Profile cover photo
Profile photo
Düvencioğlu - Doğal Ürünler
5 followers -
Doğal ürünlerimiz Süzme Çiçek Balı, Ev Yapımı Elma Sirkesi, Balmumu Kremi, Pembe Domates Sosu www.duvencioglu.com
Doğal ürünlerimiz Süzme Çiçek Balı, Ev Yapımı Elma Sirkesi, Balmumu Kremi, Pembe Domates Sosu www.duvencioglu.com

5 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Herkese Merhabalar,
-
İçeriğini bilmediğimiz kozmetik kremlerinden şüphelenerek uzun zamandır kendimizin yaptığı tamamen doğal içerikli Doğal Balmumu Kremimiz herkese şifa olsun istedik...
Kampanyamız 27 Temmuz - 3 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerlidir. 40 TL'le yerine 25 TL'dir.
-
Kremimizi yaz ve kış aylarında nemlendirici krem olarak, kol, sırt ve vücutlarda meydana gelen kabartılı kaşıntılarda, şiddetli kaşınma sebebiyle yara olan yerlerde, sinek ısırıklarında, vücutta meydana gelen kızarıklıklar (egzama), saç diplerinde ve saç kurulukların da meydana gelen kabuklanmalara da yararlı olacaktır.
-
Kremimizi güneşe çıkarken koruyucu olarak kullanabilirsiniz, yeni oluşacak lekeleri önlemiş olursunuz. Varisten, sıcaktan şişmiş gerilmiş bacaklarda da masajla beraber rahatlatma yaşatacaktır. Zayıf tırnaklara her gün düzenli sürerek tırnaklarınızın da kuvvetlenmesini ve beslenmesini sağlayacaktır. Hatta aşırı kuru saç derisine bile arada masaj yaparak uygulayıp rahatlatabilirsiniz. Yan etkisi olmaksızın güvenle kullanabileceğiniz bir kremdir.
-
Kremimiz ayrıca egzamaya, cilt kuruluklarına, güneş lekelerini önleyici ve rahatlatıcı olarak gerçekten faydalıdır. Kremi yapan annemize danışıp eski lekelerde çok etkili olmasa da taze lekelerde ve gençlerde koruyucu özelliğinden dolayı önleyici olabileceğini belirtmiştir.
-
Doğal Balmumu Kremimizde kullandığımız balmumlarımız arılarımızın orijinal petekleridir.
-
Istıranca Dağlarının eteklerinde bulunan floradan ve bahçemizdeki çiçeklerimizden beslenen arılarımız milyon kere milyonlarca çiçeğe konarak yaptıkları bu petekleri kremimizde kullanmaktayız.
-
Doğal Balmumu kremimizde paraben, renklendirici, katkı, koruyucu madde, yapay koku, petrol türevi maddeler, alkol, hayvansal yağ ve katkıları bulunMamaktadır.
-
Doğal Balmumu kremimiz için dışarıdan balmumu satın alMamaktayız. Kendi arılarımızın balmumlarını kullanmaktayız.
-
Arı kolonimiz yıllardır aynı bölgede oğul vererek çoğalmıştır. Gezici arıcılık yapmıyoruz. Bu şekilde arılarımızı melezleşmeye karşıda koruyup, saf ırk kalmasına özen gösteriyoruz. Dışarıdan ana arı satın almamaktayız, bu zamana kadar hep kendi üremiştir, arılarımızın doğasına müdahale etmiyoruz.
-
Bulunduğumuz bölgenin coğrafi koşullarına direnç gösteren, kışı rahat geçiren uygun ırkımız vardır. Kovanı her zaman güçlü tutarız. Şimdiye kadar da herhangi bir hastalıkla mücadele etmek zorunda kalmadık. Bu yüzden de peteklerimize ilaçlama yapmıyoruz. Bu da balmumu kremimizde kullandığımız peteklerimizin kalitesini korumaktadır.
-
Balmumlarımız hijyenik şartlarda saklanmaktadır. Yoksa bozulmaya çok açıktır bu da çeşitli mikroorganizmaların, bakterilerin üremesine yol açar, fayda yerine zarar verir.
-
Doğal Balmumu kremimizin içinde kullandığımız yağların bitkilerini annemiz zeytinyağında bekleterek elde etmektedir. Nergis çiçeği (yağı), lavanta çiçeği (yağı), susam (yağı), aynısefa çiçeği (yağı) bahçemizde yetişmektedir. Sarı kantaron çiçeğini (yağı) vakti geldiğinde Istrancalar’dan toplayıp ki 2017 itibariyle bahçemizde de yetiştirmeye başladık, zeytinyağında bekletip kremimize eklemekteyiz.
-
Doğal Balmumu kremimizin içine arılarımızdan elde ettiğimiz şifalı propolislerimizi de ekliyoruz.
-
Doğal Balmumu Kremimiz ortada kalmış, çocuklar bebekler ulaşmış, yutmuş diye kaygılanmaya bile gerek yoktur, çünkü içeriği tamamen doğaldır. Balmumu cilt üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturarak, cildin bakımını ve korunmasını da sağlar.
-
Sizlerde Doğal Balmumu kremimizi birçok farklı alanlarda deneyerek bu özelliğini göreceksiniz. Deneyimlerini bizimle paylaşan tüketicilerimize çok teşekkür ederiz. Daha nelere iyi geldiğini sizlerin tecrübeleriyle de öğrenmiş olmaktayız. Teşekkür ederiz.
-
Şifa olsun.
-
www.duvencioglu.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Mor Papatyanın Üzerindeki Arılar
Eylül aylarında açan mor papatya arıların imdadına yetişiyor, her bir arı nektar toplama telaşında malum kışa hazırlık var.
---
https://www.duvencioglu.com/
Add a comment...

Post has attachment
Hikayemiz
Add a comment...

Post has attachment
Elma sirkesi her derde deva
Add a comment...

Post has attachment
*Değerli Tüketicimiz,
_
* Doğal Balmumu Kremimizde kullandığımız balmumlarımız arılarımızın orijinal petekleridir.
-
* Istıranca Dağlarının eteklerinde bulunan floradan ve bahçemizdeki çiçeklerimizden beslenen arılarımız milyon kere milyonlarca çiçeğe konarak yaptıkları bu petekleri kremimizde kullanmaktayız.
-
* Doğal Balmumu kremimizde paraben, renklendirici, katkı, koruyucu madde, yapay koku, petrol türevi maddeler, alkol, hayvansal yağ ve katkıları bulunmamaktadır.
-
* Doğal Balmumu kremimiz için dışarıdan balmumu satın almamaktayız. Kendi arılarımızın balmumlarını kullanmaktayız.
-
* Arı kolonimiz yıllardır aynı bölgede oğul vererek çoğalmıştır. Gezici arıcılık yapmıyoruz. Bu şekilde arılarımızı melezleşmeye karşıda koruyup, saf ırk kalmasına özen gösteriyoruz. Dışarıdan ana arı satın almamaktayız, bu zamana kadar hep kendi üremiştir, arılarımızın doğasına müdahale etmiyoruz.
-
* Bulunduğumuz bölgenin coğrafi koşullarına direnç gösteren, kışı rahat geçiren uygun ırkımız vardır. Kovanı her zaman güçlü tutarız. Şimdiye kadar da herhangi bir hastalıkla mücadele etmek zorunda kalmadık. Bu yüzden de peteklerimize ilaçlama yapmıyoruz. Bu da balmumu kremimizde kullandığımız peteklerimizin kalitesini korumaktadır.
-
* Balmumlarımız hijyenik şartlarda saklanmaktadır. Yoksa bozulmaya çok açıktır. Bu da çeşitli mikroorganizmaların, bakterilerin üremesine yol açar, fayda yerine zarar verir.
-
* Doğal Balmumu kremimizin içinde kullandığımız yağların bitkilerini annemiz zeytinyağında bekleterek elde etmektedir. Nergis çiçeği (yağı), lavanta çiçeği (yağı), susam (yağı), aynısefa çiçeği (yağı) bahçemizde yetişmektedir. Sarı kantaron çiçeğini (yağı) vakti geldiğinde Istrancalar’dan toplayıp ki bu sene itibariyle (2017) bahçemizde de yetiştirmeye başladık, zeytinyağında bekletip kremimize eklemekteyiz.
-
* Doğal Balmumu kremimizin içine arılarımızdan elde ettiğimiz şifalı propolislerimizi de ekliyoruz.
-
* Doğal Balmumu Kremimiz ortada kalmış, çocuklar bebekler ulaşmış, yutmuş diye kaygılanmaya bile gerek yoktur, çünkü içeriği tamamen doğaldır. Balmumu cilt üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturarak, cildin bakımını ve korunmasını da sağlar.
-
* Kremimiz ayrıca egzamaya, cilt kuruluklarına, güneş lekelerini önleyici ve rahatlatıcı olarak gerçekten faydalıdır. Kremi yapan annemize danışıp eski lekelerde çok etkili olmasa da taze lekelerde ve gençlerde koruyucu özelliğinden dolayı önleyici olabileceğini belirtmiştir.
-
* Kış ve yaz aylarında nemlendirici krem olarak, kol, sırt ve vücutlarda meydana gelen kabartılı kaşıntılarda, şiddetli kaşınma sebebiyle yara olan yerlerde, sinek ısırıklarında, vücutta meydana gelen kızarıklıklar (egzama), saç diplerinde ve saç kurulukların da meydana gelen kabuklanmalara da yararlı olacaktır.
-
* Kremimizi güneşe çıkarken koruyucu olarak kullanabilirsiniz, yeni oluşacak lekeleri önlemiş olursunuz. Varisten, sıcaktan şişmiş gerilmiş bacaklarda da masajla beraber rahatlatma yaşatacaktır. Zayıf tırnaklara her gün düzenli sürerek tırnaklarınızın da kuvvetlenmesini ve beslenmesini sağlayacaktır. Hatta aşırı kuru saç derisine bile arada masaj yaparak uygulayıp rahatlatabilirsiniz. Yan etkisi olmaksızın güvenle kullanabileceğiniz bir kremdir.
-
* Sizlerde Doğal Balmumu kremimizi birçok farklı alanlarda deneyerek bu özelliğini göreceksiniz. Deneyimlerini bizimle paylaşan tüketicilerimize çok teşekkür ederiz. Daha nelere iyi geldiğini sizlerin tecrübeleriyle de öğrenmiş olmaktayız. Teşekkür ederiz.
-
Şifa olsun.
-
Kremimiz 50 ml 40 tl'dir.
-
www.duvencioglu.com
Add a comment...

