Profile cover photo
Profile photo
Dünya Halleri
Gözden Kaçanlar Rehberi.
Gözden Kaçanlar Rehberi.
About
Dünya Halleri's posts

Post has attachment
Garmin mühendisi cinayete kurban gitti

ABD'nin Kansas eyaletinde, teknoloji şirketi Garmin'de görevli bir mühendis öldürüldü. Katilin ateş ederken "Ülkemden defol!" diye bağırdığı belirtiliyor.

Post has attachment
Elektrikli araçlara sonsuz menzil çözümü

Honda, dinamik şarj adı verilen teknoloji ile otomobillerin hareket halindeyken şarj edilmesini ve böylece sınırsız menzile kavuşmasını sağlamayı amaçlıyor.

Post has attachment
Efsane geri döndü: Yeni 3310 tanıtıldı

Dayanıklılığıyla bilinen Nokia 3310 şimdi yeni tasarımıyla geri döndü. Nokia'nın isim haklarına sahip olan HMD, Nokia 3310 adında yeni bir telefon üretti.

Post has attachment
Trafiği en çileli şehirler

Navigasyon şirketi TomTom, trafiği en kalabalık şehirleri açıkladı. İstanbul ve Ankara, Avrupa'nın en kalabalık trafiğe sahip 20 şehri arasına girdi.

Post has attachment
LG, G6 ile yepyeni özelliklere kavuştu

LG yeni akıllı telefonu G6'yı Barselona'daki Mobil Dünya Kongresi'nde açıkladı. G6, telefonun ön yüzünün neredeyse tamamını kullanan ekranı ile öne çıkıyor.

Post has attachment
20 – 26 Şubat 2017 tarihleri arasında Türkiye ve dünyadan haber, site, yazılım, donanım, cihaz, video ve trendler.

Post has attachment
Otonom araçların gelecekte sağlayacağı faydalar

Yollardaki arabaların sayısını azaltabilsek ya da hepsinin daha rasyonel bir şekilde sürülmesini sağlasak gayrisafi milli hasılaya katkıda bulunabiliriz.

Post has attachment
Küresel Tohum Kasası’na 50 bin tohum daha eklendi

Norveç'e bağlı Svalbard takımadasında, bir dağın kenarına inşa edilen Küresel Tohum Kasası, dünyadaki her çeşit tohumu barındırıyor.

Post has attachment
Google ve Microsoft korsan içeriği sansürleyecek

Google ve Microsoft, Birleşik Krallık hükumetiyle anlaşarak korsan içerik barındıran sitelerin arama sonuçlarında daha az görünmesini sağlamaya karar verdi.

Post has attachment
Apple, Bitmoji benzeri uygulama için patent aldı

Instagram'ın pek çok Snapchat özelliğini kopyalamasının ardından şimdi de Apple'ın bir patenti, Snap'in avatar düzenleme uygulaması Bitmoji'yi taklit ediyor
Wait while more posts are being loaded