Profile cover photo
Profile photo
E-INFONET Toruń - strony www i sklepy internetowe
tel. 516 044 911, kontakt@e-infonet.pl. Pełna oferta: https://e-infonet.pl
tel. 516 044 911, kontakt@e-infonet.pl. Pełna oferta: https://e-infonet.pl
About
Posts

Post has attachment
Strona internetowa dla Lokalnej Grupy Działania "Podgrodzie Toruńskie"
www . podgrodzietorunskie.pl
Serwis internetowy obejmujący dział aktulaności, zapytań ofertowych, dokumentów do pobrania, informacji dla wnioskodawców. Wszystko okraszone pełną mobilnością i nowoczesnym designem.

Projektowanie stron internetowych to jeden z najbardziej opłacalnych interesów w dzisiejszych czasach. Teraz każda firma, nawet najmniejsza potrzebuje mieć swoją stronę internetową, ponieważ jest to obecnie jedna z najlepszych reklam- reklama w Internecie. Tworzenie stron www jest dość trudne- nie każdy to potrafi i nie każdy może się tego nauczyć. Zwykle zlecane jest to specjalistom- są wielkie firmy, które się tym zajmują. My tylko musimy przygotować teksty i zdjęcia, jakie chcemy wstawić na stronę, musimy przemyśleć i przedstawić projektantom naszą koncepcję- jak chcielibyśmy żeby nasza strona wyglądała.
Jest to raczej kosztowne, szczególnie dla małych firm, jednak warto zainwestować w dobrą stronę internetową. Strona internetowa musi wyglądać profesjonalnie- ponieważ dla odwiedzających to ona będzie świadczyć o firmie i jej działalności. Musi więc być w 100% dopracowana, musi być ładnie skomponowana i przyciągająca. Ważne, żeby klient ją zapamiętał i do niej jeszcze powrócił, a w konsekwencji- żeby firma pozyskała klienta.
Projektowaniem stron internetowych można też zająć się samemu. Jeśli wiemy jak to zrobić, mamy do tego smykałkę, szybko się uczymy- możemy spróbować. Warto jednak najpierw poćwiczyć, a własną stronę zlecić doświadczonemu specjaliście, który na pewno wykona swoje zadanie dobrze, a także pomoże firmie potem wstawić stronę do Internetu.
Będziemy mogli wtedy projektanta podpytać, a później skorzystać z jego porad i zacząć ćwiczyć. Nie należy także szybko się poddawać- projektowanie stron internetowych jest bardzo trudne i trzeba bardzo dużo ćwiczyć i nabyć spore doświadczenie, aby wreszcie umieć wszystko ładnie skomponować.

Post has attachment
Nasza ostatni realizacja strony www dla firmy sprzedającej klimatyzatory.

www. icewind .pl
Photo

Obecnie świat jest bardzo skomputeryzowany i nie możemy sobie wyobrazić życia bez niego. Dlatego każdy, kto chce zaistnieć w sieci powinien posiadać stronę internetową, która przyciągnie zainteresowanych.

Jednakże tworzenie stron www nie jest takie proste. Ciągle powstaje coraz więcej firm zajmujących się tego typu usługami, gdyż oraz więcej młodych ludzi hobbystycznie lub zawodowo zajmuje się takimi zadaniami.

Projektowanie stron internetowych to nie tylko samo wymyślenie i wykonanie, ale również działania SEO, gdyż bez tego nie jesteśmy w stanie wiele zdziałać, gdyż nasza strona będzie mało znana.

Większość ludzi wykonujących na zlecenie strony internetowe zajmuje się również ich pozycjonowaniem, gdyż uzyskanie dobrej pozycji witryny w wyszukiwarkach daje nam w pewnym sensie szansę zaistnienia w świecie internetu.
Pozycjonowanie i optymalizacja pozwala na wypromowanie strony i daje szansę na przyciągnięcie jak największej liczby zainteresowanych osób. Zarówno tworzenie serwisów internetowych jak i marketing w wyszukiwarkach powinno być wykonywane razem, gdyż dobra pozycja w Gogole daje nam szansę powodzenia w rozwoju biznesu.

Post has attachment
Stworzyliśmy mini stronę dla gabinetu dentystycznego Koss-dental. Szablon responsywny.
koss-dental . pl
Photo

Post has attachment
Stworzyliśmy nową wersję strony internetowej dla toruńskiej Pizzerii Roma. Platforma Wordpress. Szablon responsywny.

pizzeriaroma . com .pl
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Parę słów o tzw. SEO. Wielu słyszało o tym sposobie marketingu w wyszukiwarkach, ale z reguły odnosząc się do definicji tego terminu sprzed paru lat, już nieaktualnej.
Kiedyś podbijanie pozycji swojej witryny w Google polegało na linkowaniu jej ile wlezie z byle jakich stron , używając najbardziej wymyślnych anchorów, tzw. Exact Match, czyli takich które zawierały interesujące pozycjonera słowo kluczowe + nazwę miasta z reguły. Na przykład - "pozycjonowanie Toruń". A optymalizacja zakładała upychanie jak największej ilości tychże słów kluczowych w treści, niekiedy wymienianych zwyczajnie po przecinku, najczęściej w stopce strony.

Na szczęście te czasy już minęły. Przystosowanie się do nowych zasad było bolesne dla wielu agencji pozycjonerskich, ale nie ma przebacz. Teraz pozycjonujemy i optymalizujemy używając zasad White Hat SEO.

Liczy się przede wszystkim dobra, unikalna i obszerna treść na stronie. Pisana dla ludzi, a nie pod katem wyszukiwarki Google. Linki straciły na znaczeniu i trzeba uważnie dobierać skąd, jak też jak linkujemy. Ważne są też Social Media.
Dla wielu to synonim Facebooka, ale ja osobiście uważam że dużo ważniejszy jest dobry profil firmy w Google+. Wszystkim swoim klientom rekomenduję założenie go.
Wait while more posts are being loaded