Profile cover photo
Profile photo
Drukarnia Wielkoformatowa Digital Printing Solutions
82 followers -
www.DPSdruk.pl | CERTYFIKOWANA DRUKARNIA - The 3M™ MCS™ Warranty Qualified Manufacturer - the protection promise for your branding. 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer Drukarnia DPSdruk.pl jest własnością Agencja Reklamowa Contact
www.DPSdruk.pl | CERTYFIKOWANA DRUKARNIA - The 3M™ MCS™ Warranty Qualified Manufacturer - the protection promise for your branding. 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer Drukarnia DPSdruk.pl jest własnością Agencja Reklamowa Contact

82 followers
About
Posts

Post has attachment
W naszym sklepie możesz zamówić najwyższej jakości wydruki na wylewanych foliach premium 3M z technologią mikrokanalików: Wydruki zabezpieczamy dedykowanymi laminatami 3M i udzielamy gwarancji producenta 3M™ MCS™ Warranty - na gotowy produkt.
https://www.dpsdruk.pl/aktualnosci/35,zamow-wydruki-na-wylewanych-foliach-3m-z-technolog
Photo
Add a comment...

Post has attachment

W dniach 7-9 lutego drukarnia www.DPSdruk.pl zaprezentowała się podczas targów Reklamy i Poligrafii Rema Days 2018. Razem z naszymi partnerami +3M, +THE WRAP CENTER Rafał Żmuda oraz 3M Folie Samochodowe - Dystrybucja współtworzyliśmy innowacyjne stoisko, które odwiedziło tysiące zwiedzających.

https://youtu.be/oHPyYejV-nY
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has shared content
Zapraszamy na stronę drukarni www.DPSdruk.pl, która jest własnością +Agencja CONTACT :)
Add a comment...

Post has attachment
Odwiedź nas na Rema Days i zobacz zadrukowane przez nas folie 3M w akcji!


Już w dniach 7-9 luty przez trzy dni pokażemy Wam kilkanaście oblicz oklejanego BMW i8 folią 3M IJ180mC zadrukowaną w technologii HP latex w naszej drukarni http://www.DPSdruk.pl !
Zapraszamy na stoisko T13, hala F!

Co Cię czeka na naszym stoisku?

Zobacz konkurs w oklejaniu na żywo! Dowiedz się więcej o możliwościach najnowszych folii 3M i spróbuj jak pracuje się na drukowanych przez nas materiałach.

W tym roku wspólnie z naszymi partnerami - +3M , Certyfikowanym Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjnym 3M - www.thewrapcenter.pl, oraz dystrybutorem folii 3M - 3M Folie Samochodowe www.folia-samochodowa.pl, zapraszamy na Endorsed Wrap!t Ring - konkurs oklejania na żywo z udziałem certyfikowanych aplikatorów 3M Endorsed. Na stoisku odbędą się również pokazy aplikacji najnowszych folii do druku, folii do reklamy podświetlanej oraz folii architektonicznych. Dowiesz się więcej o najszerszej na rynku gwarancji 3M™ MCS™ pokrywającej gotowy wyrób (po zadruku i aplikacji). Pokażemy również, jak folia graficzna jest zadrukowywana w technologi HP latex oraz aplikowana, z możliwością konsultacji, doboru oraz testowania i zakupu.

Jakie produkty będzie można zobaczyć?

Na targach zaprezentują się najnowsze folie do zmiany koloru pojazdu z serii 3M™ 1080 oraz innowacyjne laminaty fakturowane serii 8900. Dowiesz się więcej o foliach 3M™ IJ180mC w wersji metalizowanej, transparentnej oraz białej i o odblaskowej folii do zadruku IJ780mC. Zobaczysz w akcji fenomenalne taśmy tnące folię 3M™ Knifeless – pozwalające na pracę bez ryzyka uszkodzenia oklejanej powierzchni i zapoznasz się z pełną gamą nowych folii do reklamy podświetlanej oraz folii architektonicznych serii DI-NOC.

Prezentowana gama produktów otrzymała aż trzy medale The Prize for Innovations 2017.
Do zobaczenia w lutym na Rema Days - stoisko T13, hala F ! #WRAP!T

odbierz darmową wejściówkę: https://www.dpsdruk.pl/aktualnosci/34,odwiedz-nas-na-rema-days-i-zobacz-folie-3m-w-akcji
Photo
Add a comment...

Post has shared content
3M Select Graphic Provider - Platinum.


Od zawsze jakość bez kompromisów była dla nas najważniejszą wartością. Jesteśmy już ponad 18 lat na rynku. Bezpośrednio drukiem wielkoformatowym zajmujemy się ponad 9 lat. W naszej drukarni używamy najlepszych rozwiązań na rynku. Wysokiej klasy materiałów do druku firmy 3M. Najnowszych technologii druku oraz niezawodnych urządeń od czołowych producentów. Nieustannie szkolimy się i podnosimy nasze umiejętności oraz kompetencje. Oprócz sprzętu mamy szeroko pojętą wiedzę na temat tego co robimy... co lubimy robić.

Od paru lat jesteśmy certyfikowanym producentem wydruków wielkoformatowych 3M MCS™ Warranty Qualified Manufacturer. Po spełnieniu szeregu kryteriów oraz wymagań jakościowych, zostaliśmy dodatkowo docenieni przez naszego wieloletniego Partnera biznesowego. Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że jesteśmy pierwszym w Polsce 3M Select Graphic Provider (zalecany dostawca grafik wielkoformatowych). Dodatkowo w trzystopniowej skali otrzymaliśmy najwyższy stopień - Platinum.

I'm in CONTACT.

www.DPSdruk.pl
#AgencjaReklamowaCONTACT
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Kolejna nasza realizacja dla 3M Poland. Tym razem dla działu Commercial Solutions Division zaprojektowaliśmy oraz wydrukowaliśmy grafikę do oklejnia samochodu demo na którym znalazła się cała paleta folii 3M do Car Wrapu: Folia graficzna IJ180mC w wersji biała oraz metaliczna z laminatami brushed oraz carbon, odblaskowa folia wylewana IJ780mC oraz folia do zmiany koloru serii 1080. Oklejeniem zajął się nikt inny jak nasz mistrz Joda - egzaminator z certyfikowanego centrum szkoleniowego 3M - The WRAP CENTER - Rafał Żmuda, Aplikator 3M Endorsed: Mariusz Domański oraz nasi aplikatorzy z naszej drukarni wielkoformatowej www.DPSdruk.pl.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług projektowania, druku oraz wyklejania pojazdów oraz flot samochodowych.
#WRAP!T #3M #CarWrap

Drukarnia Wielkoformatowa DPSdruk.pl jest brandem Agencji Reklamowej CONTACT
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
26.05.2017
13 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
ZUND - nowy szwajcarski ploter tnąco - frezujący w drukarni wielkoformatowej DPSdruk.pl.

Właśnie zakończyliśmy instalacje nowego urządzenia. Więcej o możliwościach tej maszyny możecie przeczytać na stronie producenta: http://www.zund.com lub na stronie dystrybutora w Polsce: http://http://www.systemytnace.pl/

Drukarnia DPSdruk.pl jest własnością +Agencja Reklamowa Contact
Dziękujemy za instalacje oraz szkolenie Zund / Integart
PhotoVideo
PhotoVideo
Photo
12.05.2017
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Podczas targów reklamy nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas trzech dni Rema Days 2017 odwiedziło ponad 21 000 osób. Dziękujemy!

#WRAP!T
+3MwPolsce +3M +THE WRAP CENTER Rafał Żmuda +Firma Romulus - Materiały lakiernicze, Folie, Lakiery samochodowe
www.DPSdruk.pl jest własnością +Agencja CONTACT
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded