Profile cover photo
Profile photo
DUA tourist
49 followers
49 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Shumë oferta , të gjitha në një vend DUAtourist !
Dita e të dashuruarve në STAMBOLL

149 € Për person
2 Netë /3 Ditë
Nisja me datën 14.02.2017

Në çmim janë të përfshira:
Biletat e avionit Prishtinë - Stamboll dhe anasjelltas
Transferi Aeroport - Hotel - Aeroport.
Akomodim në Hotel me mëngjes

GRUP I KONFIRMUAR

Rezervoni tani Prizren:
www.duatourist.com
+377 45/296-838 + viber
+386 49/111-651 + viber
+377 44/111-020
info@duatourist.com

Rezervoni tani Prishtinë:
www.duatourist.info
+377 45/415-005
+386 49/848-111
+377 44/111-020
info@duatourist.info
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhoto
12/23/16
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PRITJA E VITIT TË RI 2017

CROWNE PLAZA 5* - STAMBOLL

195 €
2 Netë / 3 Ditë
Nisja me datën 30.12.2016

Në çmim janë të përfshira:
Biletat e avionit Prishtinë - Stamboll - Prishtinë
Transferi Aeroport - Hotel - Aeroport
Akomodim në Hotel me mëngjes
Përdorimi i pishines së brendshme
Përdorimi i Saunës
Përdorimi i banjos me avull

GRUP I KONFIRMUAR

Rezervoni tani Prizren:
www.duatourist.com
+377 45/296-838 + viber
+386 49/111-651 + viber
+377 44/111-020
info@duatourist.com

Rezervoni tani Prishtinë:
www.duatourist.info
+377 45/415-005
+386 49/848-111
+377 44/111-020
info@duatourist.info
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded