabízíme kompletní řešení: převodovka + pastorek + hřeben + další příslušenství (mazací pastorky společně s kompletním systémem mazání).
1
Add a comment...
 
Díky moderním technologiím těsnění se objemová účinnost (závislá na ztrátách netěsností) hydraulického válce v dobrém stavu blíží 100 %. Mechanicko-hydraulická účinnost válce se však mění podle typu těsnění a podle tolerancí mezi pístnicí a jejími vodicími pásy.
1
Add a comment...
 
Když hydraulický olej změní barvu z oné zlatavě medové barvy nového oleje na tmavě hnědou, znamená to, že se musí hned vyměnit?
1
Add a comment...
 
Pracoviště všeho druhu lze plynule výškově přestavovat pomocí systému Movotec SMS (Spindle Motor System). Elektromotor s vřetenovým pohonem představuje prostorově úspornou alternativu k běžným hydraulickým systémům. Za tímto systémem stojí společnost SUSPA.
1
Add a comment...
 
Firma KISTLER nabízí dodávku funkčních celků servo-lisovacích montážních jednotek.
1
Add a comment...
 
Plochá těsnění obvykle zabraňují úniku nebo průniku kapaliny, často pod tlakem, skrz spáru mezi dvěma dosedajícími díly. Tady je 10 tipů, jak zajistit, aby plochá těsnění skutečně vytvořila dokonale těsný spoj:
1
Add a comment...
 
Přísavky přidržují předměty díky vyčerpání vzduchu z prostoru uvnitř přísavky a vytvoření částečného vakua, tj. tlaku nižšího než je okolní tlak.
1
Add a comment...
 
Poruchy hydraulických hadic, včetně mechanických poškození a abraze, jsou jedněmi z nejčastějších příčin výpadků hydraulických systémů, přinášejících nejen náklady na opravy a ztráty z prostoje strojů, ale i významná bezpečnostní rizika pro jejich uživatele a obsluhu.
1
Add a comment...
 
ČASTO KLADENÉ DOTAZY: Co jsou miniaturní vlnové pružiny a jaké jsou jejich výhody? Jaká provedení vlnových pružin jsou k dispozici? ....
1
Add a comment...
Story
Tagline
E-konstrukter.cz portál pro strojní konstruktéry
Introduction
informační portál pro strojní konstruktéry, novinky z oboru, technické výpočty on-line, praktické informace, převody jednotek
Contact Information
Contact info
Email