Profile cover photo
Profile photo
Dekorelle
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Bizi instagram'dan takip edin %20 indirim kazanın... 
Takip Et ! >> https://instagram.com/dekorelle
Dekorelle ürünlerinde geçerlidir. %20 indirim kuponu takipten sonra mesaj yolu ile isteyiniz. Kredi kartı alımlarında geçerlidir. Kupon geçerlilik tarihi 21.07.2016
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biraz müzik iyi gelir... 
Add a comment...

Post has attachment
Daha detaylı bilgi ve sipariş için dekorelle.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz... 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-07-06
52 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Dekorelle.com.tr 'de ilginizi çeken kategori hangisidir ? 
-
votes visible to Public
Poll option image
Ev Aksesuarları
Mutfak
Banyo
Ev Tekstili
67%
Dekorelle Ürünleri
0%
Ev Aksesuarları
17%
Mutfak
0%
Banyo
17%
Ev Tekstili
Add a comment...

Post has attachment
 Dekorelle.com.tr

       Elle Tasarım Atölyesi olarak bugüne kadar bir çok bayan'ın yüzünü güldürmeyi başardık... Bugün'den sonra da ticari markamız 'Dekorelle' ile bu alışkanlığımızı devam ettireceğiz.


Biz bu süreç boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektör de faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...

2014 yılından itibaren hizmet veren atölyemiz için de "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka kişilere anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.
Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

Dekorelle için kısaca; "Türkiye'de sanal ortamdaki,sanallıktan uzak ve sadece bayanlara özel bir e-ticaret sitesi" diyebiliriz. 


Peki Dekorelle, diğer sektör firmalarından neden farklıdır?

Çünkü;

Herşeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Elle Tasarım ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve cam boyama sektörün'de gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 
Atölye olarak işimizi daha da öteye götürebilmek için sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
Diğer firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm tasarımcılar yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. 

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok bayan müşterimizin isteklerini gerçekleştirirken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu işleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her sipariş için iş akışını düzenliyor ve proje ve yapım ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Elle Tasarım Atölyesi'ni farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınız da neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz… 


Elle Tasarım Atölyesi
Gökhan KOCABAY

  İletişim
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded