Profile cover photo
Profile photo
NOVACIG - vše pro e-kouření
18 followers -
e-cigarety, elektronická cigareta, elektronické cigarety, novacig, e-kouření, e-liquid, náplň do e-cigarety, e-cigarety-shop, e-cigarety ostrava, clearomizer
e-cigarety, elektronická cigareta, elektronické cigarety, novacig, e-kouření, e-liquid, náplň do e-cigarety, e-cigarety-shop, e-cigarety ostrava, clearomizer

18 followers
About
Posts

Post has attachment
Dalším přírůstkem do rodiny populárních Stealth Modů od renomované značky Tesla je miniaturní Stealth TC s výkonem 40W a kapacitou 1300mAh. Jak již přívlastek TC (Temperature Control) napovídá, Mod podporuje rovněž FUNKCI KONTROLY TEPLOTY a disponuje kvalitním OLED DISPLEJEM.
Mod využijete pro všechny typy clearomizerů od standardních přes Sub-Ohmové až po ty, co podporují TC režim (0.05ohm-3.5ohm), k dispozici je rovněž MECHANICKÝ REŽIM (BYPASS).
Nechybí Funkce PASSTROUGH pro nabíjení i vapování současně, odpružený středový kontakt (centr pin), možnost uzamčení Modu i tlačítek a nejmodernější ochranné funkce:
http://www.e-cigarety-shop.cz/tesla-stealth-tc-mod-sub-ohm-40w-1300mah-kontrola-teploty/d-70715/

Jako volitelné příslušenství můžete zakoupit CLEAROMIZER TESLA SHADOW 2ML (na obrázku), který byl k Modu přímo zkonstruován pro dokonalé sladění funkčnosti i designu.
Podporuje režim výkonu (VW) i kontroly teploty (TC), pojme 2ml liqidu, disponuje pohodlným VRCHNÍM PLNĚNÍM, používá Notch Coil hlavy 0.6ohm/1.0ohm z nerezové ocele (SS316), nechybí Air Flow Control (regulace sání vzduchu) a kvalitní materiály jako nerezová ocel (stainless steel), Pyrex, zlato/mosaz či delrin.
V balení NAVÍC 1x náhradní žhavící hlava, pyrex tělo a 2x těsnění:
http://www.e-cigarety-shop.cz/clearomizer-sub-ohm-tesla-shadow-2ml-nerez-notch-coilhlava-pyrex-navic-tez-kontrola-teploty/d-70716/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Výsledkem dalšího posunu hranic minimalizace je "designovka" od renomovaného výrobce TESLA... STEALTH MINI s výkonem až 45W a kapacitou 1450mAh.
Plně AUTOMATICKÝ Stealth Mini si vše potřebné "pohlídá" sám a Vy tak nemusíte nic nastavovat. Stačí jen nasadit Váš oblíbený clearomizer (ať již běžný či subohmový již od 0.3ohm) a nerušeně si užívat dokonalého vapování.
Stealth Mini si sám detekuje odpor nasazené hlavy a tomu přizpůsobí výstupní napětí tak, aby bylo dosaženo optimálního výsledku při vapování.
http://www.e-cigarety-shop.cz/tesla-stealth-mod-mini-sub-ohm-45w-1300mah/d-70708/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do prodeje jsme nově zařadili "větší sestřičku" námi prodávané e-ciarety Aura Mini od výrobce VAPEONLY, a sice VÍTĚZE DESIGN AWARD 2016... AURU s vyšší KAPACITOU 2000mAh, OBJEMEM 3ml a AUTOMATICKÝM VÝKONEM až 53W.
Aura používá Sub-Ohm hlavy o ODPORU 0.33ohm a 0.6ohm a v balení naleznete kromě kompletní e-cigarety se speciálně tvarovaným plastovým náustkem také 1x hlavu navíc, kovový náustek s regulací sání vzduchu, Micro USB nabíjecí kabel a sadu náhradních těsnění.
Výhodou je pohodlné VRCHNÍ PLNĚNÍ I VÝMĚNA HLAVY, samozřejmostí jsou pak kvalitní materiály, odpružený středový kontakt, nejmodernější ochranné funkce, regulace sání vzduchu či indikace stavu nabití.
V nabídce v barvě černé, stříbrné a zlaté:
http://www.e-cigarety-shop.cz/vapeonly-aura-set-sub-ohm-2000mah-3ml-53w/d-70707/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
NOVINKOU v nabídce je MINIATURNÍ, PŘESTO VÝKONNÁ e-cigaretka ARCUS od výrobce VAPEONLY. Líbivý design, kapacita 900mAh, signalizace stavu nabití, micro USB port a funkce passtrough, nejmodernější elektronika a ochranné funkce, kvalitní materiály jako Pyrex/Nerez/chromovaná mosaz, výkon až 17W, hlavy o odporu 1.0ohm s bohatou párou na hraně Sub-Ohm vapingu pro POTAH PŘÍMO DO PLIC nebo 1.5ohm pro běžný POTAH ÚSTA-PLÍCE, kapacita 2ml, regulace sání vzduchu, pohodlné vrchní plnění, výměna hlavy bez demontáže, 5 barevných designů v jednom balení, náustek pyrexový i nerezový, v balení také USb kabel a hlava navíc.
To vše v rozměrech pouhých 104x16,8mm.
http://www.e-cigarety-shop.cz/mini-e-cigareta-vapeonly-arcus-900mah-2ml-1015ohm/d-70703/
PhotoPhotoPhoto
2016-08-05
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
NOVINKOU je vysoce designová LCD/USB BATERIE vAres s vysokou KAPACITOU 1600mAh od značkového výrobce VAPEONLY, která je přímo nabitá funkcemi:
Nastavitelný VÝKON 5-20W, nastavitelné NAPĚTÍ 3.5-7V, OHMMETR pro zobrazení odporu nasazeného clearomizeru, UKAZATEL STAVU NABITÍ BATERIE, POČÍTADLO POTAHŮ, funkce PASSTROUGH pro nabíjení skrze micro USB port i vapování současně, PRUŽNÝ CENTR PIN (středový kontakt) pro dokonalou kompatibilitu se všemi clearomizery, podpora hlav o ODPORU JIŽ OD 0.8ohm, možnost UZAMČENÍ baterie i tlačítka, nejmodernější OCHRANNÉ FUNKCE pro dlouhou životnost baterie.
Plastický RELIÉFNÍ POVRCH dodává baterii na výjimečnosti, stejně jako velké MULTIFUNKČNÍ 3D ROTAČNÍ ALL IN ONE PODSVĚTLENÉ TLAČÍTKO, kterým se celá baterie jednoduše ovládá.
http://www.e-cigarety-shop.cz/lcd-usb-baterie-vapeonly-vares-1600mah-vykon-5-20w-napeti-35-7vusb-kabel/d-70700/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rádi bychom Vás informovali, že výrobce bateriových článků EFEST ukončil výrobu původních modelů a tyto nahradil novou modelovou řadou s novými krabičkami.
Změna spočívá víceméně jen v nové PVC fólii (vnějším obalu baterie), která má nyní ještě vyšší tepelnou odolnost a vyšší odolnost proti protržení.
Bohužel původní model článku 18650 s kapacitou 3000mAh a vabíjecími proudy 35A/60A (http://www.e-cigarety-shop.cz/baterie-efest-imr-18650-fialova-tvrda-3000mah-35a-60a/d-70667/) byl nahrazen modelem stejné kapacity, ale s hodnotami vybíjecích proudů nižšími, a to 20A/35A... nově v nabídce zde:
http://www.e-cigarety-shop.cz/baterie-efest-imr-18650-fialova-tvrda-3000mah-20a-35a/d-70701/. Přitom "silnější" původní model již u výrobce není a nebude dostupný. V nabídce se tak nyní podobně "silný" typ 18650 nenachází.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nadstandardně robustní GENITANK GIANT od výrobce KANGERTECH s objemem 4,5ml a odporem 1.8ohm jsme zařadili do nabídky zejména pro majitele (i ty potenciální) BATERIE TESLA ONE MAX 100W/3600mAh (http://www.e-cigarety-shop.cz/baterie-tesla-one-max-sub-ohm-100w-3600mahusb-kabel/d-70693/), kteří neholdují Sub-Ohm (nízkoodporovému) vapování.
Oba díly mají STEJNÝ PRŮMĚR 30mm a spolu tak vytváří dokonalý celek.

Giant je vyroben z kvalitních materiálů jako je Nerez a Pyrex (laboratorní sklo) a disponuje REGULACÍ SÁNÍ VZDUCHU.
Používá standardní (ne sub-ohm) hlavy a volit můžete buď hlavu s knoty nebo s bavlnou.
SET včetně 1x žhavící HLAVY NAVÍC naleznete zde:
http://www.e-cigarety-shop.cz/kanger-genitank-giant-dual-coil-clearomizer-o30mm-45ml-sethlava-navic/d-70695/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dalším z komletních SETŮ e-cigarety je od výrobce VAPEONLY model vPULSE s kapacitou baterie 900mAh a řadou funkcí.
V balení naleznete kromě kompletní e-cigarety včetně hlavy ještě 1x HLAVU NAVÍC + micro USB nabíjecí kabel.

K dispozici je podsvícený LCD displej, který kromě stavu nabití baterie dokáže ZOBRAZIT ODPOR clearomizeru a aktuálně nastavené hodnoty VÝKONU/NAPĚTÍ.
Můžete si zvolit, zda budete chtít nastavovat VÝSTUPNÍ VÝKON v rozmezí 3-12W nebo VÝSTUPNÍ NAPĚTÍ v rozmezí 3-5V.
Název vPulse není náhodný, VÝJIMEČNÁ je totiž možnost vapovat nikov ve standardním stejnosměrném proudu, ale také v PULSNÍM PROUDU, který zaručí rychlejší akceleraci žhavení a vyšší dýmivost.
Nerezová baterie dále disponuje funkcí PASSTROUGH pro nabíjení i vapování současně, ODPRUŽENÝM měděným středovým kontaktem a nejmodernějšími OCHRANNÝMI funkcemi.
CLEAROMIZER z NEREZU A PYREXU (laboratorního skla) má kapacitu 2ml, ODPOR hlav je 1.8ohm (k dokoupení též 1.5 a 2.2ohm) a k dispozici je také REGULACE SÁNÍ vzduchu.
http://www.e-cigarety-shop.cz/vapeonly-vpulse-vv-vw-lcd-set-vykon-3-12w-napeti-3-5v-900mah-2ml-18ohm/d-70697/
PhotoPhotoPhoto
2016-06-28
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Jako hotový SET můžete nově zvolit KOMPLETNÍ E-CIGARETU vPlum včetně USB nabíjecího kabelu od výrobce VAPEONLY.
BATERIE o kapacitě 1000mAh disponuje NASTAVITELNÝM VÝKONEM 5-16W, LED signalizací STAVU NABITÍ, ODPRUŽENÝM středovým kontaktem a nejmodernějšími OCHRANNÝMI funkcemi.
CLEAROMIZER se spodním žhavením i plněním je vyroben z kvalitních materiálů jako PYREX A NEREZ, pojme úctyhodných 3ml LIQUIDU a NÁHRADNÍ HLAVY jsou k dispozici v odporech 1.5ohm, 1.8ohm a 2.2ohm.
http://www.e-cigarety-shop.cz/vapeonly-vplum-vw-set-nastavitelny-vykon-5-16w-1000mah-3ml-18ohm/d-70696/
PhotoPhotoPhoto
2016-06-27
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Skvělým designovým počinem od renomovaného výrobce TESLA je miniaturní, ale extra výkonný grip STEALTH s výkonem až obrovských 100W a kapacitě 2200mAh.
Plně AUTOMATICKÝ Stealth si vše potřebné "pohlídá" sám a Vy tak nemusíte nic nastavovat. Stačí jen nasadit Váš oblíbený clearomizer (ať již běžný či subohmový již od 0.1ohm) a nerušeně si užívat dokonalého vapování.
Stealth si sám detekuje odpor nasazené hlavy a tomu přizpůsobí výstupní napětí tak, aby bylo dosaženo optimálního výsledku při vapování.
http://www.e-cigarety-shop.cz/tesla-stealth-mod-mini-sub-ohm-100w-2200mah/d-70692/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded