Profile cover photo
Profile photo
‫موتور جستجوی دکتر یاب‬‎
20 followers -
لیست آدرس و شماره تلفن مطب پزشکان
لیست آدرس و شماره تلفن مطب پزشکان

20 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
•• فواید و معجزه صمیمیت جنسی همسران ••

ارتباط زناشویی بین شما و همسرتان تأثیرات بسیار عمیقی بر سلامت جسم و روان شما دارد و می‌تواند بسیاری از مشکلات روحی و حتی جسمی که بسیاری از زوج‌های ما متأسفانه به آن دچار هستند را کنترل و از بین برد. بنا بر گفته‌های پژوهشگران و محققان می‌توان دریافت که اگر یک رابطه زناشویی موفق، مستمر و منظم باشد می‌تواند طول عمر شما و همسرتان را طولانی کند و اثرات مطلوبی را بر سلامت جسم و روح هردو را داشته باشد.

• صمیمیت جنسی فشارخون را پايين مي‌آورد
نگران نباشيد؛ اگر با فشارخون بالا دست و پنجه نرم مي‌كنيد، قرار نيست نگران سلامت‌تان بعد از برقراري رابطه زناشويي باشيد. محققان مي‌گويند اين رابطه مي‌تواند مثل يك داروي فشارخون عمل كرده و حال شما را بهتر كند. از نظر محققان رابطه زناشويي نه تنها استرس را كم مي‌كند، بلكه در صورتي كه منظم و مداوم باشد، فشارخون را هم پايين مي‌آورد. طبيعي است كه با حذف شدن اين دو عامل خطر، يعني استرس و فشار خون، قلب شما سالم‌تر مي‌ماند و كمتر به بيماري‌هاي كليوي دچار مي‌شويد و خطر سكته مغزي هم از شما دور مي‌شود.
 
 
اگر هر روز به يك بيماري دچاريد، بايد به رابطه‌اي كه با همسرتان داريد، نگاه كنيد. در صورتي كه مدتي است رابطه ميان شما سرد شده، طبيعي است كه بيماري‌هاي مختلف بدن‌تان را هدف قرار دهند. محققان مي‌گويند یک يا دو بار ارتباط  زناشویی در هفته ميزان يك آنتي بادي به نام ايمونوگلوبين A در بدن را بيشتر مي‌كند و باعث مي‌شود كه در برابر سرماخوردگي و ساير عفونت‌ها ايمن شويد. از نظر آنها تاثير رابطه زناشويي آنقدر زياد است كه مي‌تواند سيستم ايمني را تا 30 درصد قوي‌تر كند. گذشته از اين، بررسي‌ها نشان مي‌دهد كه رابطه زناشويي اثري مشابه ورزش كردن روي بدن مي‌گذارد و به بهبود عملكرد قلب و عروق، افزايش توان، انعطاف‌پذيري و تعادل كمك مي‌كند.
 
• با اعتماد به نفس می شوید
تازگي‌ها نمي‌توانيد از حق‌تان دفاع كنيد و حس مي‌كنيد به اندازه ديگران توانا و باارزش نيستيد؟ شايد صميميت ميان شما و همسرتان كم شده كه چنين احساسي مي‌كنيد چراكه به باور محققان، كساني كه ارتباط زناشويي موفقي ندارند، اعتماد به نفس‌شان پايين است و در مقابل رابطه موفق زناشويي مي‌تواند به بالا رفتن اعتماد به نفس كمك كند.

• درد سراغ شما را نمیگیرد
اكسي‌توسين تنها عشق را در روابط زن و شوهرها به جريان نمي‌اندازد. وقتي اين هورمون بيشتر ترشح مي‌شود، اندروفين بيشتري در بدن افراد آزاد مي‌شود و به همين دليل كمتر دردهاي جسماني را احساس مي‌كنند. در نتيجه رابطه زناشويي موفق و مستمر ترشح اكسي توسين بيشتر مي‌شود و در نتيجه آن سردرد، درد ناشي از التهاب مفاصل و علائم سندرم پيش از قاعدگي هم كمتر مي‌شود.
 
• خداحافظ سرطان
 و...

متن کامل در لینک زیر :
http://doctor-yab.ir/dr/admin/posts/111/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
رفع بوی بد دهان با راهکارهای ساده

شما هم شاید جزو افرادی باشید که از بوی بد دهان خود شاکی باشید و از اینکه دیگران به خاطر بوی بد دهان شما آزارده می شوند خسته شده باشید. اما هر مشکلی علتی دارد که در صورت رعایت نکات دیگر دچار آن مشکل نمی شوید. دکتریاب در این مطلب قصد دارد تا به شما کمک کند تا با رعایت چند نکته ساده بوی بد دهان شما برای همیشه از بین رود.
Add a comment...

Post has attachment
درمان سریع و خانگی سرماخوردگی :

ما داریم کم کم به فصل زمستان نزدیک می شویم و سرماخوردگی بیماری ای است که به ظاهر بیماری ساده‌ای است ولی می‌تواند شما را چند روز از کار و زندگی بیندازد و اگر بدن ضعیفی هم داشته باشید، بارها در طول فصول سرد سال می تواند شما را کلافه کند. اگر در همان ابتدای سرماخوردگی چند راه ساده خانگی را امتحان کنید و البته حواستان به رعایت چند نکته هم باشد، می‌توانید از شدیدتر شدن سرماخوردگی جلوگیری کنید و حتی سریع تر به روال عادی زندگی برگردید.

برای خواندن کامل متن به لینک زیر مراجعه کنید :
http://doctor-yab.ir/dr/admin/posts/100/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
راه اندازی صفحه دکتریاب در گوگل پلاس !
در روز های آینده صفحه رسمی دکتر یاب در گوگل پلاس فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded