Profile

Cover photo
Portali i Devollit (www.devolli.net)
Works at Devolli Net
Attends Devoll
Lived in Athinas, Athens, Greece
46 followers|21,892 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Have him in circles
46 people
Leandro Moura's profile photo
megi talo's profile photo
Artur Qazimi's profile photo
Lefter Babi's profile photo
Kadri Kadi's profile photo
Shpresa Nuhija's profile photo
Sciretor Nou's profile photo
marjol babi's profile photo
Hoteleri Turizem Albania's profile photo
 
Grabiten fondet për muzeun e Dritëro Agollit Ikonës së letërsisë, kulturës dhe pionierit të LANÇ-...
1
Add a comment...
People
Have him in circles
46 people
Leandro Moura's profile photo
megi talo's profile photo
Artur Qazimi's profile photo
Lefter Babi's profile photo
Kadri Kadi's profile photo
Shpresa Nuhija's profile photo
Sciretor Nou's profile photo
marjol babi's profile photo
Hoteleri Turizem Albania's profile photo
Education
  • Devoll
    present
Basic Information
Gender
Male
Work
Employment
  • Devolli Net
    2008 - present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Previously
Athinas, Athens, Greece