Post has attachment
Değerli Tüketicimiz,
* Köyümüzde yaban elma ağacından topladığımız, ilaçlama yapılmadan büyüyen elmalardan annemiz Senar Dağgezen Öztürk'ün yaptığı Doğal Ev Yapımı Elma Sirkemiz doğal fermantasyondur.
-
* Sirkemizin içimi hafif, güzel ve lezzetlidir.
-
* Doğal Ev Yapımı Elma Sirkemizde asetik asit, sülfürik asit vb. gibi katkı ve koruyucu maddeler, renklendiriciler bulunmamaktadır. Tamamen doğal ev yapımıdır.
-
* Sirkemizin son kullanma tarihi yoktur. Sirke bozulmaz ve tam tersine gün geçtikçe keskinleşir, lezzetlenir.
-
* Sirkenin fermantasyonu devam ettiği için içerisinde beyazlamalar ve dibinde tortu olabilir. Bu rahatsızlık veriyorsa süzülüp tekrar kullanılabilir.
-
* Güneş ışığı almayan bir yerde saklanabilir.
-
* Ayrıca sirkemiz doğal ev yapımı olduğu için iyi bir probiyotiktir.
-
1. Toksinleri arındırır.
2. Saç derisindeki kabuklanmaları, kepeklenmeyi önler.
3. Dişlerin beyazlamasına yardımcı olur.
4. Reflüde rahatlamayı sağlar.
5. Kilo vermeye yardımcı olur.
6. Nezleye iyi gelir.
7. Alerjileri rahatlatır.
8. Mantarı temizlemede yardımcı olur.
9. Güneş yanığını yatıştırır.
10. Lekeleri azaltmaya yardımcı olur.
11. Cilt toniğidir.
12. Ph'i düzenler.
13. Varisli damarları rahatlatır.
14. Kan şekerini dengelemeye yardımcı olur.
15. Kan basıncını düzenlemeye yardımcı olur.
16. Siğilleri azaltır.
* Cilde uygulama sırasında ufak bir bölgede deneme yapabilirsiniz. Cildiniz tepki verirse suyla karıştırıp uygulayabilirsiniz.
-
Afiyet, şifa olsun.
-
Doğal Ev Yapımı Elma Sirkemiz 1 lt 20 tl'dir.
-
www.duvencioglu.com
Add a comment...

Post has attachment
Ev ortamında yapılan elma sirkelerimiz.
www.duvencioglu.com
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded