Profile cover photo
Profile photo
Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia
22 followers -
Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia - organizacja non-profit
Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia - organizacja non-profit

22 followers
About
Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia's posts

Post has attachment
Wspólna wyprawa do ZOO pozostawiła za sobą bardzo miłe wspomnienia. Kolejne zajęcia integracyjne w Domu Matki i Dziecka miały je przywołać jeszcze bardziej! 18 lipca odbyło się spotkanie, którego tematem naczelnym były dzikie zwierzęta.

Więcej: http://dfoz.pl/2017/…/jakie-to-zwierze-zajecia-integracyjne/
PhotoPhotoPhotoPhoto
21.07.2017
4 Photos - View album

Post has attachment
Letni czas sprzyja spacerom i odkrywaniu świata. Po warsztatach przygotowujących mamy do sprawnego zorganizowania wyjścia z dzieckiem nadszedł czas na sprawdzenie wiedzy w praktyce – w słoneczny piątek wybraliśmy się do opolskiego ZOO!

Więcej: http://dfoz.pl/2017/07/opolskie-zoo-2017/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
21.07.2017
14 Photos - View album

Post has attachment
Wakacje to czas, w którym zapraszamy mieszkańców Domu Matki i Dziecka do odkrywania niezwykłych miejsc w Opolu, gdzie nie tylko mogą miło spędzić czas z dziećmi, lecz również poszerzyć swoją wiedzę i dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Do każdego wyjścia tego typu należy się jednak odpowiednio przygotować (...)

Więcej: http://dfoz.pl/2017/07/idealny-dzien/
Photo

Post has attachment
W dniach 3-9 lipca 2017 odbył się pierwszy turnus integracyjno-terapeutyczny dla rodzin zastępczych, które wypoczywały w domkach letniskowych w Tresnej, tuż nad Jeziorem Żywieckim.

Więcej: http://dfoz.pl/2017/07/turnus-rodzin-zastepczych-2017/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11.07.2017
7 Photos - View album

Post has attachment
Bardzo miło jest nam ogłosić, iż projekt grupy nieformalnej „Razem przeciw wykluczeniu” o nazwie „Kultura dla każdego” otrzymał dofinansowanie w ramach konkursu grantowego „Kierunek FIO 2017”! Grupa starała się o dofinansowanie pod patronatem Stowarzyszenia „Czas dla Rodziny” i będzie działała na rzecz podopiecznych naszego Domu Matki i Dziecka.

Więcej: http://dfoz.pl/2017/07/kultura-dla-kazdego/
Photo

Post has attachment
Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia ma zaszczyt zaprosić Państwa do bezpłatnego udziału w projekcie pt. „EvErESt (Edutainment – Etyka – Ekonomia Społeczna) – program etycznego zarządzania podmiotami ekonomii społecznej”.

Celem programu jest promocja wartości ES oraz zwiększenie kompetencji i potencjału kadr przedsiębiorstw społecznych w zakresie etycznego zarządzania organizacją.

Więcej: http://dfoz.pl/2017/07/gra-szkoleniowa-dla-podmiotow-es/
Photo

Post has attachment
8 czerwca w naszej Fundacji odbyły się ostatnie przedwakacyjne zajęcia, prowadzone w Klubie Aflatoun. Tym razem tematyka naszego spotkania była związana z pojęciem praw i obowiązków. Już na początku zapytałam dzieci: czym jest prawo? Kto je ustanawia? Czy dzieci mają swoje prawa? W trakcie zajęć wspólnie staraliśmy się odpowiedzieć na te pytania.

Więcej: http://dfoz.pl/2017/06/prawa-dziecka-zajecia-klubu-aflatoun/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
12.06.2017
8 Photos - View album

Post has attachment
31 maja w Domu Matki i Dziecka odbyła się szczególna Msza święta w intencji naszego wieloletniego pracownika – Małgorzaty Witt, która zdecydowała się zmienić miejsce pracy. Obowiązki Małgosi przyjmie nowa osoba w naszym zespole – pani Izabela, która już od czerwca pracuje w biurze naszego Domu i wdraża się we współpracę z jego mieszkańcami.

Więcej: http://dfoz.pl/2017/06/zmiany-dom-matki-dziecka/
Photo

Post has attachment
Dawno już w Domu Matki i Dziecka nie było tak dużo małych dzieci – niemowląt, w jednym czasie ósemka. Dom jest pełen życia, gaworzenia, płaczu i radości. W dniach 1 kwietnia i 27 maja 2017r. czworo niemowląt otrzymało Sakrament Chrztu św.

Więcej: http://dfoz.pl/2017/06/nowe-zycie-dom-zycia/
Photo

Post has attachment
Już po raz szósty ulicami Opola przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. W tym roku odbył się pod hasłem: „Czas na rodzinę”. Marsze dla Życia i Rodziny odbywają się w tym roku w ponad 140 polskich miastach.

Więcej: http://dfoz.pl/2017/06/marsz-dla-zycia-rodziny-opole-2017/
Photo
Wait while more posts are being loaded