Profile

Cover photo
Verified local business
Deva Group - Pozycjonowanie i AdWords
Advertising Service
Today 9AM–5PM
32 followers|169,826 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Historia SEO ma tyle wersji, ilu jest specjalistów - to stwierdzenie Krzysztofa Marca.
Poznaj ewolucję SEO z perspektywy dyrektora zarządzającego DevaGroup z ponad 10 letnim doświadczeniem w działaniach SEO!
➥ Artykuł na Mam Startup: http://snip.ly/yh45r
➥Zapraszamy do lektury!
 ·  Translate
Ponad 10 lat doświadczenia w działaniach SEO pozwala spojrzeć na ewolucję branży z innej perspektywy. Czasem można by śmiało stwierdzić, że co miesiąc pojawia się coś nowego, czasem wręcz przeciwnie, że od lat nie zmieniło się nic, poza detalami i miejscami, gdzie powstają linki.
1
Add a comment...
 
Zdobyliśmy specjalizację w reklamie wideo!
Pragniemy poinformować, iż nasza agencja udowodniła, że jest ekspertem w reklamach wideo. Nowa specjalizacja potwierdza, że posiadamy niezbędną wiedzę oraz systematycznie poprawiamy i optymalizujemy kampanie AdWords, aby ich jakość była na najwyższym możliwym poziomie.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Korzystasz na co dzień z planera słów kluczowych z AdWords? W artykule Krzysztofa Marca w Marketingi & Biznes poznasz 5 innych, niezwykle przydatnych miejsc do badania słów kluczowych.
Zapraszamy do lektury!
http://snip.ly/ajfpf
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Chcesz wiedzieć więcej o o Majestic API? Weź udział w webinarze Majestic, który odbędzie się 28 lipca o godzinie 18:00. Link do rejestracji w naszym blogowym artykule.
http://www.devagroup.pl/blog/majestic-api-bez-tajemnic-zapisz-sie-na-webinar/
 ·  Translate
Majestic oprócz funkcji dostępnych w panelu w pakietach Silver Quarterly, Silver i Gold, daje możliwość wykorzystania API. Już 28 lipca Dixon Jones poprowadzi webinar, w który zaprezentuje jak korzystać z Majestic na zaawanasowanym poziomie.
1
Add a comment...
 
Podbijamy świat! ;) - Deva Group w programie Google Rising Stars!
http://www.devagroup.pl/blog/devagroup-w-programie-google-rising-stars/
 ·  Translate
Niemal każdy tydzień niesie jakieś interesujące wiadomości nie tylko z branży – na bieżąco śledzę rozwój bardzo ciekawych inicjatyw i nowych firm.
1
Add a comment...
 
SEMKRK #3.5
Kolejne spotkanie z cyklu semKRK odbędzie się już 28.11.2016 w Krakowie!
Pytaliście o więcej wejściówek? Dorzuciliśmy 50 nowych biletów na http://semkrkstudents.evenea.pl :))
Widzimy się o godzinie 17.15 w Pauza in Garden.
Tym razem zapraszamy wszystkich studentów interesujących się tematyką marketingu w wyszukiwarkach.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
#e-biznes festiwal to wydarzenie, podczas którego przedsiębiorcy, specjaliści, freelancerzy i studenci spotykają się w jednym miejscu, aby wymieniać się doświadczeniami i praktycznymi wskazówkami.
Uczą jak tworzyć i rozwijać lepsze projekty internetowe. Dołącz do drużyny #ebiznesfest i zmieniaj swoje spojrzenie na e-marketing! › http://snip.ly/8rihd
DevaGroup ma tam również swoją reprezentację!
O godzinie 16.30 wystąpi Krzysztof Marzec Certyfikowany Trener Google Adwords
Serdecznie Zapraszamy

 ·  Translate
Naucz się skutecznie sprzedawać w sieci. Analizuj i optymalizuj swoje działania, wykorzystując marketing i technologię. Bezpłatna rejestracja!
1
Add a comment...
 
Na naszym blogu pierwszy z serii mini-wywiadów z prelegentami III edycji spotkania semKRK. Mateusz Dela o tajnikach kampanii SEO dla klientów zagranicznych, umowach z agencjami SEO, portalach, które go inspirują i nie tylko.
Zapraszamy do lektury!
http://www.devagroup.pl/blog/mateusz-dela-wywiad-przed-semkrk-3/
 ·  Translate
Starujemy z serią mini-wywiadów z prelegentami trzeciej edycji spotkania semKRK, które odbędzie się już 7.10.2016. Pierwszy na nasze pytania odpowiada Mateusz Dela, z marketingiem internetowym związany od 10 lat, obecnie zajmuje stanowisko Senior Online Marketing Manager w wyszukiwarce połączeń komunikacyjnych GoEuro. Wcześniej pracował dla agencji SEO w Krakowie, Katowicach i Warszawie.
1
Add a comment...
 
Na dobry początek dnia zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem magazynu Mensis. Znajdziecie tam artykuł Krzysztofa Marca - Jak wykorzystać w praktyce nadchodzące nowości w Google AdWords.

http://snip.ly/41fx5
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Niespodziewane koszty? Lepsza oferta u konkurencji? Zmiana zdania? - dlaczego klienci rezygnują z e-zakupów i jak sobie z tym radzić - o tym przeczytacie w najnowszym tekście na KOMERSO.pl prosto od eksperta z GetResponse
http://snip.ly/0eqmx
 ·  Translate
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Władysława Łokietka 8B 30-001 Kraków Poland
Władysława Łokietka 8BPLKraków
+48 800 880 991devagroup.pl
Advertising Service, Advertising Agency
Advertising Service
Advertising Agency
Business Related
Business Service
Marketing Agency
Marketing Consultant
Services Companies
Today 9AM–5PM
Tuesday 9AM–5PMWednesday 9AM–5PMThursday 9AM–5PMFriday 9AM–5PMSaturday ClosedSunday ClosedMonday 9AM–5PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
4.5
5 reviews
5 star
3 reviews
4 star
1 review
3 star
No reviews
2 star
No reviews
1 star
1 review
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Basia Białek's profile photo
Basia Białek
11 months ago
Profesjonalizm, wiedza, kultura Obsługi Klienta. Współpraca z firmą płynna, rzetelna i rzeczowa. Polecam i życzę nam wszystkim by firm na tym poziomie było coraz więcej!
PZ PZ's profile photo
PZ PZ
2 months ago
Gorąco polecam. Fachowcy najwyższej próby.
Luke Feldgebel's profile photo
Luke Feldgebel
a year ago
Wysoki poziom & ciekawe informacje...polecam każdemu zainteresowanemu!!!
Krystian Wieczorek's profile photo
Krystian Wieczorek
a year ago
Polecam współpracę z Panem Krzyśkiem i jego ludźmi! Przez prawie 2 lata realizowaliśmy kilka projektów i mogę mówić wyłącznie w superlatywach o Deva! Polecam!
My Kitchen's profile photo
My Kitchen
a year ago
Niestety, odradzam współprace z Deva Group i wystawiam negatywną opinię. Na szczęście skończyło się tylko na negocjacjach. Brak zrozumienia klienta. Najważniejsza dla nich jest po prostu kasa czyli jak najwięcej wyciągnąć od klienta. Brak pomysłu na pozycjonowanie i kampanie.
Response from the owner - a year ago
Do piekarni przychodzi klient i uparcie prosi o hotdoga wg przepisu, który wyniósł z budki hotdogowej obok, na którą się prawdopodobnie obraził. Obsługa odpowiada - nie sprzedajemy hotdogów, tylko same bułki. Na co klient mówi: nie obchodzi mnie to, skoczcie do sklepu obok kupić parówki. I widzę, że bułki macie po 55groszy, ja kupuje po 40groszy więc rozumiem, że będzie rabacik. Ta historyjka najlepiej obrazuje scenkę jaka odegrała się w wielu mailach i telefonach od wystawiającego opinię. Niegrzeczny, bezczelny, pozbawiony szacunku i roszczeniowy to jedyne cenzuralne przymiotniki jakie udało nam się wyszukać na określenie tego Pana. A z opinią czekaliśmy niemal dwa tygodnie aby nerwy opadły. Nie opadły. Nie polecamy współpracy z tym Panem!