Profile cover photo
Profile photo
DIAMONDS.LT - žiedai, papuošalai ir juvelyrika su deimantais.
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
Paprastai Žemėje susidarę deimantai yra pakankamai maži – vidutiniškai 1/10 karato dydžio. Taigi, kai randamas 5000 kartų didesnis gražuolis – natūralu, kad tai patraukia dėmesį.
2018 spalio mėnesį Kanados šiaurės vakarų teritorijose kalnakasiai iškasė milžinišką gelsvą 552 karatų (taigi, 110 gramų) svorio deimantą.
#diamondsLT #diamonds #deimantai #juvelyrika #deimantas
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Birželio pabaigoje aukcione Londone bus parduodamas didžiausias pasaulyje nešlifuotas deimantas – jis įvertintas daugiau nei 50 mln. eurų.

Brangakmenio svoris yra 1109 karatai !!!
„Tai didžiausias deimantas, rastas per daugiau nei šimtmetį“, – pristatydamas akmenį sakė „Sotheby's“ papuošalų skyriaus vadovas.

Didžiausio kada nors rasto deimanto rekordas yra 3017 karato „Cullinan“. Tačiau šis 1905-aisiais Pietų Afrikoje rastas deimantas buvo suskaldytas į devynis deimantus ir papuošė britų karališkasias brangenybes.

Manoma, kad ir „Lesedi la Rona“ po pardavimo aukcione gali būti perdirbtas į kelis atskirus deimantus.

‪#‎deimantas‬ ‪#‎diamond‬ ‪#‎diamonds‬ ‪#‎DiamondsLT‬ ‪#‎Sotheby‬
PhotoPhotoPhotoPhoto
5/26/16
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Papildėme sandelį ir naujais juvelyriniais dirbiniais iš raudonojo (rusiško) aukso:

Daugiau mūsų dirbinių rasite JUVELYRIKA.LT ir DIAMONDS.LT
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Vieni sako, jog santuokos laimę gali nulemti metalas iš kurio pagaminti vestuviniai žiedai, kiti sako, jog rankų darbo vestuviniai žiedai turi geresnę aurą, tuo tarpu treti pasakoja apie kultūras kur vestuviniai žiedai nešiojami ant kojų pirštų. Istorijų esama įvairiausių, o šiandien norėtųsi pasidalinti įdomiu paaiškinimu, kodėl vestuvinius žeidus nešiojame ant bevardžio piršto.
Rytų išminčiai turi ypatingai gražų ir jautrų paaiškinimą, kodėl vestuvinius žiedus nešiojame ant bevardžio piršto. Kiekvienas pirštas turi savo reikšmę, o šioje istorijoje nykščiai yra tėvai, rodomieji pirštai – tavo broliai ir seserys, vidurinis pirštas reprezentuoja tave, ketvirtasis yra tavo gyvenimo partneris, o mažieji pirštukai – jūsų būsimieji vaikai.
Dabar sudėk pirštus taip kaip parodyta nuotraukoje – pirštus suglausk pagalvėlėmis, o viduriniuosius sulenk ir suglausk išorine puse. Kai tai padarysi, atlik šiuos veiksmus:
Praskleisk nykščius(tėvai). Pirštai prasiskleis, nes tu ir tavo tėvai nebūsite amžinai kartu. Kažkuriuo gyvenimo momentu jie tave paliks. Sujunk pirštus kaip buvo pradžioje.
Praskleisk rodomuosius pirštus(broliai ir seserys). Pirštai prasiskleis, nes tu ir tavo artimiausi giminaičiai kuriate savo atskirus gyvenimus. Sujunk pirštus kaip buvo pradžioje.
Pakartok tą patį su mažaisiais pirštukais(vaikai). Žinoma, pirštai prisiskleis, nes anksčiau ar vėliau vaikai palieka namus ir kuria savo gyvenimą. Sujunk pirštus kaip buvo pradžioje.
dabar bevardis pirštas (gyvenimo partneris). Ar gali tai padaryti? Ne! Būtent, nes tu ir tavo gyvenimo partneris neišskiriami visą gyvenimą nuo tada kai susitikote iki pat mirties.
Dabar supratai, kodėl vestuviniai žiedai nešiojami ant bevardžio piršto? Vestuviniai žiedai pradėti nešioti dar senovės Egipte, tad per ilgus metus tradicijos susiklostė pagal išminčių patarimus, spėjimus ir burtus kurie turi lemti amžiną meilę ir santuokos tvirtybę. Tad nesvarbu ar tai pigūs vestuviniai žiedai, ar iš aukso, ar iš medžio, svarbu jog jie būtų ant gyvenimo partneriams paskirto piršto.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Sveikiname visus su Šv. Kalėdomis ir skelbiame AKCIJĄ iki 2015-01-01 00:00 !!! Šis balto aukso žiedas (G750) su 0,15 ct D1 deimantu kainuos tik 1515 Lt, nes turime tik 2 vienetus.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded