Profile cover photo
Profile photo
Devolli Net
11 followers -
Dhe ky plis ngaherë ish i fortë, Shkoi në Evropë, brodhi në Azi, Por kudo, nga flokët gjer në thonjtë, Mbeti Devolli..Dritëro Agolli.
Dhe ky plis ngaherë ish i fortë, Shkoi në Evropë, brodhi në Azi, Por kudo, nga flokët gjer në thonjtë, Mbeti Devolli..Dritëro Agolli.

11 followers
About
Posts

Mirembrema
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
U desh kaq kohë, gjersa unë të bindem/ Që jam i puthur dhe i tradhëtuar. (Ridimension). Brenda ditës sime lëviz nata juaj. (Dita ime dhe nata juaj). Më jepni një urrejje dhe do ta vdes në çast,/ Me dashuri, jo me urdhër! (Jo pak). - See more at: http://www.devolli.net/ferri-dhe-parajsa-ne-poezine-e-skender-rusit.html#sthash.fyWvj4j3.dpuf
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded