Profile cover photo
Profile photo
Devrim Dölen
121 followers -
http://www.astrolojiakademisi.com
http://www.astrolojiakademisi.com

121 followers
About
Posts

Post has attachment
Devrim Dölen'in eğitmenliğini yaptığı Astroloji Akademisi Temel Seviye sınıfları Şubat'ta başlıyor. Haftaiçi ve haftasonu İzmir'de yüzyüze, ayrıca online olarak açılan sınıflara kayıt olmak için linkten detaylı bilgi edinebilir ve kayıt olabilirsiniz. http://www.astrolojiakademisi.com/temel-seviye-astroloji-egitimi-13-subat-2019/

Post has attachment
Zodyak Astroloji Dergisi'nin 3 aylık 10. sayısı pazartesi baskıdan çıkıyor. 160 sayfalık içeriği linkten inceleyebilir, ön sipariş verebilirsiniz.

Post has attachment
Geminid Meteor Yağmuru bu akşam ve yarın Yengeç burcunun 18 ve 19. derecelerinde gözlemlenebilecek. Detaylar Linkte ;)

http://www.astrolojiakademisi.com/geminid-meteor-yagmuru/

Post has attachment
Suudi Arabistan'la ilgili Nisan ayında paylaşılan tahmin

İyi pazarlar

http://www.astrolojiakademisi.com/suudi-arabistan/

Post has attachment
Astrolojik Atasözleri & Zodyak Astroloji Dergisi 9. sayısından

http://www.astrolojiakademisi.com/astrolojik-atasozleri/

Post has attachment

Post has attachment
14 Eylül'de keskinleşecek açılar:
01:28 Güneş Paralel Chiron
04:31 Merkür Karşıt Neptün
11:54 Ay Yay Burcuna Geçene Kadar Boşlukta
Tüm astrolojik pozisyonlara yorumlarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde sitemizin Gökyüzü Takviminden ulaşabilirsiniz.
https://t.co/fWDqQXWOXN

Post has attachment
12 Eylül 10:55 Jüpiter Sextile Pluto
Çok güçlü bir pozisyondur. Kötülüğün mü iyiliği destekleyeceği, iyiliğin mi kötülüğü destekleyeceği kişisel haritalara ve iradeye bağlıdır. Bu açının en iyi kullanımı bilginin ve gücün, en derin ve saklı olan formuna ulaşmaya çalışmaktır. Büyük ve çok iddialı projeler gündemdedir ve bunlara başlamak için aranılan bir açı şeklidir. Toplumun potansiyeli açığa çıkar. Fiziksel ve ruhsal olarak transformasyondur. Lotoda büyük ikramiye kazananlarda da görülür.

12 Eylül 12:01 Venüs Karşıt Uranüs
Dengeyi bozabilen faktörler zamanı. Sosyal paylaşım alanlarında, arkadaş gruplarıyla ve ikili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar, sürpriz krizler artar. İlişkilerle ilgili konularda ani değişimler de beklenebilir. Venüs ikili ilişkilerdir, Uranüs ise özgürlük çanlarını estirir ve kare açı da gergindir. Bugünlerde hissettiğiniz asi duygulardan, öfkeden ve özgürlük ihtiyacından bu açı etkisi geçtikten sonra pişmanlık duyulabilir, bu yüzden farkındalıklı olmalı. Cinsellik ve erotizm de hayli heyecan vericidir ama sıradışı sorunlar kapıdadır, unutulmamalı. Sanatla ilgili konularda ani yaratılarla birlikte özgünlük de görülür. Bitkiler mevsimi olmasa bile çiçeklenebilir ve özellikle tohumlar bu açı altında erken filiz verebilir, şaşırmamalı. Piyasalarda ani iniş çıkışlara hazırlıklı olmalı.

12 Eylül 19:52 Venüs Paralel Jüpiter
Venüs ile Jüpiter'in uyumlu açıları özellikle diğer insanlarla olan ilişkilerdeki girişimleri başarı ile sonuçlandırabilir. Hukuksal konularla da ilgilenmek için olumlu bir zaman dilimidir. Aşırı bir iyimserlik söz konusu olduğundan dikkatli olmakta fayda vardır. Parasal yatırımlar için de değerlendirilebilir.

12 Eylül 20:52 Güneş Altın Oran Uranüs
Modernlik ve orjinallik zamanı. Sivil hayata uygun uğraşları destekleyen bir dönemdir. Şehir dışında vakit geçirmek yerine bürolar, teknik mekanlar veya bilimsel merkezler tercih edilmelidir. Uzun zamandır cevabı aranan sorular, bu dönemde aniden karşımıza çıkabilir.

12 Eylül 21:16 Ay Akrep Burcuna Geçiyor
Akrep burcu, aynı Ay’ın yöneticisi olduğu Yengeç gibi içgüdüsel bir burçtur. İki burç da geceyle ve gizli olanla, derinlikle ilgilidir. Bu ortak semboller Ay’ın Akrep geçişini bir hayli etkili yapar. Bu yüzden geçiş, hayli depresif ve duygu yoğun olarak geçebilir. Akrep enerjisinin derinliği, hırsı ve tutku yönü bilime, keşfetmeye ve mükemmelliyete yönlendirilebilirse eğer; bu sefer depresif değil de fazlasıyla olumlu geçmeye adaydır. Akrep tüm burçların arasında “gözlem ve araştırma, mükemmelleştirme” şampiyonudur. Psikolojinin de sembolüdür. Ay Akrep burcundayken ayrıca kurtulmak/bırakmak/itmek istediğiniz konuları da tekrar ele alabilirsiniz. Akrep "dönüşerek" hayatta kalmanın veya dönüşerek bir şeyden kurtuluşun burcudur. "Dönüştürmek" anahtar kelimesidir. Cinsel arzular tavan yapabilir. İngiltere’de ünlü bir şarap markası üzümleri, Ay Akrep burcundan geçerken fermantasyona almaktadır. Dolayısiyle mutfakta da eskitmek ve tadını keskinleştirmek istediğiniz şeyler için de bu pozisyonu kullanabilirsiniz.

12 Eylül 22:01 Merkür Altın Oran Mars
Merkür'ün Mars ile uyumlu açıları zihinsel enerjiyi yükseltir. Her türlü iletişimin hem hızı artar hem de şiddeti artar. Trafik kazalarında da artış görülür. Bu günlerde köşe yazarlarına dikkat ederseniz daha pervasızca ve özenilmemiş köşe yazıları yazdıklarını görürsünüz. Bir çok iş aynı anda biter ama özensiz olur. Rekabet içeren her türlü aktivite için, örneğin yarışlar, çok uygun bir açıdır.

Buradaki açıklamalar 2018 Gökyüzü Takvimi'nden alıntılanmıştır. İzinsiz alıntılanamaz ve hiç bir şekilde kullanılamaz.

Gün gün saat saat gerçekleşecek tüm astrolojik pozisyonları web sitemizin linkteki Gökyüzü Takvimi bölümünden okuyabilirsiniz.

Post has attachment
Bugün Başak burcunda Yeniay. Yeniay, Güneş ve Ay'ın kavuşumudur. Ay, bu fazında gökyüzünde görülmez ve bu nedenle sembolik olarak tüm canlıların yenilenme, nekahat dönemi gibi değerlendirilir. Geçmişi ve alışkanlıkları temsil eden Ay, zamanları ve her şeyi yenileyen Güneş tarafından bu evrede yakılırken yeni olan hiç bir işe başlanmaz. Binlerce yıldır, hemen hemen tüm kadim zamanlardan beri ortak kelime: "Ay'ın yenisinde hiç bir iş yapılmaz"dır. Yeni işler ve başlangıçlar için binlerce yıldır Ay'ın karanlıktan çıkarak, gökyüzünde incecik görünmeye başladığı Hilal fazı değerlendirilir.

Saat 12:25'te ise Venüs Akrep burcuna geçti. Venüs Akrep burcundayken ilişkilerde kıskançlık ve derinlik önplandadır. Bu etki altında fazla sahiplenmecilik ve bencillik duygusunun kontrol edilmesi gerektiği aşikardır. Akrep Venüs'ünün finansal anlamı ise krediler gibi borçlanma ve fazla riskli yatırımlardır. Tarım alanında çok önemli olan Venüs Akrep burcuna geçtiğinde, bitkiler çiçeklenme dönemindeyse aşırı çiçeklenmeye başlar, meyvelerin sağlığı için ilk çiçekler koparılmalıdır. Şarap yapımı için en elverişli zamandır.

Gün gün, saat saat gökyüzündeki pozisyonlara sitemizin Gökyüzü Takvimi bölümünden ulaşabilirsiniz.

http://www.astrolojiakademisi.com/astroloji/yorumlu-astroloji-takvimi/

Post has attachment
Yeni Astroloji sınıfları 24 Eylül Pazartesi İzmir'de yüzyüze ve tüm Türkiye'de online olarak başlıyor.

Detaylı bilgiyi linkten edinebilir, İzmir'deyseniz merkezimize uğrayabilir, devrimdolen@gmail.com veya 0232 381 04 92, 0534 613 8006 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.
Wait while more posts are being loaded