Profile

Cover photo
Verified local business
26 followers|114,182 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Kıbrıs müzakerelerinde kritik dönemeç: Kıbrıs müzakerelerinde “Güvenlik ve Garantiler” konusunun ele alındığı uluslararası konferans İsviçre'de başladı.
 ·  Translate
Kıbrıs müzakerelerinde “Güvenlik ve Garantiler” konusunun ele alındığı uluslararası konferans İsviçre'de başladı.
1
Add a comment...
 
“Kıbrıs'ı kanla aldık, kanla veririz”: TC Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın 'Kıbrıs' hakkındaki açıklamalarına tepki gösterdi.
 ·  Translate
TC Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın 'Kıbrıs' hakkındaki açıklamalarına tepki gösterdi.
1
Add a comment...
 
Kıbrıs Rum kesimi Brüksel Büyükelçiliği’ni kapattı: Güney Kıbrıs Rum Yönetimi, tasarruf etmek için Belçika’nın başkenti Brüksel’deki büyükelçiliğini kapattı.
 ·  Translate
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi, tasarruf etmek için Belçika’nın başkenti Brüksel’deki büyükelçiliğini kapattı.
1
Add a comment...
 
TDP Genel Sekreteri Asım İdris: "KKTC'de FETÖ soruşturmasında kaç öğretmen var ?": TDP Genel Sekreteri Asım İdris kişisel sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği açıklamada Eğitim Bakanı Berova'ya bir dizi soru yönlendirdi. Açıklamada şu sorulara yer verildi:
 ·  Translate
TDP Genel Sekreteri Asım İdris kişisel sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği açıklamada Eğitim Bakanı Berova'ya bir dizi soru yönlendirdi. Açıklamada şu sorulara yer verildi:
1
Add a comment...
 
"Müzakereler en kısa sürede tamamlanmalı": İŞAD müzakere süreci ile ilgili yazılı olarak gerçekleştirdiği açıklamada, sürecin en kısa sürede tamamlanması gerektiğinin altını çizdi. İŞAD'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
 ·  Translate
İŞAD müzakere süreci ile ilgili yazılı olarak gerçekleştirdiği açıklamada, sürecin en kısa sürede tamamlanması gerektiğinin altını çizdi. İŞAD'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
1
Add a comment...
 
Reina saldırganına 197 bin Doları veren örgüt açıklandı: İstanbul, Ortaköy'de bulunan Reina gece kulübüne saldıran Tacikistan uyruklu Özbekistan vatandaşı Abdulkadir Maşaripov'un yakalandığında evde bulunan 197 bin Doların IŞİD tarafından zanlının kaçması için verildiği ortaya çıktı.
 ·  Translate
İstanbul, Ortaköy'de bulunan Reina gece kulübüne saldıran Tacikistan uyruklu Özbekistan vatandaşı Abdulkadir Maşaripov'un yakalandığında evde bulunan 197 bin Doların IŞİD tarafından zanlının kaçması için verildiği ortaya çıktı.
1
Add a comment...

Communities

 
Toplantıya birazdan devam edilecek: Kıbrıs müzakerelerinde “Güvenlik ve Garantiler” konusunun ele alındığı Beşli Kıbrıs Konferansı'nın taraflarını temsilen çalışma gruplarının, Mont Pelerin'da bugün 12.30'da başlayan ilk toplantıları saat 15.00'te tamamlandı.
 ·  Translate
Kıbrıs müzakerelerinde “Güvenlik ve Garantiler” konusunun ele alındığı Beşli Kıbrıs Konferansı'nın taraflarını temsilen çalışma gruplarının, Mont Pelerin'da bugün 12.30'da başlayan ilk toplantıları saat 15.00'te tamamlandı.
1
Add a comment...
 
Meteoroloji Dairesi beklenen uyarıyı yaptı: Meteoroloji Dairesi’nin 19 – 25 Ocak dönemini kapsayan tahminlerini açıkladı...
 ·  Translate
Meteoroloji Dairesi’nin 19 – 25 Ocak dönemini kapsayan tahminlerini açıkladı...
1
Add a comment...
 
Serbest Çalışan Hekimler Birliği, Tıp-İş'i ayrımcılıkla suçladı: Serbest Çalışan Hekimler Birliği Başkanı Remzi Gardiyanoğlu, Tıp-İş başkanı Sıla Usar İncirli’nin dünkü açıklamasını “oldukça talihsiz” bulduklarını belirtti.
 ·  Translate
Serbest Çalışan Hekimler Birliği Başkanı Remzi Gardiyanoğlu, Tıp-İş başkanı Sıla Usar İncirli’nin dünkü açıklamasını “oldukça talihsiz” bulduklarını belirtti.
1
Add a comment...
 
Beşli Konferans başladı: Kıbrıs müzakerelerinde “Güvenlik ve Garantiler” konusunun ele alındığı Beşli Konferansa, KKTC saatiyle 12.30’da başlandı.
 ·  Translate
Kıbrıs müzakerelerinde “Güvenlik ve Garantiler” konusunun ele alındığı Beşli Konferansa, KKTC saatiyle 12.30’da başlandı.
1
Add a comment...
 
Duty Free hani daha ucuzdu?: Market veya off licence yerine Duty Free’den alkollü içki satın alan zararlı çıkıyor! Duty Free’den alınan sigaranın tüketiciye olan kârı ise 1 TL’den az…
 ·  Translate
Market veya off licence yerine Duty Free’den alkollü içki satın alan zararlı çıkıyor! Duty Free’den alınan sigaranın tüketiciye olan kârı ise 1 TL’den az…
1
Add a comment...
 
Öğretmen sendikaları Denktaş'ı kamuoyunu yanıltmakla suçladı: Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası (KTÖS) ile Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS), hükümetin profesyonel sendikacılığı sona erdimek için attığı adımı ortak açıklama yaparak eleştirdi.
 ·  Translate
Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası (KTÖS) ile Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS), hükümetin profesyonel sendikacılığı sona erdimek için attığı adımı ortak açıklama yaparak eleştirdi.
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Detay Medya Grubu, Mustafa Ruso Caddesi, No: 152 - Kat:1 Daire: 2 - Hamitköy Lefkoşa (Direm Karşısı - Sönmezler Oto Galeri Üstü) Lefkoşa 1234
Detay Medya Grubu, Mustafa Ruso Caddesi, No: 152 - Kat:1 Daire: 2 - Hamitköy, Lefkoşa (Direm Karşısı - Sönmezler Oto Galeri Üstü)CYLefkoşa1234
+90 392 444 79 79detaykibris.com
Media Company, Services CompaniesToday 10AM–1AM
Thursday 10AM–1AMFriday 10AM–1AMSaturday 10AM–1AMSunday 10AM–1AMMonday 10AM–1AMTuesday 10AM–1AMWednesday 10AM–1AM
Google+ URL
Your Activity
Communities
Write a review
Review Summary
Be the first to review
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo