Profile cover photo
Profile photo
DEAL Klenotnictví, s.r.o.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
PRVNÍ MASTER CHRONOMETER NA SVĚTĚ
OMEGA GLOBEMASTER
V hodinkách Globemaster se odráží ryzí charakter značky OMEGA. Jejich vzhled vychází z designu dřívějších modelů Constellation a uvnitř bije ten nejpokročilejší mechanický strojek, jaký kdy byl značkou představen. Symbolizuje přesnost a mimořádnou kvalitu, neboť každý kus prošel sérií nezávislých testů METAS. Jde o průlomový proces, který do hodinářského světa zakotvil nové standardy.
Zadní víko modelu Globemaster je ovlivněné historií hodinek OMEGA. Medailon se symbolem observatoře vyjadřuje ocenění získaná v soutěžích přesnosti mechanických hodinek.
Osm hvězd na obloze nad observatoří značí nejvýznamnější rekordy, které OMEGA v přesnosti hodinek pokořila. Tento historický závazek přetrvává do dneška. Osm je také kritérií, jimž musí každé hodinky vyhovět, aby získaly certifikát Master Chronometer.
Model Globemaster se odlišuje i dvojicí detailů. Jedním je jeho číselník, mezi sběrateli znám pod pojmem „pie pan“ - tvaru připomínajícího dno pánve. Druhým prvkem je pro změnu vroubkovaná luneta, která v minulosti dekorovala několik známých modelů Constellation.
MASTER CHRONOMETER
V prosinci 2014 oznámila OMEGA společně se Švýcarským federálním institutem pro metrologii (METAS) vznik nového certifikačního procesu. Globemaster jsou prvními hodinkami, jež prošly sérií testů a byla potvrzena jejich přesnost v každodenních podmínkách i funkčnost při vystavení magnetickému poli s intenzitou 15.000 Gaussů. Kterákoliv hodinářská značka může nechat otestovat své hodinky v laboratořích METAS pro získání certifikátu Master Chronometer. Označení, jež pro jednou znamená symbol kvality celých hodinek a ne jen strojku uvnitř.
Ještě před tím, než se hodinky prověří v silném magnetickém poli podle přísných kritérií, musí strojek samozřejmě projít kontrolou Švýcarského institutu pro testování chronometrů (COSC). Zákazníci při koupi obdrží certifikát obsahující jedinečné identifikační číslo, po jehož zadání se zobrazí kompletní výsledky testů. Tento certifikát je zároveň i důkazem, že hodinky úspěšně splnily parametry METAS.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doxa 125.10.105PR.01 8 days manifacture - Limitovaná edice

V roce 1907 se DOXA stala první švýcarskou společností, která si nechala patentovat strojek s kalibrem 8 DAYS. Speciálně vytvořené hodinky jsou poctou ispirativnímu zakladateli společnosti DOXA, panu Georgi Ducommunovi. Jde o sběratelské hodinky, které jsou projevem úcty k přesnosti a zručnosti té doby.Tyto hodinky poháněné originálním strojkem vyrobeným společností DOXA jsou dokonalou ukázkou našeho děditství a mechanického uměleckého díla.
http://eshop.deal-hodinarstvi.cz/…/hodinky-…/125.10.105pr.01
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Tak jsme se dočkali krásnějšího centra Ostravy! Krásné ulice i vánoční trhy! Přijďte ochutnat tu pravou atmosféru pod širým nebem…
Na našich webových stránkách naleznete vánoční prodejní dobu. Srdečně Vás zveme k návštěvě.
http://www.deal-hodinarstvi.cz/vanocni-prodejni-doba.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Přichystali jsme pro Vás široký výběr šperků včetně nové značky Silver cat - stříbrné šperky za skvělé ceny.
http://eshop.deal-hodinarstvi.cz/silver-cat
Photo
Add a comment...

Post has attachment
TAG Heuer Carrera cal. 1887 Jack Heuer edition
Značka TAG Heuer představuje jedinečné spojení dlouholeté hodinářské tradice firmy HEUER se supermoderními technologiemi skupiny TAG. Důraz na high-tech design a pozornost věnovaná tradičním hodinářským detailům daly vzniknout mnoha výjimečným luxusním chronografům z kolekce TAG Heuer. Jedním z nich je i Carrera cal. 1887 Jack Heuer Edition.

První pohled na tomto modelu upoutá korunka a tlačítka umístěná v horní části pouzdra, tzv. bullhead design oblíbený u sportovních stopek, umožňující pohodlnější ovládání chronografu. Jeho další specialitou je strojek kalibr 1887 pocházející z in-house produkce TAG Heuer. Má rezervu chodu úctyhodných 50 hodin a frekvenci 4HZ, která zaručuje již poměrně slušnou přesnost. Samozřejmostí je vysoce kvalitní titanové pouzdro s diametrem 45mm a s carbidovou povrchovou úpravou. Řemínek je z jemné kůže aligátora nilského.

Jack Heuer, vnuk zakladatele firmy, čestný předseda představenstva TAG Heuer a autor prvního sportovního chronografu Carrera, věnoval těmto hodinkách nejen své jméno ale i podpis, jehož rytinu najdete na zadním víčku.
#tagheuer #jackheueredition

http://eshop.deal-hodinarstvi.cz/tag-heuer/hodinky-tag-heuer-carrera-jack-heuer-ed/car2c11.fc6327
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded