Profile cover photo
Profile photo
Dziennik Turystyczny
103 followers -
turystyka tourism B2B media Poland Polska
turystyka tourism B2B media Poland Polska

103 followers
About
Dziennik Turystyczny's posts

Post has attachment
Kraków to miasto od dawna uznawane za magiczne – bez względu na to, czy ktoś wierzy, że na Wawelu znajduje się czakram (miejsce mocy), czy nie. Niezwykła atmosfera tego miasta płynie z jego architektury, pogody, historii, a także tworzona jest przez ludzi, którzy w nim żyją.

Post has attachment
Wybierając się na wakacje poza granicami naszego kraju martwiliśmy się do tej pory jednym ważnym aspektem przygotowań – wymianą waluty. Oczywistym jest fakt, że kupując wcześniej obce pieniądze w Polskim kantorze zapłacimy dużo mniej, niż jeśli mielibyśmy pokazać nasze złotówki kantorzyście w miejscu naszego wypoczynku. Na szczęście ta klasyczna forma zarabiania na turystach w końcu odchodzi do lamusa.

Post has attachment
Lot samolotem to jedno z przyjemniejszych doświadczeń w podróżowaniu. Szybko, bezpiecznie i wygodnie. Co więcej, Twój lot może być jeszcze bardziej udany, jeśli tylko zadbasz o kilka prostych rzeczy.

Post has attachment
Hiszpania, jaką znamy, kojarzy się nam przede wszystkim z państwem położonym na Półwyspie Iberyjskim i wyspami na Morzu Śródziemnym. Nie każdy ma świadomość, że kraj ten obejmują też terytoria na Oceanie Atlantyckim, które z wielu powodów stają się coraz częściej obieranym kierunkiem przez turystów z Polski.

Post has attachment
Amatorzy nurkowania nie mogą narzekać na brak interesujących ofert turystycznych. Biura podróży wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom, proponując wyjazdy nurkowe do najpiękniejszych zakątków świata, które słynną z atrakcji dla nurków. Jeśli ktoś nie chce decydować się na najpopularniejsze kierunki wypraw, takie jak chociażby Egipt, Teneryfa czy Malta, może skorzystać z niestandardowych ofert obejmujących równie malownicze, ale i mniej znane kurorty.

Post has attachment
Wiele osób uważa, że po tym, gdy na świat przychodzą dzieci, na kilkanaście lat musimy zapomnieć o wszelkich ekscytujących wyprawach i zwiedzaniu świata. Takie myślenie jest jednak błędne, bo organizacja wakacji dla całej rodziny, które przypadną do gustu zarówno dzieciom jak i dorosłym, jest jedynie kwestią naszych chęci. Oczywiście, czasem trzeba pójść na kompromis, ale nie musi to oznaczać nużącego przesiadywania na przyhotelowych placach zabaw czy basenach.

Post has attachment
Urlop w Gdańsku to nie tylko bliskość plaży i morza. Tak naprawdę Gdańsk, jako miasto portowe ma mocno ograniczony dostęp do morza i plaży. Myliłby się jednak ten, kto by uznał Gdańsk za miasto nieciekawe i nudne.

Post has attachment
Fundacja Polish Prestige Hotels ma nowego prezesa

Post has attachment
Chcecie zostać członkami załogi Emirates? Jest okazja!

Post has attachment
Program lojalnościowy Wizz Air świętuje okrągłą liczbę użytkowników.
Wait while more posts are being loaded