Profile cover photo
Profile photo
Centrum Odszkodowań DRB
22 followers -
Miałeś wypadek? Skontaktuj się z nami - www.drb.pl | Tel.: 76 723 36 53 | DRB - Razem dla Ciebie
Miałeś wypadek? Skontaktuj się z nami - www.drb.pl | Tel.: 76 723 36 53 | DRB - Razem dla Ciebie

22 followers
About
Centrum Odszkodowań DRB's posts

Post has attachment
Dla każdego rodzica najważniejsze jest bezpieczeństwo własnego dziecka. Jeśli wysyłasz swoją pociechę na zorganizowany wyjazd pamiętaj, że masz prawo poprosić policję o upewnienie się, czy kierowca autokaru jest trzeźwy oraz czy prowadzony przez niego pojazd jest sprawny. Ważna jest także karta kolonijna, dzięki której organizator wie o alergiach i ewentualnych lekach, jakie powinno przyjmować dziecko. Uzupełnij ją więc rzetelnie i zawrzyj w niej wszystkie pomocne informacje.

http://bit.ly/2kUcRSJ
Photo

Post has attachment
Czy wiesz, że o odszkodowanie możesz ubiegać się nawet wtedy, gdy byłeś pasażerem pojazdu, którego kierowca był sprawcą wypadku? Jego OC powinno pokryć odszkodowanie dla osób trzecich, które poniosły obrażenia w skutek wypadku, a więc także i Twoje. Napisz do nas i sprawdź jak możemy Ci pomóc! - DeRBuś
Photo

Post has attachment
Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Centrum Odszkodowań DRB zostało oficjalnym sponsorem nowego sezonu programu ,,Odjazdowe bryki Braci Collins". Pierwszy odcinek startuje 26 lutego na TVN Turbo. Zapraszamy przed telewizory!

http://bit.ly/2kDTt1b
Photo

Post has attachment
Ciepłe słowa osób, które nam zaufały są najlepszą miarą naszej skuteczności. To właśnie dla takich chwil nieustannie pracujemy nad tym, by zapewnić Wam jak najwyższą jakość usług.
Więcej opinii na nasz temat znajdziecie tu:

http://bit.ly/2jz3xmZ
Photo

Post has attachment
Wiemy, że zwłaszcza w przypadku utraty zdrowia, kluczowe jest szybkie rozwiązanie sprawy. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej pozyskać wszystkie dowody i dokumenty dla naszych klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i dowiedz się co możemy zrobić w Twojej sprawie:
➡️http://bit.ly/2iFswZT
Photo

Post has attachment
Na co zwrócić uwagę przed wykupieniem polisy, zanim udamy się na rodzinny zimowy wyjazd? Jak przygotować swoje auto do wyjazdu? Co zrobić w momencie niespodziewanego wypadku? Na te i wiele innych pytań odpowiada Marzena Walkowska, kierownik zespołu likwidacji szkód Centrum Odszkodowań DRB. Całość porady znajdziecie w artykule, który ukazał się na łąmach gazety "Głos Pomorza":

http://bit.ly/2l0c3xy
Photo

Post has attachment
Czy wiecie, że Centrum Odszkodowań DRB działa na terenie całego kraju? To właśnie dlatego zawsze i wszędzie jesteśmy gotowi do pomocy. Jeśli nie jesteś pewien jak możemy Ci pomóc napisz do nas w prywatnej wiadomości, a my udzielimy Ci bezpłatnej, eksperckiej porady! - DeRBuś 
Photo

Post has attachment
Dla Klientów Biznesowych kluczowe są aspekty prawne dochodzenia roszczeń - na drodze przedsądowej i sądowej. Naszym priorytetem jest jak najmniejsze zaangażowanie czasu i środków finansowych Klientów przy maksymalizacji osiąganych efektów. Bo w biznesie liczy się skuteczność!
Sprawdź: http://bit.ly/2hRKtCo
Photo

Post has attachment
Rodzinny wyjazd czy zimowisko? Niezależnie od tego, w jaki sposób Twoje dziecko spędzi ferie, najważniejsze jest jego bezpieczeństwo. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się o czym powinieneś pamiętać planując wypoczynek swojej pociechy.

http://bit.ly/2kagvfY
Photo

Post has attachment
Czy chciałbyś otrzymać dodatkowe pieniądze do wypłaconego już odszkodowania? Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat uzyskałeś odszkodowanie za uszkodzony pojazd, a wypłata nastąpiła z OC sprawcy możesz się o nie ubiegać!
Wypełnij formularz na naszej stronie a my bezpłatnie zweryfikujemy Twoją sprawę. Jeśli przejdzie pozytywną weryfikację, to masz szansę uzyskać dodatkowe pieniądze do uzyskanego już od ubezpieczyciela odszkodowania:
http://bit.ly/2hQz3M8
Photo
Wait while more posts are being loaded