Profile cover photo
Profile photo
Dora Alyans
196 followers -
7000 çeşit farklı alyans!
7000 çeşit farklı alyans!

196 followers
About
Posts

https://plus.google.com/+DoraAlyansMücevherİstanbul Bizi Google haritalarda bulun. Dora Alyans Google işletme sayfamız.
Add a comment...

Post has attachment
Dora Alyans ürün videosu
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
ALYANS ALIŞVERİŞ ÖNERİLERİ

Alyans çiftlerin beraberliğe attıkları adımı taçlandıran, yüzük parmağından kalbe uzanan ve hayat boyu elde taşınan bir yüzüktür. Manevi anlamı çok büyüktür. Bu yüzüğü seçmek de bir o kadar zordur ve önem gerektirir. 
Add a comment...

Post has attachment
ALYANS  İÇİNE NE YAZILIR?

Alyans alacak çiftler, alyanslarını seçtikten sonra bir de alyanslarının içine ne yazılması gerektiğini karar vermek durumundadırlar. Alyansın içine yazılacak yazı, alyans almanın en zevkli kısmıdır aslında. Çünkü alyans seçme süresi ortalamalara bakılırsa bir hayli uzun sürmektedir. Alyanslarını beğenmiş olan çiftler iç yazılarını seçerken genellikle birbirlerinin isimlerini kendi alyansına yazdırırlar. Bay, bayanın ismini ve bayan da bayın ismini yazdırmaktadır. Fakat bazı durumlarda ise her iki isim de bay ve bayanın alyansında yazılabilir. Mesela bay ve bayanın isimlerinin arasına sonsuzluk işareti konabilir. Arada bulunan sonsuzluk işareti çiftlerin bir ömür boyu beraber olacaklarına dair güzel bir simgedir. 
Add a comment...

Dora Alyans'ın Nuruosmaniye’ deki 150 metrekarelik showroom ‘unda binlerce alyans çeşidi mevcuttur. Dora Alyansın birçok markadan oluşan koleksiyonu, alyans bakmakta olan çiftlere kolaylık sağlamaktadır. Her bir koleksiyon farklı temalar işlemektedir. Nuruosmaniye’deki dev showroomda bu alyansların hepsini görebilir, Dora Alyansın uzman kadrosundan bilgi alabilirsiniz. Ana dalı alyans üretmek olan Dora Alyans bütün çeşitlerini merkez mağazası olan Nuruosmaniye mağazasında sergilemektedir. 

Ayrıca zamanı kısıtlı olan kişiler kolayca shop.doraalyans.com ‘a girebilir ve birçok alyans modelini buradan görebilir. Böylece zamanı kısıtlı olan kişiler hem bilgisayarlarının başında rahat bir şekilde alyans modelleri hakkında fikir sahibi olmuş oluyorlar. Bunun yanı sıra alyans modellerinin fiyatlarını inceleyip, alyans için düşünmüş oldukları bütçeyi değerlendirmiş oluyorlar. shop.doraalyans.com sayfasında ayrıca alyansların, maden seçeneklerini değiştiren uygulama sayesinde istedikleri maden seçeneklerinin fiyatlarını karşılaştırabiliyorlar. 

Dora Alyansın shop.doraalyans.com sayfasında standart maden seçeneği alyanslarda 14 ayar olarak gözükmektedir. Tabi istenirse bu ayarlar 9 ayar veya 18 ayar maden seçenekleriyle değiştirilebilir. Tabi ki 9 ayar seçildiğinde otomatik olarak alyans fiyatları düşecektir. Bu sayede istenirse daha düşük bir bütçe ayırarak aynı alyansa sahip olunabilecek. 18 ayar seçildiği takdirde alyansların fiyatı artmış olacaktır. Standart olarak 14 ayar seçilmiş olması ise alyansların gündelik hayatımızda çok kullanmamız ve de çizilmesiyle alakalı olmaktadır. 14 ayar alyans sert maden olduğundan dolayı daha az çizilmekte, dolayısıyla alyansınızın cilası daha uzun süre ilk günkü gibi kalmaktadır.

Bunun yanı sıra maden seçeneği olarak alyansınızı gümüş olarak seçebilirsiniz. Bu da otomatikman fiyatları düşürmekte ve bütçenizi sarsmamaktadır. Özellikle Nişan için alınacak alyansların gümüş olarak seçilmesi bütçeniz için çok uygun olacaktır. Dora Alyansın web sitesinden ürün seçimi, bütçe ayarı yapabilir ve alyansınızı satın alabilirsiniz. Tabi ki ürünü canlı olarak görmek isterseniz, Dora Alyansın Nuruosmaniye’ deki mağazasında seçmiş olduğunuz alyansları teker teker inceleyebilirsiniz. Dora Alyansın uzman ekibinden seçmiş olduğunuz alyanslar hakkında istediğiniz bilgiyi elde edebilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
Alyansta Dora Kalitesi
Add a comment...

Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Dora Omnia Alyans Yüzükler
5 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded