Profile cover photo
Profile photo
Oční klinika Praha - DuoVize
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
Oční klinika DuoVize získala titul Odpovědná firma roku 2017 Hl. m. Prahy a získala 3. místo v kategorii Firma roku 2017 v pražském kole.

Na slavnostní galavečeru si firmy převzaly ocenění za své podnikatelské aktivity a společenskou odpovědnost v pražském kole soutěže Hospodářských novin Vodafone Firma roku 2017. Titul Odpovědná firma roku 2017 Hlavního města Prahy získala Oční klinika DuoVize, kterou odborná porota zároveň umístila na třetí místo v kategorii Vodafone Firma roku 2017 Hlavního města Prahy. Soutěž patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v České republice.
DuoVize se zaměřuje na mikrochirurgii oka, si ocenění poroty jako Odpovědné firmy roku 2017 vysloužila díky kvalitnímu pracovnímu prostředí a přístupu k zaměstnancům. U soutěžících v této kategorii hodnotila porota také dopady jejich podnikání na životní prostředí a podporu společensky odpovědných aktivit.
„Společnost zajišťuje lékařskou péči zaměstnancům a rodinným příslušníkům, stará se o kvalitní pracovní prostředí, přizpůsobuje pracovní podmínky maminkám na mateřské a významně podporuje vzdělávání zaměstnanců. Porota dále oceňuje aktivity mimo firmu, jako je den otevřených dveří pro veřejnost, preventivní vyšetření, výcvik vodících psů, podporu nevidomým a službu Medbus+ zajišťující dopravu na vyšetření seniorům zdarma. Firma DuoVize zdokonaluje své procesy fungování tak, aby měly co nejnižší negativní dopad na životní prostředí,“ zdůvodnil ocenění kliniky Jan Fencl, programový manažer Vodafone Czech Republic.
V každém kraji je vyhlašován jeden vítěz kategorie odpovědných firem letošního roku, ceny zvoleným firmám uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone. DuoVize se rovněž umístila na třetím místě v kategorii Firma roku 2017 v rámci hlavní města Prahy. „Výsledek soutěže je dalším potvrzením, že to, co děláme, děláme dobře a úspěšně. Opět se prokázalo, že poctivý a svědomitý přístup se vyplácí. Jsem na naši práci a výsledky velmi pyšný," řekl k ocenění spoluzakladatel a ředitel Oční kliniky DuoVize Petr Kocian.
Do soutěže se přihlásilo více než 7 tisíc firem a živnostníků.
Photo

Post has attachment
Primářka Oční kliniky DuoVize MUDr. Lucie Valešová vypráví v reportáži TOP STAR magazínu o své lásce k profesi oční lékařky, o odstraňování dioptrických vad laserem i radostech, které zažívá s pacienty.

Ke své práci je pokorná. Cestu k profesi si vydobyla a dodnes už změnila život stovkám lidí. Za sebou má už přes 6 000 operací očí.

Post has attachment

Post has attachment
Světově nejmodernější technologie a postupy v odstranění refrakčních vad přinášíme do českého prostředí medicíny. Reportáž ČT24 zachycuje laserovou metodu NeoSMILE 3D, díky které se lze šetrně a bezbolestně zbavit dioptrií.

Post has attachment
Česko-slovenský interní seminář Hyclinky: Naše síla je v profesionálním česko – slovenském týmu :-)

Post has attachment

Post has attachment
Pátek 4.4.2014 a Sobota 5.4.2014: Nechte si bezplatně změřit zrak na veletrhu krásy Interbeauty Praha na pražském Výstavišt

Post has attachment
Milujete mrkev? Podpořte ji! 4. 4. 2014 slavíme Mezinárodní den mrkve!

Post has attachment
NOVINKA V LÉČBĚ PRESBYOPIE: Zbavte se brýlí na čtení pomocí „Dešťové kapky“

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded