Profile cover photo
Profile photo
Dobrezdravie.sk
1 follower -
Zelený jačmeň a chlorella - Zdravá výživa pre všetkých
Zelený jačmeň a chlorella - Zdravá výživa pre všetkých

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Zelený Jačmeň

Zelený jačmeň je živá enzymaticky šťava z mladých lístkov jačmeňa v podobe 100%-ne čistého a nepasterizovaného prášku bez trávnej vlákniny. Obsahuje celé spektrum živých enzýmov, vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín v prírodnej forme. Má vysoký obsah betakaroténu, vitamínu C, E a vitamínov radu B: B1, B2, B3, B6, biotínu, kyseliny listovej, kyseliny pantotenovej a cholínu, príbuzného vitamínu B. Obsahuje významné množstvo mangánu a zinku.

Zelený jačmeň obnovuje celkovú rovnováhu. Je najucelenejšia zásadotvorná potravina. Obsahuje vitamíny, ktoré aktivujú enzýmy pomáhajúce pri prevencii ochorení a patologických stavov.

Kvalitný Zelený jačmeň neobsahuje VLÁKNINU !

O hodnote nápoja z jačmeňa rozhoduje nielen zloženie, ale aj forma spracovania.

Jačmeň GW je spracovávaný maximálne šetrne a obsahuje preto široké spektrum živých enzýmov. Vďaka krátkemu, minútovému sušeniu v aerodisperznej sušičke pri teplote max 31 °C je Jačmeň GW „živým" produktom. Jačmeň GW neobsahuje žiadne prísady, ide o úplne čistý prírodný produkt. Nie je pasterizovaný a je maximálne vstrebateľný.

Môžu ho užívať ako dospelí, tak i deti, tehotné a dojčiace mamičky. Šťava z mladého jačmeňa má rovnaké ph ako materské mlieko. Nápoj z mladého jačmeňa je vhodný aj pre diabetikov. Tento produkt je v USA uznaný ako bezpečná a užitočná potravina pre diabetikov. Vysušená šťava z jačmeňa neobsahuje lepok (glutén).
Add a comment...

Post has attachment
Zelený jačmeň - užívanie.
Veľmi častá otázka od Vás býva, ako správne užívať zelený jačmeň. Preto sme pre Vás pripravili v krátkosti zhrnutie ako užívať zelený jačmeň. Celý článok nájdete na http://www.dobrezdravie.sk/blog/mlady-jacmen/zeleny-jacmen-davkovanie
Add a comment...

Post has attachment
Chlorella a jačmeň - skúsenosť s herpesom
V poslednom čase som mávala veľký problém s opakujúcim sa herpesom. Akonáhle sa mi blížili moje dni, vyhodil sa mi herpes. Už som ho nemávala len na pere, ale kdekoľvek na v okolí pier, na brade, pod nosom. Bolo to veľmi bolestivé a zle sa to hojilo. Mala som zníženú imunitu a aj najmenšie stresové obdobie či hormonálnu zmenu som takto reagovala cca 2,5 roka.
Vyskúšala som rôzne prípravky. Nakoniec mi známa poradila zelené potraviny. Dala som si jačmeň, hneď za tým som si nasadila aj chlorellu. Tú som si dokonca rozdrvila a naniesla priamo na ranku. Menej ma to bolelo a myslím, že sa to aj rýhlejšie zahojilo.
Musím si zaklopať.... za nejaký 1,5 roka som teraz mala 1 herpes a to len taký malý, ktorý som zastavila hneď na začiatku. Som vďačná známej, že ma nahovorila vyskúšať zelený jačmeň aj chlorellu. Teraz si ich beriem preventívne 2x ročne.
Upravilo sa mi aj trávenie a taktiež som schudla nejaké to kilo :-)
Majka P. Bratislava
www.dobrezdravie.sk
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mladý jačmeň 270g + Chlorella 300g + SHAKER
Zelený jačmeň - šťava (pozor, nie pomletá tráva) z mladých lístkov zeleného jačmeňa v podobe jemného prášku.
Obsahuje celé spektrum živých enzýmov, vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín v prírodnej forme.

Chlorella pyrenoidossa
Je 100% čistou jednobunkovou sladkovodnou riasou stlačenou v podobe tabletiek, vyprodukovanou pri použití vodnej pary bez dodatkov chemických prostriedkov.

Viac informácií nájdete na :
http://www.dobrezdravie.sk/index.php/zdravie/115-/387-
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zelený jačmeň -  je jednou z najvýživnejších potravín.  Je to ozajstný koncentrát živín, skutočný elixír života.

Viac informácii si môžete prečítať na:
http://www.dobrezdravie.sk/index.php/zelenyjacmen
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Zelené potraviny - fantastický produkt na detoxikáciu organizmu
Photo
Photo
2014-02-10
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded