Profile cover photo
Profile photo
DigitalPortal.sk
29 followers -
Digitálny svet na dlani
Digitálny svet na dlani

29 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Rohy, chodby, či celé miestnosti bez signálu sú riadne nepríjemné, či už doma, alebo v práci. Ako však zlepšiť dosah signálu? Dá sa to jednoducho, stačí pár dobrých rád.
Add a comment...

Post has attachment
Zatiaľ čo kedysi boli herné notebooky veľké a ťažké, teraz to neplatí a výrobcovia prinášajú kompaktnejšie kúsky na trh. Herný notebook od Eurocom zaujme vekom z brúseného hliníka, ktoré ukrýva 15,6“ Full HD displej spolu s výkonným procesorom a grafikou. Čo všetko notebook prináša?
Add a comment...

Post has attachment
Spoločnosť NZXT má dlhú skúsenosť s výrobou počítačových komponentov, ako sú napríklad skrinky. Teraz sa ale spojila s firmou Razer, ktorá po dlhšom pôsobení vo výrobe periférii prechádza aj do iných segmentov trhu. Výsledkom tejto spolupráce je NZXT H440 Special Edition.
Add a comment...

Post has attachment
Ponuka s tabletmi je dosť široká. Jeden z najväčších výrobcov, spoločnosť Lenovo, má v portfóliu viacero modelov a jeden z nich je pokračovateľ úspešnej Yogy – tretia generácia pod označením Yoga Tablet 3 8. Ako už názov napovedá, ponúkne 8“ displej. Testovali sme ho dlhodobo.
Add a comment...

Post has attachment
Spoločnosť NZXT, ktorá je známa najmä výrobou počítačových komponentov ako sú skrinky, vodné chladenia, zdroje, či ventilátory, obohacuje svoje portfólio. Nový produkt Hue+ je vhodný pre nadšencov, používajúcich priehľadné bočnice na skrinkách. Čo všetko prináša a v čom spočíva výhoda tohto riešenia?
Add a comment...

Post has attachment
Kórejský výrobca Samsung pravidelne predstavuje nové TOP modely, ktoré medzi používateľmi vo svete technológií vyvolávajú obrovský záujem. Už je to nejaký čas, keď zvykne výrobca predstaviť naraz TOP modely a inak tomu nebolo ani tentoraz. Samsung Galaxy S7 a zakrivený S7 Edge sa už nejaký ten piatok u nás predávajú. Ponúkame teraz náš dlhodobý pohľad na dlhšie testovaný „flatový“ model S7.
Add a comment...

Post has attachment
Pre používateľov, ktorí hľadajú cenovo dostupný, dostatočne výkonný a dobre spracovaný smartfón, sú určené hlavne čínske značky. Jednou z nich je aj Lenovo. Svojim modelom smartfónu A7010 sa snaží vytvoriť ponúknuť za prijateľnú cenu dostatok muziky. Ako však dopadol v našom dlhodobom teste?
Add a comment...

Post has attachment
Čínsky výrobca Huawei pokračuje aj naďalej v produkcii zaujímavých a výkonných smartfónov. Medzi nimi je aj nami dlhodobo testovaný model Mate S. Špičkový telefón, ktorý ponúka celokovové unibody spracovanie, má aj výborný dizajn a „vychytávky“.
Add a comment...

Post has attachment
Western Digital, dobre známy a popredný výrobca pevných diskov, má v portfóliu okrem iného cloudové riešenia v podobe My Cloud. Aj vďaka tomu umožní používateľovi vzdialený prístup k súborom z lokálnej siete alebo odkiaľkovek z internetu. Osobný cloud je zároveň aj akýmsi kompromisom medzi externým diskom a NAS serverom, ktorý ponúka jednoduchú inštaláciu a obsluhu.
Add a comment...

Post has attachment
Nemecká spoločnosť Cherry je známa predovšetkým v oblasti mechanických spínačov MX, ktoré dodáva viacerým spoločnostiam zaoberajúcim sa herným príslušenstvom. V portfóliu Cherry však sú aj produkty, zamerané na kancelárske práce s klasickými membránovými spínačmi, ktoré sú oveľa tichšie. Jedným z takýchto modelov je aj nami testovaná klávesnica Strait.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded