Profile

Cover photo
Diana Nowek
Works at www.komunikacjaniewerbalna.pl
Attended SWPS Warszawa
Lives in Warszawa, Polska
85 followers|5,285,430 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Diana Nowek

Shared publicly  - 
 
Jak dobrze interpretujesz sygnały niewerbalne? Rozwiąż quiz!
 ·  Translate
Czy potrafisz zauważyć niespójności i potencjalne kłamstwo na podstawie sygnałów niewerbalnych? Sprawdź swoją znajomość mowy ciała i mikroekspresji w quizie przygotowanym przez portal Psychologia Wyglądu.
1
Add a comment...

Diana Nowek

Shared publicly  - 
 
Już 16 listopada o godzinie 20.00 poprowadzę po raz pierwszy BEZPŁATNE szkolenie internetowe pt: "Czy mowa ciała pomaga w wykrywaniu kłamstwa? Jakich technik używa bohater serialu "Lie to Me" (Magia kłamstwa)?
Gorąco zapraszam wszystkie osoby, które chciałyby zdobyć wiedzę na temat technik wykrywania kłamstwa jak również mitów z tym związanych. Szkolenie powinno również bardzo przypaść do gustu fanom serialu "Lie to Me", ponieważ będę analizowała niektóre jego fragmenty.
➡Aby zapisać się na szkolenie, kliknij w poniższy link:
http://psychologiawygladu.warsztatyinternetowe.pl/bezplatne_szkolenie_online/
 ·  Translate
1
Add a comment...

Diana Nowek

Shared publicly  - 
 
Dzięki analizie wizerunku i mowy ciała prawidłowo wytypowałam zwycięzce amerykańskich wyborów.
 ·  Translate
Kto powinien wygrać wybory w USA na podstawie analizy wizerunku? Gdybyśmy mieli przeanalizować tylko wizerunek Hillary Clinton i Donald'a Trump'a - ich sposób przekazu, wygląd i mowę ciała - to kto na tej podstawie zostałby prezydentem?
1
Add a comment...

Diana Nowek

Shared publicly  - 
 
Kompleksowe szkolenie z analizy behawioralnej i lingwistycznej w wykrywaniu kłamstwa. Naucz się interpretować mowę ciała, mimikę oraz treść wypowiedzi.
Więcej na www.komunikacjaniewerbalna.pl/terminy
 ·  Translate
1
Add a comment...

Diana Nowek

Shared publicly  - 
 
Mowa ciała a pewność siebie - tytuł wczorajszej rozmowy w TVP2 przy okazji promocji książki Amy Cuddy. Zmiana wizerunku dzięki komunikacji niewerbalnej będzie też omawiana na naszym szkoleniu 24-25.09.2016.
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/26833512/mowa-ciala-a-pewnosc-siebie
 ·  Translate
1
Add a comment...

Diana Nowek

Shared publicly  - 
 
Nowe terminy szkoleń weekendowych - w sierpniu 27-28.08 oraz we wrześniu 24-25.09.2016. Zapraszam wszystkich, którzy chcą nauczyć się interpretować mowę ciała i mimikę twarzy.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Diana Nowek

Shared publicly  - 
 
ARTYKUŁ W MAGAZYNIE FOCUS - JAK CIAŁO ZMIENIA UMYSŁ? Zapraszam do zakupu i zapoznania się z listopadowym numerem magazynu Focus, gdzie znajduje się współtworzony przeze mnie artykuł na temat wpływu mowy ciała na pewność siebie, a także ciała na umysł.

Artykuł powstał na bazie książki Amy Cuddy "Wstań! Skuteczny sposób, by zyskać pewność siebie i stawić czoła wyzwaniom", która miała swoją premierę we wrześniu.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Diana Nowek

Shared publicly  - 
 
Zapraszam na kolejną edycję szkolenia z mowy ciała, mikroeskpresji i wykrywania kłamstwa już 26-27.11.2016 w Warszawie.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Diana Nowek

Shared publicly  - 
 
Zapraszam do zapoznania się ze szkoleniami, które prowadzę we współpracy z firmą Berndson Szkolenia Biznesowe.
1. Pewność siebie w karierze zawodowej
https://berndson.pl/umi…/pewnosc-siebie-w-karierze-zawodowej
2. Team Leader - autorytet i pewność siebie
https://berndson.pl/…/team-leader-autorytet-i-pewnosc-siebie
 ·  Translate
Czy wiecie, że pewność siebie można wytrenować? ;) O tym, jak to zrobić przeczytacie w najnowszej książce Amy Cuddy, która miała wczoraj swoją premierę! W związku z tym chciałabym Was zaprosić do zapoznania się ze szkolenia z...
1
Add a comment...

Diana Nowek

Shared publicly  - 
 
Dziś w Pytaniu na Śniadanie w TVP2 mieliśmy przyjemność rozmawiać o wpływie mowy ciała, postawy, sposobu chodzenia i mówienia na pewność siebie i poczucie władzy. Często zapominamy, że nie tylko umysł wysyła sygnały naszemu ciału, ale także nasze ciało kieruje nasz umysł na emocje, jakie ma odczuwać. Gdy nasze ciało będzie emanować pewnością siebie, nasz umysł dostroi się do ciała, podnosząć poziom testosteronu oraz obniżając poziom kortyzolu.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Diana Nowek

Shared publicly  - 
 
Już 14 września premiera książki Amy Cuddy "Wstań! Skuteczny sposób, by zyskać pewność siebie i stawić czoła wyzwaniom"! Ja zaś mam ogromną przyjemność promować ją w Polsce. W związku z tym już we wtorek 06.09 o 09:00 porozmawiamy o niej w Pytaniu na Śniadanie w TVP2. Tematem będzie zwiększanie pewności siebie poprzez mowę ciała.

Wznieś ręce do góry lub stań w pozie Wonder Woman – poczujesz odwagę i siłę, a twoje nastawienie do czekającego cię zadania zmieni się na bardziej pozytywne. To biologia działa na twoją korzyść! Amy Cuddy pokazuje, jak dzięki tak prostym trickom możesz zbudować w sobie poczucie pewności siebie.Poparta naukowymi dowodami rewolucyjna teoria autorki mówi, że pewność siebie można wytrenować!

Na stronie wkrótce pojawi się konkurs, w którym do wygrania będą egzamplarze książki:) Uczestnicy mojego wrześniowego szkolenia także otrzymają taki bonus.

Wydawnictwo: Znak Literanova,
Patronat: Berndson Szkolenia Biznesowe

Zapisy na szkolenie na stronie Instytutu Komunikacji Niewerbalnej www.komunikacjaniewerbalna.pl/terminy
 ·  Translate
1
Add a comment...

Diana Nowek

Shared publicly  - 
 
Trwają zapisy na jednodniowe szkolenie ze skutecznego prowadzenia rozmów w wykrywaniu kłamstwa. Szczególnie przydatne właścicielom firm, negocjatorom, psychologom czy prawnikom. Prowadzi były oficer ABW, szkolony również w FBI.
 ·  Translate
Szkolenie dedykowane jest -właścicielom firm, - negocjatorom, - prawnikom, - psychologom i trenerom - osobom chcącym zajmować się zwalczaniem przestępczości w ramach organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości - osobom, któryc...
1
Add a comment...
Work
Occupation
Ekspert i trener mowy ciała i wykrywania kłamstwa
Employment
 • www.komunikacjaniewerbalna.pl
  Ekspert mowy ciała, present
  Instytut Komunikacji Niewerbalnej
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Warszawa, Polska
Contact Information
Work
Address
www.komunikacjaniewerbalna.pl
Story
Tagline
Ekspert mowy ciała. Redaktor portalu Psychologia Wyglądu
Introduction
Diana Nowek
Ekspert mowy ciała i mikroekspresji

Specjalizacja:
- Wykrywanie kłamstwa w biznesie, sprzedaży i negocjacjach,
- Analiza behawioralna i lingwistyczna,
- Autoprezentacja i wystąpienia publiczne,
- Budowanie autorytetu i wizerunku w biznesie 

Właścicielka Instytutu Komunikacji Niewerbalnej – organizacji zajmującej się mową ciała, analizą mikroekspresji i wykrywaniem kłamstwa w wystąpieniach publicznych, sprzedaży, negocjacjach  i spotkaniach na wysokim szczeblu biznesowym. 
Założycielka i redaktor portalu Psychologia Wyglądu - www.psychologiawygladu.pl. Portal poświęcony jest tematyce komunikacji niewerbalnej i analizy wyglądu. Każdego miesiąca odwiedza go ponad 100 tys. użytkowników. 

Certyfikowany ekspert mowy ciała i mikroekspresji, szkolona  w najlepszych ośrodkach badawczych na świecie, m.in w Paul Ekman Group, Humintell, Body Language Institute, Center for Body Language.

Trener komunikacji niewerbalnej. Prowadzi szkolenia dla firm, wykłady na uczelniach oraz konsultacje indywidualne. Współpracuje z politykami i ludźmi biznesu przy analizie wizerunku - ucząc pozytywnej, skutecznej mowy ciała oraz przekazu niewerbalnego. W czasie szkoleń i warsztatów jej dodatkowym zadaniem jest obserwacja ubioru, mowy ciała, mimiki, ekspresji mimicznych, sposobu wysławiania się, tonu głosu oraz odbioru społecznego. Pracuje również jako obserwator podczas negocjacji, ważnych spotkań czy rekrutacji - oceniając partnerów biznesowych i pracowników pod kątem przecieków kłamstwa. Prowadzi także autorski cykl wykładów dla studentów. Regularnie występuje jako prelegent na konferencjach branżowych. 
Jest współautorką programu szkoleniowego dla najlepszych 4- i 5-gwiazdkowych hoteli w Polsce „Podnoszenie jakości i standardów usług w obsłudze gości”. Realizuje go wspólnie z Violettą Hamerską, ekspertem rynku hotelowego i autorką znanego projektu Hotel Przyjazny Rodzinie (violettahamerska.pl). W ramach programu odbywają się audyty oceniające funkcjonalność obiektu w połączeniu z audytem emocjonalnym i kompetencyjnym pracowników, co gwarantuje najwyższą jakość usługi na rynku. 
Do jej klientów należą zarówno korporacje, jak i urzędy czy jednostki publiczne oraz kancelarie prawnicze. Większość z nich, ze względu na delikatną tematykę, woli zachować anonimowość. Częsty gość takich mediów jak m.in. TVP, TVN, Polskie Radio, RMF FM, WP, INTERIA.

Nota trenerska:
 • Akredytowana i kluczowa trenerka BERNDSON (berndson.pl). Praktyk z wieloletnim doświadczeniem  w obszarze analizy mowy ciała, mikroekspresji, analizy behawioralnej i lingwistycznej oraz kształtowania wizerunku w trakcie wystąpień publicznych. 
 • Prowadzi indywidualne treningi dla menedżerów wyższego szczebla największych korporacji w kraju, podczas których przygotowuje ich do konkretnych, strategicznych wystąpień i przemówień. Doradza im również w procesach rekrutacji na najwyższe stanowiska – analizując mowę ciała i wystąpienia publiczne kandydatów.
 • Każdego roku jej trenerskie portfolio powiększa się o około 200 nowych Klientów, którzy uczestniczą w jej szkoleniach, bądź korzystają z dedykowanych konsultacji w zakresie wizerunku i mowy ciała.
 • Jest autorką ponad 100 programów szkoleniowo – rozwojowych oraz doradczych z obszaru wizerunku i mowy ciała w wystąpieniach publicznych.
Education
 • SWPS Warszawa
  Psychologia
 • University of Warsaw
  Stosunki międzynarodowe
 • Free University of Berlin
  Politologie
 • Uczelnia Łazarskiego
  Psychologia w Biznesie
Basic Information
Gender
Female
Links
Contributor to