Profile

Cover photo
Devlette.com - Bilgi Haber ve Duyuru Portalı
212 followers|36,946 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Celal Bayar Üniversitesi personel alımı yapıyor. Başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru sırasında istenilen belgeler için TIKLAYIN.
1
Add a comment...
 
Çekme belgesi hakkında detaylı bilgi.
 ·  Translate
Çekme belgesi nasıl alınır? Çekme belgeli araç nasıl alınır? Çekme belgeli araç nasıl satılır? Çekme belgeli araç trafiğe yeniden nasıl çıkarılır? Çekme belgeli araç tekrar trafiğe çıkar mı, nasıl çıkar, nasıl sokulur? Çekme belgesi nasıl yapılır? Çekme belgesi iptali, kaldırma.
1
Add a comment...
Kıyı Emniyet Müdürlüğü yayınladığı personel alımı ilanı ile bilgisayar teknisyeni, bilgisayar mühendisi, avukat, gemi yağcısı ve gemici alımı yapacağını açıkladı. İlana dair iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimiz devamındadır.
1
Add a comment...
 
6 Ekim 2016 günü resmi tatil mi? 6 Ekim resmi tatil olacak mı? MEB 6 Ekim tatil açıklaması. 6 Ekim 2016 günü bankalar, PTT, hastaneler ve okullar açık mı? 6 Ekim 2016 dershaneler, üniversiteler tatil mi? 6 Ekim memurlara tatil mi? Hepsi haberimizin devamında yer almaktadır.
1
Add a comment...
 
Adli Tıp Kurumu yayınlamış olduğu ilan ile 45 mühendis alımı, 40 tekniker alımı, 30 VHKİ alımı ve 20 hizmet alımı yapacağını açıkladı. Adli Tıp Kurumu personel alımı ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgiler haberimiz devamındadır.
1
Add a comment...
 
KPSS sınav parası hangi bankaya yatıyor? KPSS sınav ücreti nereye yatırılır? KPSS sınav harcı hangi bankaya yatıyor? KPSS sınav ücreti hangi bankaya yatacak? KPSS parası yatırma, bankamatikten KPSS parası yatırma, internetten KPSS ücreti yatırma hakkında detaylı bilgi.
1
Abdullah Cahid's profile photo
 
Lise mezunlarına memurluk yok mu
 ·  Translate
Add a comment...
Özel Kuvvetler Komutanlığı ilk kez dışarıdan personel alımı yapacağını açıkladı. Özel Kuvvetler Komutanlığı muvazzaf subay ve astsubay alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.
1
Add a comment...
 
İSG sınavı 2. dönem başvuruları resmen başladı. Peki İSG sınav başvurusu nasıl yapılır? İSG sınav başvuru tarihleri ne zaman? İSG sınavı son başvuru tarihi ne zaman? İSG başvurusu nereden yapılır? 2016 İSG sınavı başvuruları hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında.
1
Add a comment...
 
Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı 60 personel alımı ilanı kapsamında sosyal güvenlik uzman yardımcısı alımı yapıyor. SGK personel alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimizdedir.
1
Add a comment...
 
Afyonkarahisar Belediyesi yapmış olduğu açıklama ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Afyonkarahisar Belediyesi güncel iş ilanları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, tarihleri ve şartları haberimiz devamındadır.
1
Add a comment...
 
Heyet raporu nedir, ne işe yarar? Heyet raporu ücreti ne kadardır? Heyet raporu almak istiyorum, nasıl alabilirim? Heyet raporu nasıl ve nereden alınır? Heyet raporu nasıl çıkartılır? Heyet raporu ne zaman çıkar? Heyet raporu fiyatları, süresi ve fazlası haberimiz devamında.
1
Add a comment...
 
Sahil Güvenlik Komutanlığı İstanbul, Mersin ve İzmir illerinde toplamda 102 işçi alımı yapacaktır. Sahil Güvenlik Komutanlığı işçi alımı ilanına dair iş başvurusu formu, iş başvurusu şartları, iş başvuru tarihleri ve diğer detaylar haberimiz devamında yer almaktadır.
1
Add a comment...
Story
Tagline
e-devlet , sgk, memur, emekli, sorgulama, eğitim, sağlık, kamu
Introduction
Bilgi, haber ve duyuru portalı, kamu, e-devlet, sgk, eğitim, sağlık, personel alımı ve devlete dair herşey.