Shared publicly  - 
 
Samsung Galaxy Note II

Pojďte se podívám, co všechno se dá dělat s tímto tabletofonen.
Translate
19
2
Jiří Tomšej's profile photoTomáš Kobr's profile photoPetr Zatloukal (Dragis)'s profile photoJiří Trávníček's profile photo
12 comments
 
Vypadá to že Samsung udělal parádní práci :)
Translate
 
Vypadá to moc hezky, ale já mám neustále obavu o baterku . Zatím ke každému telefonu jsem musel dokoupit větší (zatím jsem měl telefony u kterých to šlo), ale tady?
Translate
 
Je skvělé, že se Samsung zaměřil na uživatele a jeho potřeby pro práci.
Translate
 
+Tomáš Kobr nebojte se baterie, u Note II má kapacita tuším 3 100 mAh a to je velmi vysoké číslo, odhaduju výdrž na dva až tři dny klasické práce ( což já považuju za dost u zařízení s těmito hodnotami u displeje ) :-)
Translate
 
Jo to by bylo moc hezke. Uvidime. Kazdopadne je to zatim muj favorir. Akorat pockam na zkusenosti jinych :) a v neposledni rade na trochu nizsi cenu.
Translate
 
Již jsem rozhodnut, že si jej zakoupím na 80%, pokud HTC vytáhne z rukávvu nový nexus s takovouto velikostí dipsleje, tak své rozhodnutí ihned přehodnotím :-)
Translate
Translate
Translate
 
No jo když ono mne baví na tyhle věci přicházet sám, než si někde přečíst.
Translate
 
Podle mě tak výdrž bude tak den a půl maximálně měl jsem SGN jedničku a nabíjel jsem deně a baterie měla kapacitu 2500 mAh takže o moc víc to zas nevydrží.
Translate
 
omlouvám se za rýpání, ale máte chybu v popisku videa asi tam mělo být pojďte se podívat místo podívám, jinak jako vždy pěkná práce =)
Translate
Add a comment...