Profile cover photo
Profile photo
Domar - firma sprzątająca
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Jakość to podstawa! I tego się trzymamy. Doświadczenie i indywidualne oczekiwania Klientów sprawiły, że jesteśmy obecnie wiodącą firmą sprzątającą w Bełchatowie, gdzie cieszymy się uznaniem i renomą wśród szerokiego grona odbiorów indywidualnych, jak firmowych.

Dbamy o każdy szczegół świadczonych przez nas usług. Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony serwis sprzątający, który wykona usługę sprzątania z należytą dokładnością, bez względu na to, czy będzie to mycie okien, sprzątnie biur, sprzątanie po remoncie czy też tylko czyszczenie tapicerki. 

Ponadto, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo do sprzątania wykorzystujemy tylko wysokiej jakości sprawdzone środki czyszczące.

Zdajemy sobie sprawę, że czyste wnętrza to wizytówka każdego mieszkania, czy biura, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, aby usługi sprzątania były satysfakcjonujące dla naszych Klientów http://domar-24.eu/o-nas/ 

Post has attachment
Ktoś Ci powiedział, że podłogom w Twojej firmie przydałaby się polimeryzacja. Tylko skinąłeś głową. Myślisz sobie fajnie, ale co to właściwie jest, na czym polega, jak to zrobić?

Otóż polimeryzacja to najogólniej rzecz ujmując zabezpieczenie podłogi przed zabrudzeniami za pomocą nałożenia na nie specjalnych twardych powłok.

Nasza firma zajmuje się takimi usługami, wykorzystując w tym celu specjalistyczny sprzęt oraz odpowiednie środki. Wykonanie procesu polimeryzacja na Twojej podłodze, to efekt murowany na dłuższy czas.

Nasz wykwalifikowany i sympatyczny serwis sprzątający służy Państwu radą na każdym etapie doczyszczania podłóg http://domar-24.eu/uslugi-sprzatajace/polimeryzacja-czyszczenie-podlog/ 
Photo

Post has attachment
Proponujemy Państwu szeroki zakres usług porządkowych, polegających głównie na kompleksowym:

• sprzątaniu domów i biur,
• sprzątaniu wszelkich lokali po remoncie,
• dbaniu o czystość terenów zewnętrznych,
• czyszczeniu tapicerek,
• praniu dywanów i wykładzin,
• czyszczeniu i konserwacji podłóg,
• myciu okien,itd.

Zapraszamy z zapoznaniem się z naszą ofertą http://domar-24.eu/uslugi-sprzatajace/

Jeśli okaże się, że nie znajdziecie Państwo usługi, którą są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu http://domar-24.eu/kontakt/

Z pewnością nie zostaną Państwo z tym sami, bowiem firma DOMAR stawia przede wszystkim na zaspokajanie indywidualnych potrzeb swoich Klientów.

Post has attachment
Domar to firma sprzątająca z Pajęczna koło Bełchatowa specjalizująca się w utrzymywaniu czystości wewnątrz różnych pomieszczeń http://domar-24.eu Codzienna gonitwa, mnóstwo obowiązków, brak czasu na cokolwiek, a tu jeszcze trzeba zająć się pracami porządkowymi. Nic prostszego, wystarczy zlecić usługę naszej firmie, a wykonamy ją z należytą starannością i dbałością o każdy szczegół. Wykorzystując profesjonalny sprzęt podczas sprzątania sprawimy, że Państwa pomieszczenia oraz ich wyposażenie odzyskają dawny blask!
Photo
Wait while more posts are being loaded