Profile

Cover photo
Dorjan Shqiplive
Works at shqiplive
147 followers|216,917 views
AboutPostsPhotosVideos+1's

Stream

Dorjan Shqiplive

Shared publicly  - 
2
de souza helena's profile photoKlodian.ibrahimi Klaudio's profile photo
2 comments
 
Bigu 8 ja vlen ta shofesh

Add a comment...

Dorjan Shqiplive

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Dorjan Shqiplive

Shared publicly  - 
1
Ardit Toca's profile photo
 
Hey Dori.. na rregullloo pak 3 Plusin, please, se nuk na hapet, na del Tiptv :(
 ·  Translate
Add a comment...

Dorjan Shqiplive

Shared publicly  - 
SERBIA-ALBANIA channel livestreaming on internet best stream in websites watch it live and free on online-tv.ws - Live streaming tv online
1
1
Add a comment...

Dorjan Shqiplive

Shared publicly  - 
4
Dorjan Shqiplive's profile photovali hoti's profile photoRion Cana's profile photo
4 comments
 
Pse Sbon Film Nje Hd Edhe 2 Hd
 ·  Translate
Add a comment...

Dorjan Shqiplive

Shared publicly  - 
 
Worth Streaming e' il modo piu' facile di vedere tv e ascoltare le radio in...
1
Irma Titani's profile photo
 
jojojo,nuk punon dhe kaq mire!!!!
 ·  Translate
Add a comment...

Dorjan Shqiplive

Shared publicly  - 
kanalet televizive live vetem per ju ne shqiplive
1
Add a comment...

Dorjan Shqiplive

Shared publicly  - 
3
Add a comment...
Story
Tagline
Nuk ka asgje te paarritshme ..
Introduction
Jam Dorjani ,kam filluar te merrem me website qe ne  vitin 2008 ,Informatika eshte pasioni im .
Basic Information
Gender
Male
Looking for
Friends, Dating, Networking
Relationship
Married
Other names
Dori
Work
Occupation
Webmaster
Skills
html,css.php,javascript
Employment
  • shqiplive
    2008 - present
Links
Contributor to
Dorjan Shqiplive's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
big brother albania live
www.bigbrother-albania-live.com

Kanali bigbrother Albania stream live Big brother albania live 24 ore per te gjithe Shqiptaret JU ftoj ta ndiqni online ne live-bba.com You

News24 tv live stream
www.shqiplive.info

Tv News24 live stream online,kanali i mirenjohur nga Shqiptaret,i pasur me lajme ne kohe reale minut pas minuti.Ju ftojme ta ndiqni live ne

Writen by : Dorjan Shqiplive
www.shqiplive.info

Tv Shqip Live Televizionet shqiptare kosovare live vetem ne shqiplive,Top channel,Tv Klan,Big brother Albania,Vizion plus,Rtk ktv ,Tvsh,Top

Aplikimi big brother Albania 7
www.live-bba.com

Ka filluar aplikimi per sezionin e spektakolit te shumepritur bigbrother Albania 7. Per te aplikuar ne sezionin e shtate te big brother Alba

Ditari i Kronkodilit me Elvis Pupen dhe Ervin Bejlerin - Watch live
www.top-al.com

Ditari i Kronkodilit me Elvis Pupen dhe Ervin Bejlerin nje spektakel humori i realizuar me nje mjeshteri qe prezanton ne menyre saterike jet

Parodistet e Vlores hallet e perditshme ne Shqiperi - Watch live
www.top-al.com

Parodistet e Vlores duke qare hallet e Shqiperise me kenge me dhe me batuta.Ju ftoj ta ndiqni ne top-al.com

8 Persona Plus - Watch live
www.top-al.com

8 persona plus , është komedi e shfaqur në teatrin shqiptar, me regjisor Andon Qesari dhe Ferdinand Radi. Aktorët dhe rolet Luiza Xhuvani...

Koha e larget - Watch live
www.top-al.com

Kohë e largët është një film shqiptar i prodhuar në vitin 1983 Kinonstudio Shqiperia e re.Bazuar në tregimin e Sotir Andonit “David Selenika

Dy krisma në Paris watch live
www.top-al.com

Dy krisma në Paris.Një dramë nga Sheri Mita me subjekt vrasjen e Esat Pashë Toptanit në Paris si dhe gjyqin e bërë ndaj Avni Rustemit. Inter

Shi ne plazh - Watch live
www.top-al.com

Shi ne plazh online.Alberti me profesion fizikant dashurohet me nje aktore. E gjithe komedia rrotullohet rreth dashurise se tyre, dhe se si

Prefekti - Watch live
www.top-al.com

Një punë e Besim Levonjës, komedia “Prefekti” përqesh dhe tallet me prefektin e Tiranës gjatë kohës së pushtimit fashist, Qazim Mulletin dhe

TvKlan Kosova live stream | KlanKosova Tv online streaming
www.shqiplive.info

Tv Klan kosova televizion kosovar ,trasmeton filma seriale te ndryshem.Ju ftojme ta ndiqni live ne shqiplive

Top-News Tv Live | Topnews Tv Shqip live stream
www.shqiplive.info

Top news Tv kanali televiziv i ndjekur nga shqiptaret ne Shqiperi dhe diaspore,kanali i te rejave ne kohe reale

TV Explorer shkence live stream | Explorer Shkence Digitalb online Alban...
www.shqiplive.info

TV Explorer Shkence, do te flitet per gjithçka... Shkence, teknologji, elektronike, mekanike, inxhinieri, arkitekture, industri, prodhimi.Kn

TV Bang Bang live |BangBang tv stream
www.shqiplive.info

Tv Bang bang kanali i preferuar i femijeve,ketu do te shihni kartonat per femijet tuaj ne gjuhen shqipe,duke i ndihmuar ato per nje shqipe l

TV Film Aksion live |Tv aksion stream
www.shqiplive.info

Tv Film aksion ,filmat me te ndjekur me aspekt aksion te trasmetuar online,nje kanal i krijuar per te apasionuarit e filmit aksion

Horoskopi ditor i axhornuar ne shqiplive
www.shqiplive.info

Horoskopi ditor i axhornuar cdo dite , demi, dashi, peshorja, ujori, binjaket,luani,bricjapi,Luani

Radio Shqiptare Online live streaming|Radio shqip live
www.shqiplive.info

Radiot Shqiptare live ne internet,me muzike te ndryshme popullore dhe te rrymave te ndryshme ne shqiplive

TvKlan live stream | Klantv online
www.shqiplive.info

Tv Klan ,televizioni kombetar Shqiptar.Nje nder me te ndjekurit nga Shqiptaret si brenda dhe jashte atdheut,i mirenjohur per emisionet e tij

Tv Top-channel |TopChannel Tv Shqip live stream
www.shqiplive.info

Top channel Tv kanali televiziv me i ndjekur nga shqiptaret ne Shqiperi dhe diaspore,me programe te shumellojshme,nder programet me sukses q