Profile

Cover photo
6 followers|9,473 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

dq1

Shared publicly  - 
 
دانلود برنامه دیکشنری برای اندروید ، فرهنگ لغت فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی برای گوشی اندروید ، برنامه مترجم متن برای اندروید


 ·  Translate
1
Add a comment...

dq1

Shared publicly  - 
 
روانمایی از وبلاگ جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی محفظه ای است که در آن تمام شریط لازم برای تبدیل تخم مرغ به جوجه رعایت می شود.
اصول کلیه ماشین ها جوجه کشی، چه آنهایی که بسیار ساده و چه آنهایی که بزرگ و دارای ظرفیت زیادی هستند یکسان است. در ماشین های جوجه کشی شرایط لازم از قبیل حرارت، رطوبت، تهویه و چرخش تخم مرغ تامین می شود.

دستگاه جوجه‌ کشی یک ماشین شبیه‌سازی شده است که برای پرندگان مختلف ( و هر گونه جاندار تخم گذار ) تولید می شود و کار آن گرم نگه داتشن تخم و تعادل رطوبت و در صورت نیاز چرخاندن تخم ها می باشد . رجینالد کارل A. سانچز این دستگاه ماشین جوجه‌کشی را برای تخم مرغ‌ها، حتی اگر مرغی برای نشستن روی آنها وجود نداشته باشد، اختراع کرد.
 ·  Translate
1
Add a comment...

dq1

Shared publicly  - 
 
دستگاه جوجه کشی 96 تایی ارزان 
 ·  Translate
دستگاه جوجه کشی 96 عددی نوین کاکس با ترنر شاخکی ظرفيت : 96 عدد تخم مرغ ، 240 عدد تخم بلدرچين ، 40 عدد تخم غاز, 4 عدد تخم شترمرغ بدنه دستگاه جوجه کشی 96 عددی مرغ ABS سخت ، دو جداره با عايق بندی دوبل ( ضد ضربه – ضد شکستگی ) ترموستات ديجيتال با دقت 1/0 درجه سانتی گراد قابل برنامه ريزی دستگاه جوجه کشی 96 عددی مرغ قابلیت 30 ساعت کار با باتری ماشین را دارد.
1
Add a comment...

dq1

Shared publicly  - 
 
دستگاه جوجه کشی کره ای ارزان 
 ·  Translate
ترموستات دیجیتال با قابلیت برنامه ریزی آلارم دستگاه جوجه کشی زمان زیاد شدن دما و رطوبت دارای 18 ماه گارانتی قابلیت جوجه درآوری تمام پرندگان ستر و هچر همزمان ساخت کشور کره
1
Add a comment...

dq1

Shared publicly  - 
 
رونمایی از وبسایت جدید پــرطلایی به آدرس dqshop.ir

آموزش جوجه کشی و مقالات علمی جوجه کشی . . . .

 ·  Translate
فروش دستگاه جوجه کشی فول دیجیتال ماشین جوجه کشی خانگی دستگاه جوجه کشی صنعتی و نیمه صنعتی قفس پرکن اتوماتیک و فول دیجیتال و تولید کننده لوازم طیور
1
Add a comment...

dq1

Shared publicly  - 
 
مرغ مینا پرنده ای سخنگو و مقلدی است

جوجه های مینا وقتی خیلی کوچک هستند و هیچ بال و پری در نیاورده اند بدنشان به باد حساس است و نباید در مجاورت باد قرار گیرند، بهترین موقع برای خرید جوجه مرغ مینا ماه های خرداد و تیر است. پرنده های بزرگتر تا آخر عمر وحشی می مانند و بهتر است آنها را در طبیعت رها کنید.

تعیین سن: هرچه بیشتر از سن مرغ مینا بگذرد دور چشم هایش بیشتر رو به رنگ زرد می رود. و با چین و چروکهای ریزی همراه می شود.

تعیین جنسیت: کافیست به دهان باز این پرنده نگاه کنید اگر داخل دهانش سیاه رنگ بود یعنی نراست.

جنس نر بهتر است یا ماده؟ هر دوی انها مقلدین خوبی هستند و پرنده ماده هم به خوبی پرنده نر قدرت حرف زدن و فراگیری کلمات و جملات را دارد. اماعده ای اعتقاد دارند مرغ مینای نر سخنگوی بهتری است. اما در عوض مرغ مینای نر پس از ۲ سال که به بلوغ رسید مست می شود و در صورت امکان از خانه به دنبال جفت فرار خواهد کرد.

جیره غذایی: پرنده ای همه چیز خوار است انواع میوه ها و دانه ها و حشرات و جانوران کوچک مانند ملخ و پروانه. نوعی غذای اماده هم با قیمتی مناسب برای این پرنده در دسترس است با نام دانه پارس (پلت).

طول عمر: حداکثر ۱۵ سال ، در اواخر عمر پرها ریخته و رویش مجدد نخواهد داشت، در این دوران هم به مانند دوران کوچکی به باد و سرما حساس هستند.مرغهای مینای پیر را بویژه در ماه های سرد بایستی در دمای معتدلی نگه داشت تا دچار لرزش و اشکالات تنفنی نشوند.

نکاتی در مورد جوجه مینا
 ·  Translate
4
Add a comment...

dq1

Shared publicly  - 
 
برای آماده سازی تخم ‌های نطفه ‌دار حتما باید موارد زیر را بصورت طبقه بندی انجام داد تا بتوان بهترین جوجه کشی و بالاترین درصد هچ را کسب کرد.
برای انتقال دادن تخم‌ها از اتاق نگهداری به درون دستگاه جوجه‌کشی ابتدا باید آنها را به مدت شش الی هشت ساعت در دمای معمولی اتاق حدود ۱۸ – ۲۲ درجه سانتی گراد نگهداری کرد.

دقت فرمایید دستگاه جوجه کشی حداقل ۲۴ ساعت قبل روشن باشد تا نواقص احتمالی قابل پیگیری باشد سپس تخمها را درون دستگاه جوجه ‌کشی قرار داد.

اگر تخم‌ها را پس از بیرون آوردن از اتاق نگهداری مستقیم و بدون وقفه در دستگاه جوجه‌کشی قرار بدهیم، روی پوسته تخم‌ها قطرات آب جمع می‌شود یعنی تخم‌ها عرق می‌کنند. برای جلوگیری از عرق کردن تخم‌ها باید پوسته تخم کم‌کم در دمای معمولی گرم شود و یا به حالت دمای عادی اتاق برسد که با قرار دادن در دمای نرمال اتاق این امر انجام می پذیرد.

حتما در نظر داشته باشید قبل از جاگذاری تخم نطفه دار بر روی شانه های مخصوص ستری و قبل از انتقال تخم‌ها به دستگاه جوجه‌کشی باید تخم‌های نطفه دار را گرید بندی نمایید، بدین منظور که تخم نطفه دار هایی که دارای شکل و اندازه مناسب نیستند، کنار گذاشته و بعنوان تخم پرتی می باشد.
 ·  Translate
دستگاه جوجه کشی - آماده سازی تخم ‌های نطفه ‌دار - فروش دستگاه جوجه کشی در سراسر کشور
1
Add a comment...

dq1

Shared publicly  - 
 
سایت کوتاه کننده لینک یوشورت 
 ·  Translate
کوتاه کننده لینک یوشورت ، سرویس کوتاه کننده لینک تلگرام ، ساخت لینک کوتاه و اختصاصی ، ساخت بارکد برای لینک کوتاه Link shortner for telegram , USHORT
1
Add a comment...

dq1

Shared publicly  - 
 
دستگاه جوجه کشی ارزان خانگی 84 عددی 
 ·  Translate
ظرفيت : 84 عدد تخم مرغ ، 240 عدد تخم بلدرچين ، 40 عدد تخم غاز, 4 عدد تخم شترمرغ بدنه دستگاه جوجه کشی 84 عددی مرغ ABS سخت ، دو جداره با عايق بندی دوبل ( ضد ضربه – ضد شکستگی ) سیستم کنترل ديجيتال با دقت 1/0 درجه سانتی گراد قابل برنامه ريزی دستگاه جوجه کشی 84 عددی مرغ قابلیت 30 ساعت کار با باتری ماشین را دارد.
1
Add a comment...

dq1

Shared publicly  - 
 
دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان 
 ·  Translate
1
Add a comment...

dq1

Shared publicly  - 
 
دستگاه جوجه کشی ارزان محفظه ای است که در آن تمام شریط لازم برای تبدیل تخم مرغ به جوجه رعایت می شود. اصول کلیه ماشین ها جوجه کشی، چه آنهایی که بسیار ساده و چه آنهایی که بزرگ و دارای ظرفیت زیادی هستند یکسان است. در ماشین های جوجه کشی شرایط لازم از قبیل حرارت، رطوبت، تهویه و چرخش تخم مرغ تامین می شود. وبسایت فروشگاهی دی کیو شاپ با تاییدیه از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی زیر نظر وزارت صنعت معدن و تجارت یکی از معتبرترین و بروز سامانه خرید اینترنتی دستگاه جوجه کشی / قفس/ پرکن و لوازم جانبی می باشد . با تلاش گروه IT دی کیو شاپ کاربران محترم با اطمینان خاطر و به آسانی و بدون اتلاف وقت از منزل با رایانه شخصی اقدام به خرید آنلاین دستگاه جوجه کشی فول دیجیتال می نمایند تا لذت جوجه کشی را در کانون گرم خانواده تجربه کنند.
 ·  Translate
1
Add a comment...

dq1

Shared publicly  - 
 
جوجه کشی مصنوعی توسط دستگاه جوجه کشی به صورت زیر انجام می گیرد

مرحله ستر دستگاه جوجه کشی

در کارخانه‌های جوجه‌کشی ۱۸روزاول ( ازساعت ۴۴۰-۰) تخم‌مرغها رادرداخل دستگاه ستر (تخم‌مرغ‌گیر) که دمای آن۲/۳۷ ورطوبت آن۶۰% است قرار می‌دهند.
در دستگاه ستر چهار عامل باید مورد توجه قرار گیرد:

دما دستگاه جوجه کشی
دمای مناسب برای جوجه‌کشی به طور متوسط معادل ۳۸-۳۷ درجه می‌باشد. کاهش دما منجر به دیرتر خارج شدن جوجه‌ها از تخم‌مرغ می‌شود و افزایش آن منجر به زودتر خارج شدن جوجه‌ها از تخم‌مرغ می‌گردد. درجه حرارت مناسب درماشینهای مختلف تا حدودی متفاوت می‌باشد.
رطوبت
رطوبت موجود در ماشینهای جوجه‌کشی سبب تبخیر آب از تخم‌مرغها و تلفات جنین می‌شود. از این روتوجه به رطوبت مناسب از اهمیت بسیاری برخوردار است. از طرفی کاهش رطوبت ماشینهای جوجه‌کشی منجر به افزایش تبخیر و وسیع تر شدن کیسه‌های هوایی داخل تخم می‌شود. در نتیجه نوک جوجه زود تر به اطاقک هوا می‌رسد. همچنین افزایش رطوبت نیزمنجر به وسعت دیر بهنگام کیسه هوا شده و جوجه در این زمان قادر به تنفس نخواهند بود. رطوبت ماشینهای جوجه‌کشی به دمای آنها و سرعت تهویه بستگی دارد.

تهویه دستگاه جوجه کشی

طی دوره جوجه‌کشی مصنوعی اکسیژن مورد نیاز جنین توسط منافذ موجود در پوسته تخم‌مرغ تامین می‌شود. دی‌اکسیدکربن نیز از همین منافذ خارج می‌گردد. میزان اکسیژن مورد نیاز جهت رشد جنین حدود۲۱% می‌باشد. به ازای هر۱% کاهش میزان اکسیژن ۵%میزان جوجه‌دهی کاهش می‌یابد. همچنین عدم خروج دی‌اکسیدکربن و تجمع آن در اطراف تخم‌مرغها منجر به کاهش درصد جوجه درآوری می‌شود. چنانچه غلظت دی‌اکسیدکربن به ۵% برسد درصد جوجه درآوری به صفر خواهد رسید. حداکثر میزان افزایش غلظت دی‌اکسیدکربن ماشینهای جوجه‌کشی  ۵%می باشد. تهویه مشابه سالنهای پرورش اعمال می‌گردد وچون اکسیژن احتیاج است ودی‌اکسیدکربن دفع می‌گردد در نتیجه در زمستان گرم ودر تابستان باید سرد باشد.در جوجه‌کشی فشار مثبت در تهویه مطلوب تر است و جهت تهویه از سمت تمیزترین قسمتها (سترها) به آلوده‌ترین بخش (اتاق شستشو) می‌باشد.
 ·  Translate
4
Add a comment...
Collections dq1 is following
Contact Information
Contact info
Phone
01142262056
Mobile
09369679411
Email
Fax
01142258768
Address
مازندران – قائم شهر – جاده بابل- روبروی پمپ بنزین علیزاده-نبش تلار۴۲ – کدپستی: ۴۷۶۱۶۷۵۷۱۱
Story
Tagline
دستگاه جوجه کشی , ماشین جوجه کشی , قرقاول , بلدرچین , شترمرغ , کبک, جوجه کشی , مرغداری , دی کیو شاپ , دی کیو وان , DQ1, dq1.ir
Introduction

در سال ۱۳۸۸ با مشارکت جمعی از متخصصان علوم دامپروری تـوسط مـهندس یـاســر افــرابــندپی تشکیل شد. مهندس افرابندپی مـدرک کـارشـناسی خود را در رشته پـرورش طیور از دانشـگاه مجتمع آموزش جهادکشاورزی استان مـازندران اخذ نمودند.  گروه  با نیل به پیشرفت صنعت طیور  کشور و کشورهای همسایه پا به این عرصه گذاشته و بخاطر علاقه و متخصص بودن در رشته پـرورش طیور محصولات تولیدی را با جدیدترین متد دنیا روانه بازار هدف می کند.

محصولات کلی شرکت شامل:

انواع قفس پرورشی بلدرچین ، دستگاه های جوجه کشی پرندگان ، کشتارگاه ، پرکن و …

با توجه به گسترش تولید بلدرچین در ایران نیاز به استفاده از دستاوردهای روز علمی دنیا در زمینه پرورش ضروری بنظر می رسد. محصولات ما در زمینه تولید محصولات طیور در کنار دیگر رقبا در این صنعت مشغول به فعالیت می باشد. در این راستا گروه علمی پـرطلایی جهت کـارآفرینی و تامین نیازهای علمی و فنی تولید کنندگان و پل ارتباطی با مشتریان محترم برقرار می کند.

گروه علمی  متشکل از اساتید و دانشجویان متخصص در زمینه پرورش طیور بوده که با تالیف و ترجمه مقالات معتبر درباره بلدرچین وهمکاری با دانشجویان فوق لیسانس و دکتری در تولید پایان نامه ها و پروپازال های تخصصی مرتبط با بلدرچین و سایر پرندگان به تولید دانش دراین صنعت می پردازد .

امروز بنا بر شواهد و نظرات مشتریان، پــرطلایی موفق ترین در تولید دستگاه های جوجه کشی پرندگان در سایز های مختلف می باشد. جوجه درآوری بالا بخصوص جوجه درآوری غاز و قرقاول، مصرف کم انرژی، مقاومت دستگاه در برابر نوسانات، خدمات پس ازفروش گسترده و قوی در کشور و کشورهای هم جوار، رعایت اصول طراحی صنعتی در تولید دستگاه های جوجه کشی و از همه مهم تر کیفیت جوجه خروجی از دستگاه می باشد.

ما با افتخار اعلام می نماییم بخاطر مشاوره و راهنمایی کارشناسان متخصص خود در زمینه تولیدات طیور گام مثبتی برای کارآفرینی و تغذیه سالم اقشار مردم جامعه برداشته است.

مــعرفی بـخشـی از مـحصولات و خدمات پــرطلایـی:

فروش دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی تمام اتوماتیک با ظرفیت های ۱۰ عددی ، ۳۰عددی، ۴۲ عددی، ۸۴عددی مرغ، ۱۲۶عددی مرغ، ۲۱۰عددی مرغ، ۴۲۰عددی مرغ، ۵۸۸عددی مرغ ، ۹۲۴عددی مرغ ، ۱۸۵۰عددی مرغ و دستگـاه های جوجه کشی صنعتی ۱۲هزار عددی مرغ و ظرفیت های بالاتر همچنین برای تمام پرندگان که به نسبت سایز تخم نطفه دار ها ظرفیت های دستگاه مشخص می شود.

دی کیوشاپ در زمینه تولید قفس های استاندارد پرورش کبک و بلدرچین فعالیت دارد که نمونه قفس ها در فروشگاه سایت موجود می باشد.

دیگر محصولات ما، تولید پرکن های اتوماتیک و با کیفیت پرکن مرغ، بلدرچین، بوقلمون، اردک و غاز فعالیت دارد

و مابقی محصولات که در قسمت فروشگاه سایت قابل رویت می باشد.

هدف اصلی ما در گروه طیور معرفی و تولید محصولات با کیفیت ضـمانت کالا مطمئن و خــدمات پس از فــروش گسترده به مشــتریان عــزیز می باشد. که سابقه ما در این زمینه گویای روشن بر این مسئله می باشد. فقط کافیست قبل از خرید سابقه فعالیت ما کیفیت محصولات و خدمات را از مشتریان ما جویا شوید.